Założona przez George'a Sorosa fundacja przeznaczy duże środki na cenzurowanie wypowiedzi Polaków

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wolność słowa w Polsce może być poważnie zagrożona. Fundacja Batorego, założona przez słynnego żydowskiego spekulanta, George'a Sorosa pozyskała aż 150 mln złotych na program, którego jednym z filarów będzie walka z homofobią, antysemityzmem, ksenofobią i wszelkimi formami dyskryminacji. Różne lewicowe organizacje mogą się ubiegać o spore granty, które pozwolą im w sposób masowy, nękać wszystkich, którzy wypowiadają się w przestrzeni publicznej inaczej niż życzą sobie tego ich mocodawcy.

 

Sytuacja jest szczególnie niebezpieczna właśnie teraz, gdy trwa silny ideologiczny front w sprawie tak zwanych uchodźców. Słowa krytyki pod adresem islamskiej inwazji mogą być wkrótce surowo zabronione, ponieważ będą interpretowane jako mowa nienawiści. Dodatkowo Polaków będzie się biło po głowach pałką politycznej poprawności.

 

Środowiska lewicowe chętne do nękania środowisk patriotycznych otrzymają więc poważne finansowanie. Rozmaite organizacje zawodowo walczące z tak zwanym "faszyzmem" już teraz uporczywie nękają polskie kluby piłkarskie, którzy są regularnie denuncjowani do UEFA za rozwieszane na trybunach hasła, w którym doszukuj się oni czegoś niewłaściwego. Często to polowanie na rasistów przybiera groteskowe formy i na przykład klub założony w tym samym roku, w którym urodził się Adolf Hitler, eksponując to na sztandarach ma w UEFA z definicji poważne kłopoty.

 

Szaleństwo poprawności politycznej dociera i do nas, a nasz niezlustrowany nigdy aparat sądowniczy nie tylko jest niewydolny, ale często staje się narzędziem ataku w rękach środowisk lewicowych. Wystarczy napisać niepochlebnie o rasistowskiej żydowskiej ideologii zwanej syjonizmem, aby od razu z automatu klasyfikowano to jako oczywisty antysemityzm.

Prawdopodobnie wkrótce nie będzie można wyrażać publicznie niezadowolenia z faktu, że w szkołach naucza się dzieci różnych genderowskich obrzydliwości. Nie będzie wolno wyrażać się krytycznie o młodych islamistach gwałcących kobiety, a być może nawet nie będzie wolno krytykować typowych dla Islamu praktyk pedofilnych jak ustanowiony w Koranie stosunek udowy z dzieckiem.

W obliczu muzułmańskiej inwazji jaka odbywa się na naszych oczach, możemy być wkrótce zupełnie bezbronni. Nie pozwoli nam się nie tylko jej przeciwdziałać, ale też nie będzie wolno tego krytykować, dopóki lewica na to nie zezwoli, przekładając medialne wajchy. Do tego czasu lewicowe organizacje pozarządowe finansowane przez Fundację Batorego, będą mogły same decydować co jest mową nienawiści, a co nią nie jest.

Smaczku dodaje fakt, że inna organizacja ufundowana przez George'a Sorosa, w2E (Welcome To Europe) właściwie zachęca do najazdu na Europę publikując na przykład specjalne poradniki nielegalnego imigranta. Teraz inna organizacja tego żydowskiego "filantropa" będzie pomagała w zwalczaniu oporu państw członkowskich UE przed przymusowymi zmianami w składzie etnicznym ich narodu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika sroleczpolski

Jasne ze politycy wola ciemna

Jasne ze politycy wola ciemna nie wykszyalcona fanatyczna mase taniej sily roboczej biali sa zbyt swiadomi i za drodzy w utrzymaniu nie sa bogo boini i trudniej bialymi sterowac daza do wyginiecia bialej rasy bo biala rasa nie jest z tej ziemi

Portret użytkownika Koloo

Tekst sprzed paru lat z

Tekst sprzed paru lat z usuniętej strony PoznjPrawde.net
 
 
Europa i Islam
 
 
Elicie zależy na tym by Europę zalał islam dlatego tak ochoczo wypłacane są socjale dla Arabów z kieszeni podatnika Europejczyka.

