Zagrożona demokracja w Niemczech - policja pałuje protestujących przeciw islamistom

Kategorie: 

Źródło: twitter

Sytuacja u naszych zachodnich sąsiadów jest cały czas zła. Młodzi islamiści dostali od rządu swoiste carte blanche na gwałcenie i okradanie Niemców, co dzieje się przy zupełnej blokadzie informacji o tym w mediach. Na dodatek protesty normalnych Niemców, którzy nie chcą żyć w kraju islamskiego terroru spotykają się z brutalną odpowiedzią policji, która wczoraj w Kolonii użyła względem nich pałek służbowych, gazu i polewaczek z wodą.

 

Sceny jakie widzimy w Niemczech i to tylko dzięki Internetowi, przypominają obrazki, które widzieliśmy przed stanem wojennym w Polsce. Wtedy też dochodziło do masowych protestów przeciwko polityce władzy, które były brutalnie tłumione za pomocą dokładnie takich samych środków jak te użyte względem manifestantów w Kolonii. Prowadzi to do nieuchronnej konkluzji, że u naszych zachodnich sąsiadów dzieje się źle i jest tam zagrożona demokracja.

 

To jak przebiegają manifestacje w danym kraju jest wyznacznikiem tego jaki jest stosunek władz do wolności zgromadzeń. W Polsce za poprzedniej władzy również widywano dantejskie sceny na Marszach Niepodległości. Starano się, dokładnie jak za PRL, stygmatyzować uczestników tych patriotycznych pochodów jako "faszystów". Policja brutalnie atakowała manifestantów, a nawet jak wynika ze słów byłego szefa CBA, Pawła Wojtunika, spaliła budkę wartowniczą pod rosyjską ambasadą.

Jeden z memów żartujących z niemądrych wypowiedzi burmistrz Kolonii, H.Reker  - Źródło: Facebook

Tak się składa, że prawie każdy Marsz Niepodległości za PO zakończył się bijatyką z policją, a zeszłoroczny po zmianie rządzących był już zupełnie spokojny. Można zatem wyciągnąć wniosek, że komuś zależało na eskalowaniu niepokoju, aby pokazać rzekomo niebezpieczną twarz prawicy.

Źródło: Facebook

Obecnie bankierzy, wydawcy lewicowych pisemek i odrywani od żłobu politycy organizują w Polsce kuriozalne demonstracje rzekomo w obronie zagrożonej demokracji i wolności słowa. Jakoś nie widać na marszach tych hucpiarzy, aby policja postępowała z nimi brutalnie, tak jak postępuje w Niemczech z przeciwnikami polityki multikulturalizmu. Co więcej, rozmaite pseudo autorytety dziennikarskie mogą sobie wyjść na mównicę i opowiadać dowolne androny. Skoro zgromadziły się tam setki dziwaków o przerytych telewizyjną propagandą umysłach, którzy ich słuchają, to co w tym złego? Na tym właśnie polega wolność słowa.

 

Tymczasem Polska jest pouczana przez niemieckich polityków, którzy niezadowoleni z powodu utraty wpływów w naszym kraju, wykorzystują podległe niemieckiemu kapitałowi media do siania niepokoju społecznego w Polsce. Z każdym dniem widać, że Unia Europejska staje się na naszych oczach czymś w rodzaju IV Rzeszy z centralnym ośrodkiem decyzyjnym w Berlinie. To tam zapadają decyzje kto jest faszystą, a kto łamie demokrację gdy tylko lud "pomylił" się podczas wyborów.

Źródło: Facebook

Doprawdy paradnie brzmi to pójście w zaparte dziennikarzy polskojęzycznych niemieckich mediów. Pani Renata Kim z Newsweeka stwierdziła, że to dobrze, że w Niemczech cenzurowano przez tyle dni informacje o masowych napaściach na kobiety przez młodych islamistów.

