Zamach terrorystyczny na kolejnego irańskiego naukowca

Kategorie: 

http://static.infowars.com/2012/01/i/rotator/iran-assassination.jpg

W tajemniczym zamachu bombowym zginął jeden z naukowców zaangażowanych w irańskim programie jądrowym. To już kolejny taki przypadek na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy.

 

Iran oficjalnie oskarżył o terroryzm USA i Izrael wskazując te kraje, jako odpowiedzialne za zamach. Dodatkowo Teheran domaga się potępienia ataków terrorystycznych na ich terytorium.

 

Zamach został przeprowadzony w biały dzień o siódmej rano. Mustafa Ahmadi Rashan jechał do pracy, gdy do jego samochodu podjechał zamaskowany motocyklista i przyczepił magnetycznie przytwierdzaną bombę. Naukowiec zginął. Dokładnie tak samo wyglądały dwa zamachy na innych naukowców związanych z programem nuklearnym, których zabito w listopadzie 2010.

 

Amerykanie natychmiast odcięli się od tego zdarzenia oświadczając, że nie stosują takich metod. Ktoś jednak konsekwentnie wybija irańskich naukowców i jeśli to nie Amerykanie to musi to być Izrael. Czy stosowanie terroryzmu w osiąganiu własnych celów jest dopuszczalne? Nie powinno być, bo stosujący takie barbarzyńskie metody tracą jakąkolwiek legitymizację do twierdzenia, że prowadzą wojnę z terroryzmem.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika zulka

Kilka dni temu Rosja

Kilka dni temu Rosja oskarzyla usa o popsucie ich sondy, teraz Izrael i ataki terrorystyczne, jeszcze chwila i usa zostanie spacyfikowane jako glowny swiatowy terrorysta ;))W sumie dobrze by sie stalo, zasluzyli w 100%.

Portret użytkownika oswiecony

ciekawe jak by to byl

ciekawe jak by to byl poprostu zwykly obywatel ,ktory likwiduje tych przez ktorych swiat moze pograzyc sie i jego wlasny kraj ,karzdy przecietny obywatel morze zrobic zamach by pozbyc sie tych co moga zaszkodzic wlasnemu narodowi ,ale takiego nazwie sie terorysta ,bo ludzie nie wiedza czemu dlaczego i poco jak by wiedzieli co planuja ich przewudcy to sami by ich zlikwidowali by zyc w spokoju dlugo i szczesliwie

Strony

Skomentuj