Zagrożenie dla Polski i Polaków - Plan okupanta

Kategorie: 

http://baszko.pl/polska-polityka-zagraniczna-musi-byc-propolska/

Ten artykuł pisany jest po to aby uzmysłowić Polakom, którzy dopiero teraz po zamachach we Francji obudzili się i zadają pytanie co się dzieje na ziemi i co nam grozi. Nie ma wzbudzać strachu ale pokazać ludziom jak bardzo byli oszukiwani przez te lata i jaki plan w stosunku do Polaków i Polski maja ci co rządzą światem.

 

Plan zła zakłada jeden rząd, jedną walutę i niewolników do pracy w określonej liczbie, pełną kontrolę urodzeń, śmierci. Znany jest pod nazwą NWO - nowy porządek świata. Aby go zrealizować, okupant musi wybrać ludzi którzy będą go wdrażać w życie, oraz też czas i miejsce aby to wszystko zostało uruchomione tak, aby skończyło się sukcesem. Wszystko szło zgodnie z planem do momentu 2012 roku. Tu nastąpił przełom i ci którzy wykonywali ten plan otrzymali szanse pobudki. Pokazano im do czego to wszytko zmierza, a ponieważ na tej planecie większość tego planu realizują ludzie i rządzący, dlatego ci co zobaczyli nowy system niewolniczy "odrodzili się" w swoim wnętrzu. Można to nazwać przebudzeniem takim samym jakie teraz zachodzi w wielu ludziach na całym świecie.

 

Jednak przed 2012 rokiem wszystkie kraje oprócz Islandii, która wyrwała sie z rąk okupanta, sukcesywnie dostosowywano do NWO, w tym także Polskę. Nasze rządy poddane Unii i USA musiały wykonywać polecenia i co najgorsze, ludzie-roboty wykonywały wszystko zgodnie z dyrektywami jakie otrzymały, oczywiście pobierając za to odpowiednie honoraria. Wybrano ludzi i postawiono ich na stanowiskach. I tak zamiast po obaleniu reżimu komunistycznego rozpocząć etap wolności, zostalismy strąceni przez ludzi którzy okupują stołki w Warszawie przez blisko 25 lat do poziomu wasala i niewolnika europy .

 

Jak do tego doszło? Jak zrobiono z pięknej ideologi solidarności - bagno? Rozpoczęto degradację polskiego społeczeństwa poprzez:

- rozprzedawanie polskiego majątku i ziem,

- poprzez danie ludziom możliwości szybkiego zarobienia pieniędzy i wciągnięcie ich do wyścigu szczurów,

- poprzez niszczenie polskich firm i zastępowaniem ich korporacjami i panującymi tam zasadami,

- poprzez systematyczne dawanie nadziei i obietnic politycznych, doprowadzając do największego podziału społeczeństwa w historii Polski.

 

Nie trzeba było rozbiorów bo Polacy sami sie rozebrali na tych co czują sie bogami bo maja trochę więcej pieniędzy od innych, na fanatycznych katolików którzy miliony razy klękali w kościele a po za nim codziennie żyją wg 7 grzechów głównych, na niewolników narzekających na swoją pracę i swoje życie bo ledwo starcza od pierwszego do pierwszego, na tych co zmienili przestrzeń i muszą emigrować i pracują jako niewolnicy którym starcza od pierwszego do pierwszego ale za to nie mają czasu dla rodzin oraz dzieci i chyba na najgorszą część społeczeństwa, czyli na fanatyków politycznych, którzy nabrali się na szopkę PIS-PO a wcześniej SLD-SOLIDARNOŚĆ i są gotowi bić się i zabijać za absurdy w jaki uwierzyli.

 

A nad tym rozbiorem siedzą ci którzy dokładnie go zaplanowali i wcielili w życie, śmiejąc się z nas i podjudzając jeszcze bardziej do nienawiści. Skupię się na najważniejszym niebezpieczeństwem jakie zagraża nam Polakom, a mianowicie na wojnie z Rosją na terenie naszego kraju.