Chcą wymieszać narody, żeby zapanował chaos a ludność nie mogła się zjednoczyć przeciwko nim.
Poza tym jeśli islamistów będzie więcej w EU , o wiele łatwiej będzie zastraszyć społeczeństwo planując jakiś zamach
i zganiając na "Al-Kaide". Wszystko po to by wprowadzić więcej kontroli nad ludźmi i wprowadzić państwo policyjne.

Al Kaida pochodzi od nazwy komputerowej bazy danych mudżahedinów wspieranych w walce z Sowietami przez USA w latach 80'
 
 
 
"Prawda jest taka, że nie ma grupy terrorystycznej zwanej Al-Kaidą.
Wie o tym każdy oficer wywiadu. Istnieje jednak kampania propagandowa mająca sprawić
iż społeczeństwo uwierzy w to kłamstwo. Krajem stojącym za tym kłamstwem jest USA"

Pierre-Henry Bunel - Były francuski oficer wywiadu wojskowego

Portret użytkownika achiles

JESZCZE NIE WIECIE O CO

JESZCZE NIE WIECIE O CO CHODZI Z TYMI UCHODŹCAMI, TO SIĘ ZAPOZNAJCIE Z TYM PONIŻEJ:
Powrotu do Polski trzech milionów Żydów i wprowadzenia hebrajskiego jako języka urzędowego domaga się Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, na czele którego stanął Sławomir Sierakowski z Krytyki Politycznej.  

Trzyczęściowy film dokumentujący działalność Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, można oglądać do lipca na odbywającym się właśnie w Berlinie 7 Biennale Sztuki Współczesnej.  

Członkowie organizacji w stolicy Niemiec zorganizowali też pierwszy kongres, podczas którego ogłosili swój manifest. Oprócz powrotu do Polski trzech milionów Żydów domagają się także wprowadzenia hebrajskiego jako języka urzędowego. Stworzyli też godło organizacji – orzeł biały w koronie na tle gwiazdy Dawida. 

- Od początku naszych wspólnych działań, od pierwszego filmu,  zakładaliśmy, ze działamy na poważnie. Że to nie jest "sztuka dla sztuki" – tłumaczy Sławomir Sierakowski w „Przewodniku Krytyki Politycznej”.  

Filmowa historia ruchu, która można oglądać na berlińskim biennale rozpoczyna się od sceny, w której Sławomir Sierakowski, redaktor naczelny „Krytyki Politycznej", ucharakteryzowany na zetempowca z lat 50., wygłasza płomienne przemówienie na Stadionie Dziesięciolecia w Warszawie, adresowane do trzech milionów Żydów. Wzywa ich do powrotu do Polski. W drugiej części Żydzi odpowiadają na apel Sierakowskiego i przyjeżdżają do Polski. Obok Pomnika Bohaterów Getta budują kibuc i powołują Ruch Odrodzenia Żydowskiego, na czele którego staje redaktor naczelny „Krytyki Politycznej”. 

Opowieść kończy śmierć Sławomira Sierakowskiego, który ginie w zamachu. Na pl. Piłsudskiego odbywa się jego pogrzeb. Mowę żałobną wygłasza m.in. Anda Rottenberg.  

Czy hasła Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce są w ogóle realne? Czy akurat "Krytyka Polityczna" to właściwy organizator i promotor takiej akcji? O komentarz poprosiliśmy prof. Szewacha Weissa, byłego ambasadora Izraela w Polsce. 
http://www.radiownet.pl/publikacje/sierakowski-w-berlinie-wzywa-zydow-wracajcie-do-polski
TE 3 000 000 JUŻ TU JEST, POTRZEBUJĄ JEDYNIE 10 000 MUZUŁMANÓW, WŚRÓD KTÓRYCH BĘDZIE 100 ZWIERZAKÓW SZKOLONYCH PRZEZ ISIS, KTÓRYCH SPRAWDZAĆ BĘDZIE NAM MOSSAD. Z TEJ SETKI PARU ZASZALEJE, PO SWOJEMU I WPROWADZĄ NAM TU PRAWO ANTYTERRORYSTYCZNE I STANIEMY SIĘ PRAWDZIWYMI GOJAMI, WE WŁASNYM KRAJU, Z ICH JĘZYKIEM, JAKO URZĘDOWYM.
 TO WŁAŚNIE TEN JEGOMOŚĆ I TEN SAM, KTÓRY WE WSZYSTKICH STACJACH TŁUMACZY MASOM, ŻE NALEŻY PRZYJMOWAĆ IMIGRANTÓW I TAK TRZEBA POLAKOM ROBIĆ.

