Zamach terrorystyczny w centrum Paryża - dżihad na ulicach zachodnich miast trwa

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wczoraj wieczorem w Paryżu doszło do zamachu terrorystycznego. Do stojącego na czerwonym świetle radiowozu podeszło dwóch islamistów a jeden z nich zaczął strzelać do policjantów. Napastnik został zabity na miejscu zbrodnim, ale od kul terrorysty zginął też jeden z policjantów.

Do zamachu doszło w pobliżu reprezentacyjnej ulicy Pola Elizejskie. Mordercą okazał się 39-letni Abu Yusuf al-Beljiki. W rezultacie ataku jeden z funkcjonariusz został postrzelony w głowę i zmarł na miejscu, a dwóch kolejnych policjantów zostało rannych. Napastnik na szczęście został szybko zastrzelony, umierając powtarzał "Allah Akbar". Wygląda na to, że jest to kolejny atak inspirowany przez ISIS, organizacja ta przyznała się do jego organizacji i zapowiedziała kolejne zamachy tego typu.

 

Ulice zachodnich miast stały się w ostatnich tygodniach prawdziwym frontem wojny religijnej. Do ataków inspirowanych ideologią politycznego walczącego islamu dochodzi już niemal codziennie. Ludzie giną rozjeżdzani samochodami i mordowani czym popadnie. Nic też nie wskazuje na to, aby cokolwiek w tym zakresie mogło się odmienić w najbliższym czasie. Ta dziwna wojna z terroryzmem, która rzekomo odbywa się z dala od Europy, przypełzła do miast takich jak Paryż czy Berlin, upodabniając je tym samym do Bagdadu, lub Kabulu, gdzie zamachy terrorystyczne są na porządku dziennym i stały się częścią życia.

 

Islamiści chcą po prostu przenieść koszmar wojny do Europy. To tak zwana idea "irakizacji" naszego kontynentu. Proces ten zapoczątkowany zniszczeniem Iraku (stąd nazwa) zaczyna być obserwowany w kolejnych krajach, takich jak Libia czy Syria. Irakizacja EUropy też już się rozpoczęła i opiera się ona na masowych aktach terroru dokonywanych przez ludzi, gotowych zginąć za swą wiarę, aby zabić kilku "niewiernych", czyli tych, którzy nie wyznają Islamu jako swojej religii. Zamachów coraz częściej dokonują muzułmanie, którzy żyją na zachodzie Europy już od wielu lat i służby nigdy nawet nie podejrzewały ich o radykalizację. Oznacza to, że praktycznie w mulikulturalnym społeczeństwie, pełnym osób o różnej karnacji skóry, zagrożeniem może być spory procent ludności w największych miastach. Hipotetyczna możliwość, że w pewnym momencie wielu z nich może zacząć zabijać powoduje, że trudno już czuć się bezpiecznym w takich miejscach.

 

Poza tym nawet jeśli służby specjalne są w stanie monitorować część aktywności islamskich radykałów w Europie, to i tak nie da się śledzić wszystkich podejrzanych, a już na pewno nie przez cały czas, a wielu z potencjalnych terrorystów, którzy przebywają w Europie, zachowuje dużą mobilność podróżując często między krajami w UE i werbując kolejnych "żołnierzy ISIS". Taka mobilność to kłopot dla służb, zwłąszcza, że szybkie zniknięcie ułatwia strefa Schengen, której los z tego powodu jest raczej przesądzony.

 

Postępowy zachód pogrąża się w wojnie, nawet jeśli udajemy jeszcze, że tak nie jest. I doprawdy nie ma już znaczenia kto zostanie wybrany w niedzielnych wyborach prezydenckich we Francji. Oczywiście europejskie lewactwo się martwi, że islamski zamach na dwa dni przed wyborami, wzmacnia antyislamskich narodowych socjalistów i ich kandydatkę, Marine Le Pen, ale francuska klasa polityczna z pewnością wymyśli coś, aby w drugiej turze wygrał jednak inny socjalista, a nawet jak wygra Marine Le Pen, nie widać drogi wyjścia z tej islamskiej pułapki, w której znalazła się Francja.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika daro

czwartek, 9 lutego 2017

czwartek, 9 lutego 2017

http://romannacht.blogspot.com/search?updated-max=2017-02-12T07:26:00-08:00&max-results=3&start=18&by-date=false

UNRWA I BESTIA KTÓRA OŻYŁA

 

   - USA i inne kraje udzielające pomocy powinny żądać odpowiedzialności ze strony Agencji Narodów Zjednoczonych dla Pomocy Uchodźcom Palestyńskim na Bliskim Wschodzie (UNRWA) i sprawdzać kim są ich pracownicy..., chyba  że loża zwąca się Organizacją Narodów Zjednoczonych nie ma nic przeciwko zatrudnianiu fanów Adolfa Hitlera.