 

Zanim ci, co powiedzą ze to niemożliwe i przestaną to czytać, niech chociaż przeczytają te 2 pytania:

 

JAK TO JEST ŻE STRĄCONO SAMOLOT Z POLSKIMI POLITYKAMI NA TERENIE ROSJI A TERAZ KIEDY UNIA NAWOŁUJE WRĘCZ DO WOJNY Z ROSJĄ, RZĄDY W POLSCE OBJĘŁA PARTIA KTÓRA NIENAWIDZI ROSJI? 

 

JAK TO JEST ŻE PRZEZ 8 LAT WYPRZEDANO CAŁY MAJĄTEK POLSKI, SKŁÓCONO POLAKÓW I W ROK POPRZEDZAJĄCY NAJTRUDNIEJSZY ROK W HISTORII LUDZKOŚCI ZAMIENIŁA SIĘ MIEJSCAMI Z PARTIĄ KTÓREJ JEDYNYM CELEM JEST ZEMSTA ZA SMOLEŃSK?

 

Czy teraz już widzicie jak spektakl został wyreżyserowany i jak my Polacy zostalismy oszukani?

 

Ci sami ludzie od 20 lat rządzą tym krajem zmieniając tylko nazwy partii ale nie zmieniając celu, czyli zniszczenia naszego kraju i Polaków. Doprowadzenia do absurdu wojennego. W tym roku mieliśmy 2 prowokację i gdyby nie przytomność Putina bylibyśmy już poligonem dla wojsk Unii i Rosji, teraz dano nam coś w postaci nadziei i wybawców, którzy mogą odegrać najgorszą rolę w tym przedstawieniu i doprowadzić nas na skraj przepaści i pchnąć w tą przepaść.

 

Zapytacie: JAK TO ZROBIĄ, PRZECIEŻ BĘDZIEMY WIDZIEĆ CO SIĘ DZIEJE? 

 

Zrobią to tak samo jak robili przez ostanie 20 lat, założyli obietnice które mogą zrealizować, ludzi kupią obniżeniem podatków, dodatkami rodzinnymi, obniżeniem wieku emerytalnego i kolejnymi nic nieznaczącymi dodatkami jeżeli chodzi o czas w jakim się znaleźliśmy, ale da to Polakom fałszywą nadzieje, wiarę w ten rząd i co najgorsze spotęguję naszą największą słabość czyli LENISTWO. Polak zacznie myśleć: "no wreszcie w naszym kraju coś dobrego się dzieje, nic nie muszę robić a oni mi dają prawie wszystko co potrzebne aby poczuć się docenionym niewolnikiem" i wtedy kochany rząd przyjmie do nas uchodźców, mówiąc że muszą wykonywać dyrektywy Unii a potem gdy ogłoszą część prawdy, że to Rosja brała udział w strąceniu samolotu w Smoleńsku, wydadzą wyrok na nasz kraj.

 

Prawda o Smoleńsku jest taka, że w tym czasie Rosja, USA i Unia razem wcielały NWO i wtedy razem pracowały i uczestniczyły w wydarzeniach o których piszę. Gdy nastąpiło zlecenie strącenia tego samolotu, aby stał się jednym z powodów do skierowania Polaków przeciwko Rosji, tak się stało. Ale po 2012 roku nastąpiła zmiana i Putin wyłamał się z NWO, co widać teraz po wydarzeniach na świecie, dlatego nie dajmy sie wmanewrować marionetką w wojnę z Rosją. Widzimy że ciągle nasz prezydent nawołuje do agresji i nienawiści do Rosji, ciągle tworzą pakty, proszą o rozdysponowanie wojsk Unii w naszym kraju itd. Nie dajmy się oszukać, aby potem nie płakać tak jak uchodźcy w Syrii których rząd sprzeciwił sie USA i teraz ich kraj pogrążony jest w wojnie przez twór USA, czyli Państwo Islamskie. Widzimy tam że Rosja sprząta to co stworzyło USA.