"Można tę sprawę widzieć zupełnie inaczej. Doszło do kilkudziesięciu, może kilkuset napadów na kobiety, dziennikarze bardzo starannie chcieli sprawdzić: kto dokonał tych napadów, czy ci uchodźcy, którzy przybyli do Niemiec w ubiegłym roku. Okazało się, że nie, policja nie miała takich informacji. Więc aby nie wywoływać paniki wstrzymywano się z ogłoszeniem tej informacji. Tymczasem prawica, zarówno w Niemczech, jak i w Polsce, wszyscy ci, którym niemiła jest obecność imigrantów i uchodźców, natychmiast wykorzystali to propagandowo i uderzyli w samą stosowność i skuteczność polityki imigracyjnej"

Ta sama redaktorka wczoraj gardłowała na demonstracji KOD pod TVP rzekomo w obronie niezależności polskich mediów, i wolności słowa. Nikt oczywiście nie widzi w tym żadnej sprzeczności, że jednego dnia usprawiedliwia cenzurę, a drugiego bohatersko z nią walczy.

Jeden z transparentów na demonstracji KOD pod TVP - źródło: Facebook

Gdyby Unia Europejska nie była IV Rzeszą obecnie rozważano by nie sankcje przeciwko Polsce, ze względu na to, że ludzie wybrali tam nie tą władze, którą chciał Berlin, tylko przeciwko Niemcom za zagrożenie jakie stworzyli dla bezpieczeństwa Europy. Nie widać nawet śladu refleksji po wydarzeniach sylwestrowych. Nie zapowiada się realna obrona granic, zatem potop islamistów będzie trwał i jak mówi słynny "filantrop" i finansista, George Soros, Europa potrzebuje miliona nowych imigrantów rocznie.

Źródło: Facebook

A jeśli Niemcom zaczyna to coraz bardziej przeszkadzać i protestują na ulicach są rozpędzani jak bydło za pomocą armatek wodnych i traktowani gazem oraz pałowani, co widzieliśmy w Kolonii. Mimo to politycy niemieccy bez żenady mówią o "putinizacji" Polski. Może lepsze to niż postępująca "hitleryzacja" Niemiec.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Lem

Te demonstracje odbywają się

Te demonstracje odbywają się regularnie co tydzień w bardzo wielu miastach w niemczech. Ciekawe jest też to że na 5 000 demonstrujących wyszło 7 500 policjantów z pałami, gazem i armatkami wodnymi, to chyba było w Kolonii. Gdybym sie pomylił prosze mnie poprawić. Nie wspomne, że w polskiej telewizji nie ma informacji na ten tema, a jeśli są to tylko szczątkowe. O Ukrainie i tym co działo sie na Majdanie można było usłyszeć codziennie, ale w tym przypadku... Wink

Portret użytkownika zniesmaczony

Jezeli sa jeszcze ludzie nie

Jezeli sa jeszcze ludzie nie majacy pojecia co i dlaczego tak jest ,to niech zechca  poszukac w necie ludzi ktorzy mowia jak jest ,dlaczego i co bedzie .Max Kolonko,Roman Nacht,Dariusz Kwiecien , ci panowie to na poczatek ! bo jest takich wielu .TVP,radio,i prasa jest tez dla ludzi ale dla tych co nie chca nic wiedziec !