   - Podczas gdy coraz więcej Arabów i Izraelczyków stara się żyć w zgodzie i harmonii, wyżej wymieniona agencja (UNRWA), która jest jedyną agendą ONZ angażującą się w pomoc dla tzw. uchodźców z określonego regionu świata (tu z Syrii południowej zwanej prze establishment Palestyną była już zbyt często krytykowana z powodu zatrudniania nauczycieli i korzystania z podręczników, które promują islamską nienawiść do "innowierców", a także dlatego, że terrorystyczna organizacja Hamas używa szkół w Strefie Gazy jako składów broni i amunicji!

 

Wprawdzie agencja czasami podejmowała będąc zmuszona działania wobec niektórych pracowników, gdy ci podżegali do wojny w mediach, to jednak skrajne prohitlerowskie nastawienie niektórych z nich stanowi wielki problem - jak wynika z raportu wydanego w zeszłym tygodniu przez organizację strażniczą (z ang. watchdog) "UN Watch".

 

https://en.wikipedia.org/wiki/UN_Watch

   - Raport wymienia 40 pracowników UNRWA zaangażowanych w mediach społecznościowych w podżeganiu do wojny, promowanie "obchodów z powodu udanych porwań przez islamskich terrorystów izraelskich nastolatków*, ostrzeliwania rakietami izraelskich centr handlowych (odwiedzanych także przez muzułmanów), pochwalania różnych form przemocy, promowanie wymazania Izraela z mapy świata i wychwalanie Hitlera, częste umieszczanie jego fotografii i wypowiedzi w mediach itp."

 

 

Ofiara kontroli umysłu

Zainfekowany wirusem nienawiści i hitleryzmu

Zaid z Palestyny chce być Adolfem Hitlerem.

Tak powstaje ponownie Hitlerjugend.

Aspiracje te pochodzą ze szkół i podręczników.

Zaid gotowy jest umrzeć dla swoich aspiracji... a Ty możesz być jak on.

 

 

 

 

   - Jedną z pracowniczek cytowanych w raporcie UN Watch jest Om Alaa, nauczycielka zatrudniona w agencji UNRWA, która opublikowała... listę dziesięciu swoich ulubionych cytatów Hitlera.
- Nauczyciel, Ahmad Khalifah wszczepia z premedytacją arabskim dzieciom wirus nienawiści; opublikował dla nich film z Hitlerem.
- Pracownik UNRWA, Amer Aron, który opłakiwał "śmierć Ra'ad el-Atara, jednego ze starszyzny terrorystycznej organizacji Hamas, odpowiedzialnego za porwania młodych Izraelczyków.
- Tawfiq Samara, dyrektor szkoły założonej przez  UNRWA w Jordanii, który pojawił się kiedyś w agencji promującej film wspierający zabójczą działalność  Hamasu. Film umieścił na swojej stronie na Facebooku. ONZtowska agencja UNRWA zmuszona została usunąć ten film. UN Watch zanotował: że "usunięty dowód postawy dyrektora szkoły nie stanowi problemu, natomiast - zwolennik takiej organizacji jak Hamas prowadzący szkołę pod nadzorem ONZ - jest problemem".

 

Zainfekowany wirusem nienawiści, członek Komitetu Centralnego terrorystycznej organizacji Al Fatah, Tawfiq Tirawi w trakcie udzielania wywiadu (Ma'an, w sobotę, 16 stycznia 2016):
Porozmawiajmy logicznie.Hitler nie był moralnie naruszony.
Był odważny.

 


Hitler miał rację mówiąc to, co mówił
i robiąc to, co zrobił żydom.

 


Hitler pozostawił kilku żydów (przy życiu), żeby świat dowiedział się dlaczego ich spalił...
Co czujecie spotykając na swojej drodze młodą kobietę z umysłem zawirusowanym
nie tylko religią lecz także hitleryzmem?
Nienawiść? Współczucie, miłosierdzie? Przecież to nasza kosmiczna siostra. Nieprawdaż?