 

Widzimy że Rosja nie chce walczyć z Europą i widzimy jak USA przygotowuje upadek Europy po to, aby mogli przerzucić tutaj swoje wojska pod pretekstem walki z terroryzmem który sami zasponsorowali i przywieźli do Europy. Zamachy w Europie pokazują tylko kolejne klocki w tej układance, a ponieważ dotyczy ona całej Europy, tzn. że nas Polaków też i jesteśmy objęci tym planem i widać że bardzo sprytnie został wdrożony na naszych oczach. Dlatego nie dajmy się oszukać tak jak daliśmy sie oszukiwać przez 20 lat, zrzućmy jarzmo niewolników i fanatyków religijnych i politycznych i zajmijmy się naszą przestrzenią. Mamy siłę w milionach dlatego wykorzystajmy ją tak aby przegonić kilkuset sprzedajnych robotów których nienawiść może doprowadzić do absurdu jaki widzimy w Syrii i we Francji.

 

Jeżeli jednak uwierzymy w polityków i w swoje zaprogramowane umysły to ten rok stanie się taki jaki powiedziano w przepowiedniach wszystkich jasnowidzów. Będzie rokiem wojny, klęsk żywiołowych, anomalii pogodowych poza naszym zrozumieniem i oszustw bankowych, żywnościowych itd. Wierzę w to że skoro skierowano nas w tą samą przestrzeń, dano dzieci na nowy świat, dano pobudkę świadomości tzn. że dano to po coś.

 

Zapytacie: PO CO? Po to abyście dokonali wyboru, abyście uwolnili sie od przeszłości, obietnic polityków, dogmatów kościoła, naukowców i zaczęli myśleć i czuć jako wolni ludzie, jako ludzie którzy pokój wypracują świadomością i pracą a nie wojną i śmiercią.

 

Politycy będą chcieli jeszcze patrząc na nasze ruchy dać nam wroga zastępczego, dać nam najemników z Bliskiego Wschodu aby siali zamieszanie i terror u nas tak jak to się dzieje w Francji, ale gdy dojdzie do rzekomego wypełniania ilościowych roszczeń Unii i USA to natychmiast wygońmy rząd który już powiedział, że będzie się martwić o terrorystów jak oni będą na naszej ziemi. Czyli doskonale wiedzą że najpierw wpuszczą a potem będą patrzeć jak Polacy walczą przeciwko tak samo oszukanym ludziom jak oni sami a rząd wtedy będzie miał czas aby szykować sie do kolejnej rozgrywki z Rosją. Ten czas zależy od naszej pracy i historia zatacza koło i tak jak nasi dziadkowie i ojcowie walczyli o obalenie reżimu komunistycznego, tak my walczymy o to aby nie doszło do 3 wojny światowej i jeżeli komuś wydaje się, że to bajki, to ciekawe co go przekona i kiedy uwierzy - może jak zabiją mu dziecko na froncie? Czy jak spalą mu dom? Skoro mogli strącić samolot z Polakami aby po kilku latach użyć go jako karty przetargowej w rozgrywkach z Rosją i na tronie posadzić tego co kipi nienawiścią do Rosji to nie powtarzajcie w kółko tego samego, że coś jest niemożliwe, skoro widzicie to za oknem. Powiedzcie że wam się to nie mieści w głowie ale że nie jest to niemożliwe, to będzie prawda a potem zacznijcie kojarzyć fakty i czytać i słuchać co podawane jest przez tych co umieją odróżnić kłamstwo od fałszu.