Portret użytkownika inzynier magister

Na wszystkie strony świata

Na wszystkie strony świata tuby tego świata trąbią, jak to Kościół bezlitośnie łupi swoich wiernych z pieniędzy, jak katolickie instytucje cynicznie wyłudzają pieniądze od biednych emerytów. Tymczasem kiedy wczoraj na ulice polskich miast i miasteczek wylegli Owsiakowi poławiacze kasy, gdzie natychmiast skierowały swoje kroki? Gdzie ich było najwięcej? Przed kościołamiDlaczego czatowali właśnie tam przed rozpoczęciem Mszy i po ich zakończeniu? Dlaczego w ogóle ta impreza odbywa się w niedzielę? Czyż to nie paradoks? Przecież zgodnie z retoryką środowiska, które tym geszeftem kręci, wolontariusze powinni stanąć w dzień powszedni u bram korporacji i tam kosić łup obfity od wchodzących i wychodzących młodych, dobrze sytuowanych z dużych ośrodków miejskich. Dlaczego tak się zatem nie dzieje? Bo Jerzy Owsiak i jego kumple dobrze wiedzą, w jakim kraju żyją. Wiedzą, że zaproponowana powyżej akcja nie przyniosłaby im złamanego grosza. Wiedzą, że w Polsce na bezinteresowną ofiarność można liczyć tylko ze strony katolików, i to nie tych z metryki, lecz tych żyjących przykazaniami Bożymi. Tych właśnie bezpardonowo nagabują przed kościołami. Cała ta hucpa nigdy by się nie udała, gdyby nie fakt, że Polacy w niedzielę masowo chodzą do kościoła (przeto łatwo ich wówczas masowo łapać) i wysłuchane tam słowo Boże wcielają w życie (przeto łatwo na ich katolickim sercu – bo niestety rozumu im czasem brakuje – żerować).
http://www.pch24.pl/kosciol--owsiak--pieniadze,40525,i.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika bghty6

Nie do końca tak jest .

Nie do końca tak jest . Przecież można wrzucić 50 groszy. Tak jak ja to uczyniłem. Zaś całą stówę dałem córeczce sąsiada chorej na autyzm, do ręki, poza bankami, skarbówką i innymi złodziejami. Można ? Można, tylko trzeba chcieć.

Portret użytkownika brutal

NIC DODAĆ NIC UJĄĆ BRAWO !!!!

NIC DODAĆ NIC UJĄĆ BRAWO !!!! ,a potem kupić sprzęt za cene ustaloną jeszcze przed wyprodukowaniem bo w realiach ludzkiego pojecia to się nie mieści ,ale wtedy jest się czym dzielić ,koszta jakie ponosi ta działalnosć też daje do myslenia spółki ,matki,córki itd to działa jak watykan państwo w państwie.

Portret użytkownika H.R.

A czy nadal "fundacja"

A czy nadal "fundacja" wydzierżawia szpitalom sprzęt, który rzekomo im "kupuje"? Ta sprawa rypnęła się ju dobrych kilka lat temu w szpitalu w Rzeszowie, gdzie kazano Owsiakowi zabrać te jego zbawienne "dary", bo szpitalowi brakło pieniędzy na płacenie Owsiakowi za wynajem??? Czy też koże Owsiak zmodyfikował sposób "uszczęśliwiania" szpitali, bo z tego co wiem, to sprzętu nie otrzymują szpitale, tylko fundacje utworzone w szpitalach przez ich dygnitarzy i wspólnie rabują finansowo w sposób solidarny NFZ wraz z pacjentami.

Portret użytkownika Etheria Svetlana

Nic no, BABY trza kiecki

Nic no, BABY trza kiecki zciągać i bojówki wkładać, samoobrony się uczyć i stać się Valkiriami. Mówi sie trudno. Ja cicho siedzieć nie zamierzam.
Wszak każda BABA jest wiedźmą a jak jeszcze nauczy się walki to już strach się bać. Bo jest coś o czym mało kto wie Biggrin
PS. Ponoć kobiety w walce są brutalniejsze od mężczyzn. Smile

Portret użytkownika Aress

Nie każda baba to wiedźma!

Nie każda baba to wiedźma! Dodam, mniejsza część kobiet to wiedźmy. Poza tym w walce wprost mają znacznie mniejsze szanse przetrwać niż kryjąc się za plecami mężczyzn/mężów. Chcesz ginąć walcząc z machiną a nie z tymi co ją kontrolują - droga wolna. Ale ja myślę że najpierw trzeba odkryć tych co machinę kontrolują, i ich zniszczyć, atakować przyczynę a nie skutki!

Strony

Skomentuj