 

Palestyńscy komandosi Al Fatah nie ukrywają się
ze swoim hitlerowskim pozdrowieniem

 

 


Hitlerowcy z SA?
Nie.
To wnuki wielkiego jerozolimskiego muftiego, Al-Hadżdża Muhammada Amin al-Husajni'ego,  który odwiedził Hitlera i obozy śmierci, wuj Muhammada Abd ar-Rahmana Abd ar-Ra’uf Arafat al-Kudwa al-Husajni'ego vel Abu Ammara vel Jasira Arafata i jego wychowankowie;
Arafata który przybył do siedziby ONZ (15/XI/1974)
"z gałązką palmową w jednej dłoni i z rewolwerem w drugiej".
http://archives.chicagotribune.com/1974/11/15/page/3/article/did-arafat-wear-gun-at-u-n

[...] I ujrzałem jedną z głów Bestii jakby śmiertelnie zranioną,

a rana jej śmiertelna została uleczona

i cała Ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią...

http://www.devinsper.com/palestinian-founder-worked-with-nazis-in
http://romannacht.blogspot.com/2014/12/nazisci-i-muzumanie-lekcja-z-historii.html
Tacy szaleńcy jak ci na fotografii zostali zaproszeni przez Mamę Merkel do Europy!

 

   - Według badań UN Watch, występowanie takiej nienawiści u tych ludzi "jest symptomem głębiej znajdującego się, podstawowego problemu", którym jest"samo istnienie tej organizacji, jej struktura, jej działalność i to, co ci ludzie uznają za swoje najważniejsze zadanie polityczne". W przeciwieństwie do głównego biura uchodźców ONZ, Biuro Wysokiego Komisarza ONZ Do Spraw Uchodźców (Office of the UN High Commissioner for Refugees), UNRWA zajęta jest tylko i wyłącznie uchodźcami palestyńskimi oraz w drodze wyjątku udziela również tego statusu ich potomkom. Konsekwencją tego jest to, że agencja ta funkcjonuje jako polityczna organizacja palestyńska starająca się zaktualizować i zrealizować polityczny"program powrotu", który oznacza, że Izrael ma przyjąć pięć milionów potomków uchodźców palestyńskich z roku 1948, co oczywiście oznaczałoby koniec tego państwa jakim go znamy - czytamy w raporcie UN Watch. Innymi słowy islam przejmie jeszcze jedno terytorium na tej planecie. {Czy wyobrażacie sobie realizację planu Niemieckiego Ziomkostwa Wypędzonych polegającą na powrocie do Polski wszystkich nie uznających granic Polski Niemców? A z drugiej strony?  K t o  ustala granice między państwami? Mieszkańcy tych państw, czy jacyś politycy wykonujący rozkazy ludzi, których mieszkańcy danych terenów w ogóle nie znają}.''

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Autor ''przypadkiem''

Autor ''przypadkiem'' zapomniał wspomnieć że żydy w 1948 wypędziły tych ludzi z domów? Gdyby nie terroryzm żydowskich osadników problem z radykalizmem palestynczyków by nie zaistniał. Dalej.Te szerokie przerwy i obrazki - właściwie wszystko wyjaśniają. Tekst wyprodukowała hasbara w celu dezinformacji. Taki wpis to tzw ''parawan'' jest taki wielki celowo by zamulał i zniesmaczał. Oskarżacie Medium o prorosyjskie sympatie ale ona wkleja same linki - nie widziałem ani razu takiego tasiemca jak ten powyżej w jej autorstwie. Taka sama akcja jest prowadzona obecnie w innych portalach, ukraińcy i żydy piszą długie epistoły o AK i NSZ że to byli zbrodniarze i mordercy. Co robią? Żywcem przepisują opisy zbrodni upa banderowskich podmieniając bezczelnie jedynie nazwy organizacji. 

Portret użytkownika oleander

no tak,karnacja skory jest

no tak,karnacja skory jest scisle powiazana z wyznaniem,ha ha. dajmy na to Hindusi - od czasu oddzielenia Pakistanu (islamskiego) sa hinduistami,buddystami oraz chrzescijanami; tylko karnacja taka islamska, cos podobnego.....

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Już jest kompletny poradnik

Już jest kompletny poradnik jak rozpoznać ŻYDA:

http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/113549-jak-rozpoznac-zyda

PS

Kopiować drukować i rozpowszechniać zwłaszcza na prowincji, rozmawiać z każdym znajomym dookoła i uczyć dzieci. Nie ma innej rady, wszystko na to wskazuje, że jeśli ludzie się nie postawią przeciw swoim prześladowcom z lokalnych mafii-KAHAŁÓW to czeka gojów zagłada-depopulacja. Kahały są wszędzie. Chyba jedyne miejsca bez żyda w tym kraju to ''świniowska'' czyli wiocha i tam gdzie dużo świń (bo naród wybrany świni się brzydzi).

Portret użytkownika  kuba9131

Dlaczego Marine Le Pen

Dlaczego Marine Le Pen została nazwana w artykule ,,narodową socjalistką" (czyli nazistką) ? Ja trzymam za nią kciuki (chyba wszyscy na tym portalu), ale socjalistką to ona nie jest.

Skomentuj