 

Wierzę że jedność w narodzie doprowadzi do jedności w całej przestrzeni i pokoju w Europie i skoro mamy możliwość być pierwszym najbardziej uduchowionym i pokojowym narodem w Europie to zróbmy wszystko aby się tak stało, bo nie ma piękniejszej nagrody za pracę niż wolność.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: aron jasnowidz-...
Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

Komentarze

Portret użytkownika calmbird

Ale propagandowy tekst :)

Ale propagandowy tekst Smile Jeszcze do tego stosujący sociotechnikę.
mp. Zapytacie: PO CO? Po to abyście dokonali wyboru, abyście uwolnili sie od przeszłości
Wybierzcie PO (platwofrmę obywatelską)
Tekst działający na podświadomość, jest niby neutralny a tak naprawdę nawołuje do nienawiści PIS.
Sorry ale ludzie trochę zmądrzeli, takie techniki to sobie mogliście stosować na urungach 100 lat temu.
 

Portret użytkownika Karol

Według GUS-Narodowy Spis

Według GUS-Narodowy Spis Powszechny 2011- Struktura narodowo etniczna, językowa i wyznaniowa ludności Polski- 
Żydów czyli "wybranego narodu" jest w Polsce 7500 ( słownie siedem tysięcy pięćset osób). Spośród wspomnianych 7,5 tys.
polskie obywatelstwo posiada 98,8% a 1,2% takowego nie posiada. Porównaj  to z liczbą ludnści polskiej w Polsce
i z nasyceniem Żydami centralnych urzędów i władz panstwowych ustawodawczych i wykonawczych.
Czy dane GUS-u są prawdziwe? Jeśli tak, to ułamek promila ma decydujący wpływ na życie POlaków  i istnienie(bąź nie)POLSKI. sMUTNE, ALE PRAWDZIWE NIESTETY.

Portret użytkownika Prawda2015

Niestety Autorze, ale Ty sam

Niestety Autorze, ale Ty sam rozumiesz wszystko tylko do połowy, czyli niewiele. Nie mamy już możliwosci obronić się przed tą satanistyczną masonerią i Illuminati. Nie tylko dlatego, że wielu osobom tego nie da się wytłumaczyć, bo są łatwi do manipulowania (a ci, co nie są, i ujawnili prawdę, zaraz są zabijani), ale też dlatego, że ich macki są już wszędzie, a poza tym mają wsparcie w siłach zła przez channeling. Z tym wszystkim może wygrać jedynie Bóg, jedyny najsilniejszy. Nie da się nas już uratować, jeśli ludzie nie uwierzą naprawdę w Boga za pomocą słów Pana Jezusa, a wielu z nich to tylko tacy, którym się wydaje, że w Niego wierzą i za grosz nie ma w nich wiary. Najważniejsze teraz to się szczerze wyspowiadać, brać udział w Eucharystii i modlić się. Jeśli Tobie wydaje się inaczej, to nie pojmujesz, kim rzeczywiście jest wróg, a jeśli Twoja duchowość sprowadza się do jakiegoś popularnego guru, a nie do nauki Chrystusa, to też jesteś duchowo po stronie NWO. Tylko modlitwy osobiste i za Europę mogą nas ocalić, nic więcej.

Portret użytkownika nj

Pan Jezus broni nas już od

Pan Jezus broni nas już od dawna, poprzez zabory, komunę, KORowską Solidarność i obecnych A wy dalej jesteście w tych wrednych programach i głośicie tą mantrę.Gdyby nas Jezus nie bronił to co by było? Może lepiej?

Portret użytkownika Prawda2015

Niestety Autorze, ale Ty sam

Niestety Autorze, ale Ty sam rozumiesz wszystko tylko do połowy, czyli niewiele. Nie mamy już możliwosci obronić się przed tą satanistyczną masonerią i Illuminati. Nie tylko dlatego, że wielu osobom tego nie da się wytłumaczyć, bo są łatwi do manipulowania (a ci, co nie są, i ujawnili prawdę, zaraz są zabijani), ale też dlatego, że ich macki są już wszędzie, a poza tym mają wsparcie w siłach zła przez channeling. Z tym wszystkim może wygrać jedynie Bóg, jedyny najsilniejszy. Nie da się nas już uratować, jeśli ludzie nie uwierzą naprawdę w Boga za pomocą słów Pana Jezusa, a wielu z nich to tylko tacy, którym się wydaje, że w Niego wierzą i za grosz nie ma w nich wiary. Najważniejsze teraz to się szczerze wyspowiadać, brać udział w Eucharystii i modlić się. Jeśli Tobie wydaje się inaczej, to nie pojmujesz, kim rzeczywiście jest wróg, a jeśli Twoja duchowość sprowadza się do jakiegoś popularnego guru, a nie do nauki Chrystusa, to też jesteś duchowo po stronie NWO. Tylko modlitwy osobiste i za Europę mogą nas ocalić, nic więcej.