Portret użytkownika 777

Rząd niemiaszków z PO-PSL i

Rząd niemiaszków z PO-PSL i SLD chce nas oszukać propagandą szwabską ! Darmowy transport, obiad i czterogodzinne warsztaty na temat uchodźców – tak instytucja podległa resortowi Teresy Piotrowskiej będzie próbowała urabiać dziennikarzy. Sądząc po programie warsztatów, chodzi o to, aby przedstawiciele mediów informowali o nielegalnych imigrantach zgodnie z linią rządu i unijnych instytucji.Najwyraźniej rząd nie jest zbytnio zadowolony z przekazu medialnego dotyczącego uchodźców. Postanowiono więc pokazać dziennikarzom, co mają na ten temat pisać i mówić.Na swoich stronach internetowych Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Urząd do Spraw Cudzoziemców i Polskie Forum Migracyjne zachęcają dziennikarzy do udziału w warsztatach na temat imigrantów. Warsztaty odbędą się w przyszły wtorek, w ośrodku dla uchodźców Dębak pod Warszawą.Już po samym programie widać, że zamiar organizatorów jest jasny – nakierować media na właściwy tor. Tematy warsztatów to: „Ja, muzułmanka” – spotkanie z uchodźczynią, „Moje życie w Polsce” – poznaj historie uchodźców oraz „Fakty i mity” – eksperci o uchodźcach.Wśród propozycji jest też warsztat o tym, jak to jest być uchodźcą, możliwość nagrywania ekspertów i zadawania pytań, a także rozmowy z uchodźcami.Ciekawostką jest, że choć informacja na temat warsztatów ukazała się dopiero w czwartek, 24 września, to organizatorzy już piszą o dużym zainteresowaniu. Zastrzegają więc sobie prawo do rejestrowania uczestników zgodnie z kolejnością potwierdzonych zgłoszeń oraz tworzenia list rezerwowych.Teraz wystarczy obserwować, jaki przekaz na temat uchodźców będą od najbliższej środy serwowali dziennikarze, którzy wezmą udział w warsztatach.

Portret użytkownika achiles

Niemcy oszukują - euro,

Niemcy oszukują - euro, "uchodzcy", VW - co jeszcze...?

Mamy kolejny dowód na karygodną niemiecką butę i krótkowzroczność.
Volkswagen systematycznie od lat oszukiwał klientów instalując w swoich samochodach elektronikę fałszującą wyniki pracy silników dieslowskich (tak wysokość spalania, jak i jego efekt zdrowotny) - jednocześnie walcząc o zaostrzenie kryteriów środowiskowych - które "tylko silniki VW mogły spełniać". Powiedzieć, że szambo właśnie wybilo w Niemczech - byłoby "understatement of the year"...

To testy przeprowadzone w USA zdemaskowały oszustów i VW grozi tam seria procesów oraz wielomiliardowa grzywna (maksymalnie 18 mld dolarów - jak na razie VW przeznaczył 7,3 miliarda na ew. koszty). Zmanipulowane pojazdy sprzedawano również w Europie, ale tutaj panuje cisza, bo Europa pod niemieckim butem ani śmie pisnąć.
Właśnie pozwoliła sobie narzucić niemieckie "rozwiązanie problemu uchodzców" - które żadnym rozwiązaniem nie jest, a jedynie zródłem nowych kłopotów, praktycznie odsyłając do lamusa  przesłanki dalszej europejskiej współpracy.
Ale wracając do kantów Volkswagena, to wydaje mi się, że na czysto niemiecką chucpę - jesteśmy znakomici i tak wogóle Uber Alles - nałożyły się także wymagania typowe dla dzisiejszego korporacyjnego biznesu.

Bo firmy mają przynosić akcjonariuszom zyski co kwartał - i nie ma dziś miejsca na długotrwałe strategie i dalekosiężne plany - kasa ma wpływać regularnie i natychmiast - czego efektem jest rabunkowe podejście "na skróty" do wszystkiego - ludzi, środowiska i zasobów naturalnych, a nawet reputacji.

Produkty mają mieć obecnie krótką, ściśle określoną żywotność - by regularnie trzeba było je wymieniać - a akcjonariusze cały czas "byli happy".

Znając niemiecką gruntowność i brak polotu - zaczęli z teutońskim zacięciem projektować i wytwarzać buble - i jak we wszystkim, za co się biorą - okazali się "być w tym najlepsi"... Smile

A że mimo wszystko nie mogło się pomieścić im w głowach, że faktycznie ich produkty zaczęły  "być do bani" - bo przecież nadal powinny być "po niemiecku solidne" - to zaczęli po cichu, zakulisowo "ustawiać" przeprowadzane testy - jak to parę lat temu było z głosowaniem w Niemczech na "samochód roku", czy testami opon samochodowych - http://m.onet.pl/moto/aktualnosci,d7dej
A teraz dochodzi sprawa VW... - naprawdę "zle się dzieje w państwie duńskim" - a smród idzie na cały świat.

Ta obecna afera nie jest moim zdaniem czymś odosobnionym - i należy się liczyć z kolejnymi rewelacjami, dotyczącymi różnych branż i wielu produktów - bo globalizacja i turbo-kapitalizm chyba nie całkiem Niemcom służą - w swej krótkowzroczności i w imię doraźnych zysków ostatnio gruntownie zniszczyli południe Europy i prawdopodobnie wkrótce doprowadzą do rozpadu strefy euro, a pewnie też i całej Unii.

Bo Niemcy w ostatnich latach:

  • przy przechodzeniu na euro jako jedyni ustawili jego kurs tak, że praktycznie obniżyli swoje koszty aż o 21% - zalewając Europę tańszymi produktami oraz niszcząc konkurencję - np. Francja straciła ponad milion stanowisk pracy w przemyśle, a Grecji "opłacało się" nawet importować żywność z Niemiec;
  • jako pierwsi złamali w 2003 kryteria z Maastricht w/s wysokości deficytu budżetowego - dając sygnał pozostałym krajom;
  • lege artis zmodyfikowali na swój użytek Traktat Lizboński, zatrzegając sobie prawo niestosowania się do tych postanowień Brukseli, które ich Trybunał Konstytucyjny uzna za niezgodne z konstytucją niemiecką.

(Ale uczynili to dopiero wtedy, kiedy reszta Europy - usilnie przez nich poganiana (pamiętacie bezprzykładną nagonkę w 2009 r. na Prezydenta Kaczyńskiego?) - już zdążyła przyjąć Traktat Lizboński - w całości, bez modyfikacji - definitywnie pozbawiając się resztek suwerenności.
A jego konsekwencją jest np. przegłosowanie na wtorkowym posiedzeniu unijnych ministrów spraw wewnętrznych zasad przyjmowania "uchodzców" - narzucając je nawet krajom temu przeciwnym - bo wg Lizbony zasada większościowa zastąpiła dotychczasowy konsensus.)

O potencjalnych konsekwencjach bardzo egoistycznej i bardzo krótkowzrocznej polityki niemieckiej pisałem tutaj: Upadek niemieckiej EUropy?

Dlaczego tak się dzieje? Wydaje się, że tylko "narody wybrane" skłonne są do takiej chucpy, bo uważają, że nie obowiązują ich reguły gry narzucane pozostałym uczestnikom. Ale jak wiadomo - "kłamstwo ma krótkie nogi" - i historia dowodzi, że taka zabawa zwykle szybko się kończy i trwa max dwa - trzy pokolenia.

P.S. O mechanizmach obecnego kryzysu migracyjnego i kalkulacjach z nim związanych:  http://prognozydocenta.salon24.pl/668756,rotszyldowie-znowi-ograli-europe
http://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/126069,niemcy-oszukuja-euro-uchodzcy-vw-co-jeszcze
NIE JESTM ANTYGERMANEM, ALE DOSKONALE WIEM, JAK ONI NAS I CAŁĄ EUROPĘ DYMAJĄ, a wojnę I i II ŚWIATOWĄ, które to wywołali, PONOĆ PRZEGRALI, JAK UCZONE SĄ DZIECI W SZKOLE. 

 

Portret użytkownika NIE! NIE! NIE!