Portret użytkownika Kimbur

Aron, abstrahując od Twojego

Aron, abstrahując od Twojego jasnowidzenia, jak Ty tłumaczysz swoją wiedzę o nienawiści PiS do Rosji? Bo ja, jak na razie, widzę nienawiść poprzedniej władzy (PO) do Rosji - nakładanie embarga, wnioskowanie o sankcje unijne, potępianie polityki międzynarodowej Rosji. Do tego też chyba jasne jest, że Niemcy wyraźnie pragną i próbują nas skłócić z Rosjanami.
To może byś rozwinął temat o przedstawienie dowodów do rzucanych przez Ciebie hipotez. 
Co do prób wywołania III wojny światowej to ogólnie się zgadzam; zresztą mamy wielofrontalny atak nakierowany na wmówienie społeczeństwom, że wojna ta już trwa, i sam papież jest głęboko zaangażowany w takie wmawianie społeczeństwu tej bzdury.
Bzdury - bo prawdziwa wojna, jeśli jej plan zostanie zrealizowany (co wydaje się być niemal pewne), to będzie dla Europy HORROR w porównaniu z tym co teraz mamy! A jaki to może być horror to już widać częściowo w Syrii. W Europie może być znacznie gorzej.

Portret użytkownika Rodak

W planie  tym  Polska

W planie  tym  Polska  widziana  jest  przez  Amerykanów  jako  panstwo, którym mozna  sie  posłuzyc  do  wywołlania  i  prowadzenia  wojny,  ale  to  sie  nie  uda, bo  Polacy  wiedzą  co  to  wojna  i  nie  dadzą  się  wykorzystać do  tego  celu.

Portret użytkownika achiles

„Władze” Ukrainy musiały

„Władze” Ukrainy musiały zostać dostosowane do „twardszej” od unijnej, amerykańskiej strategii wojny z Rosją ukraińskimi rękami.
 Ostatnie zamachy bombowe w Paryżu przyrównywane są do ataków terrorystycznych 9/ 11 w USA.  O ile akty terroru w Stanach Zjednoczonych przeprowadzono w celu uzyskania pretekstu do wprowadzenia tam systemu państwa policyjnego, o tyle motywy paryskich zamachów nie są jasne.  Jedno nie ulega wątpliwości, oba wydarzenia były dziełem amerykańskich służ specjalnych, dokonanymi rękoma ich muzułmańskich agentów.
 
 
 
Interwencja Rosji w Syrii ukazała ostatecznie całą nagą prawdę o amerykańskiej „wojnie z terroryzmem”.  Przez półtora roku siły powietrzne USA i jego „sojuszników” prowadziły kampanię przeciw siłom Kalifatu ISIS.  Jej rezultatem był rozrost i umocnienie się kalifatu na terytorium Syrii i Iraku.  Teraz, kiedy w przeciągu kilku miesięcy Rosjanie zmusili terrorystów do odwrotu na wszystkich frontach, jedyną reakcją Waszyngtonu i jego wasali, było narzekanie że bombardowani są „nie ci terroryści których trzeba atakować”.  Przytoczona bezczelność i cynizm zachodu w tym aspekcie podkreśla jedynie fakt pełnego sponsoringu ISIS przez USA, Turcję, Arabię Saudyjską i Emiraty.
 