I znowu jakiś zasrany

I znowu jakiś zasrany zwolennik NWO będzie nam się wpier*** do kraju. Bo mu się nie podoba, że część Polaków nie uległa zakłamaniu i szeroko zakrojonej propagandzie *wspólnoty unijnej". Bo mu się nie podoba, że Polacy chcą być niepodlegli. Bo mu się nie podoba, że ktoś może przeszkadzać w jego wyniosłym planie sprowadzania do polski afrykańskiego i bliskowschodzniego tałatajstwa.
Ludzie kochani, czego wy potrzebujecie więcej? Pier*** PO powoli tonie, więc wzywa ratunku z zagranicy. I pojawia się taki oto skur***, który będzie nam mówił co wolno a czego nie wolno.
A takiego ch*** Ty iluminacki pedofilu!!! Bierz swoje watahy i spier*** do IzraHELLa!!!
Bóg mi świadkiem, że cokolwiek nie zrobią, czego mi nie zakażą i jaką będą mi chcieli wlepić karę nie zamknę mojej gęby!!!
Dzięki PABLOS za link do filmu Smile
Gdzieś tam we mnie tli się nadzieja, że któregoś dnia te zombie ze zgąbczonymi przez telewizję i iluminacką propagandę mózgami, obudzą się, spojrzą wokół siebie i dotrze do nich, że światowa SRELITA chce sobie zrobić z Polski prowincję w ich satanistycznym shomoseksualizowanym i spedofilonym królestwie! Obudzą się i w końcu się sprzeciwią, odrzucą pompowaną im do łbów *prawdę* i wyjdą na ulicę.
Tu już nie chodzi tylko o jeb*** sprzedawczyków z PO. Iluminacka hołota wyraźnie przechodzi do ofensywy. Do ostatecznej szarży, która raz na zawsze zamknie Polakom usta, zniszczy naszego ducha, splugawi chrześcijaństwo i nasze wartości.
Czy im się to uda, to już zależy tylko od nas.
Przeglądajcie internet i szukajcie a znajdziecie. Bo nie tylko w Polsce ludzie zaczynają powolutku się buntować. Zaglądajcie na portale jak ten. Bo tu znajdziecie inne spojrzenie od tego jakie jest wam serwowane przez media.
BOŻE CHROŃ POLSKĘ I CAŁY ŚWIAT. POMÓŻ NAM POKONAĆ ŚWIATOWYCH UZURPATORÓW WŁADZY NA USŁUGACH SZATANA. AMEN.
 
PS: Załogo ZnZ, trzymajcie tak dalej. Wy też jesteście częścią przebudzenia Polski. Dzięki wam za to.
 

Portret użytkownika Cezar

Ten zasradny zjebany zyd

Ten zasradny zjebany zyd niech wypierdziela do zydostanow i niech zabiera swa zydowska kase,zydow jebnietych do potego entej nie potrzebujemy w polsce,za tym zjebanym zydem niech w piegrzymce zapierdziela polscy politycy,urzednicy i sprzedajne sluzby.

Portret użytkownika achiles

Merkel: 120 tys. imigrantów

Merkel: 120 tys. imigrantów to dopiero początek
Merkel przyznała, że decyzja o przyjęciu 120 tys. uciekinierów była dopiero pierwszym krokiem..

--> http://bit.ly/1L8D9g3
Historia z neoliberalnej Polski: Stanisław Mazur jest osobą niepełnosprawną. Jego noga została amputowana. Porusza się na wózku inwalidzkim. Oprócz braku kończyny, doskwiera mu również brak środków do życia, gdyż bezduszni urzędnicy odebrali mu rentę.

Sprawę opisał dziennik „Polska The Times”. 61-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego walczy o przywrócenie mu 529 zł renty. Urzędnicy uważają, że dochód na osobę w jego gospodarstwie domowym jest zbyt wysoki. Sęk w tym, że...

Czytaj--> http://bit.ly/1MLeOgr

Portret użytkownika And

Albo taki paradoks. W

Albo taki paradoks. W przedszkolu gdy byłem dzieckiem lubiłem przebywać w pokoju z dziewczynami i nie raz je odwiedzałem. Reszta chłopaków była z chłopakami, a oni uznali mnie za ciotę, a to oni byli pedałami, bo przebywali ze sobą zamiast iść do dziewczyn.
U mnie po prostu szybciej rozwijały się hormony niż u innych chłopaków.
 

Strony

Skomentuj