 
 
Według oficjalnej deklaracji ISIS, przyczyną paryskich zamachów była „działalność Francji w Syrii”.  W ramach amerykańskiej „koalicji”, lotnictwo francuskie, jak i pozostałych „koalicjantów”, dokonuje bombardowań cywilnej infrastruktury, w celu uniemożliwienia powrotu uciekinierów na te obszary Syrii, w przypadku ewentualnego wyzwolenia ich przez wojska Assada. Innymi słowy, celem zachodu jest utrzymanie potoku emigrantów płynących do Europy. 
 
Z punktu widzenia prawa międzynarodowego, takie postępowanie jest zbrodnią wojenną, jednak zachód stosuje tą strategię od lat we wszystkich państwach będących obiektem jego agresji. Szczegóły tych zbrodni można znaleźć między innymi w następującym odnośniku źródłowym[i]. Przed zamachami bombowymi w Paryżu, ostatnim aktem francuskiej agresji w Syrii było zniszczenie węzła infrastruktury transportowej ropy, rzekomo w celu utrudnienia jej nielegalnego przemytu za granicę.  Przemyt i sprzedaż syryjskiej ropy przez ISIS odbywa się nieprzerwanie przez Turcję, Izrael oraz Liban i trudno sobie wyobrazić, by w masowych ilościach był on możliwy bez wiedzy i zgody władz tych krajów.  Po co więc bombardować infrastrukturę syryjską? Po to by pozbawić Syryjczyków możliwości jej transportu wewnątrz własnego terytorium.
 
Dosłownie przed paru miesiącami, kanclerz Niemiec, Angela Merkel, z otwartymi ramionami zapraszała „uchodźców” do swego kraju.  Wątpliwe, by takie postępowanie było wyrazem głupoty i krótkowzroczności pani kanclerz.  Przez wiele lat wykazywała się ona sprytem, przebiegłością i bezwzględnością w procesie uzależniania i wyzysku wschodnio-europejskich kolonii, takich jak Polska, za co społeczeństwo niemieckie obdarzało ją „zasłużonym szacunkiem”.  Teraz oskarżana jest przez nie o „zdradę interesów Niemiec”.  Były prezydent Francji Sarkozy był katalizatorem agresji zachodu na Libię, w wyniku której nastąpił na jej terenie rozpad struktur państwowych i chaos umożliwiający emigrację mieszkańców czarnej Afryki do Europy [ii]  Nie ma potrzeby dodawać, że obecny prezydent Hollande musiał zaaprobować dzisiejsze zaangażowanie Francji w konflikt syryjski, którego produktem ubocznym jest seria paryskich zamachów.  W czyim więc interesie działają ci i inni „przywódcy” zachodu?  Nie ulega wątpliwości, że w ostatecznym rozrachunku nie są to ich społeczeństwa, które w „demokratycznych” wyborach wprowadziły ich na salony władzy.
 
 
 
Jeśli tak mają się sprawy z prominentnymi państwami zachodu, jak wygląda autentyczna sytuacja w ich nędznej kolonii pod tytułem III RP?  Na pewno nie tak jak wyobraża to sobie przygniatająca większość otumanionego społeczeństwa!
 
 
 
W wyborach wywindowało ono do władzy „polską patriotyczną prawicę” z PiSu.   Zmiana ta odzwierciedla podobną sytuację na Ukrainie, gdzie w wyniku zorganizowanego przez zachód puczu, do „władzy” doszedł amerykański agent Poroszenko.  Z opublikowanych nagrań rozmów telefonicznych [iii] , zastępcy amerykańskiego sekretarza stanu Nuland z ambasadorem USA na Ukrainie Pyattem wynika jasno, że „desygnowanego” przez Niemcy  na „premiera” germańskiego  agenta Kliczko postanowiono zastąpić innym amerykańskim agentem Jaceniukiem. 
 
To jest oczywiste.  Agent „mniej ważnego” państwa musiał ustąpić miejsca amerykańskiemu.  „Władze” Ukrainy musiały zostać dostosowane do „twardszej” od unijnej, amerykańskiej strategii wojny z Rosją ukraińskimi rękami. 
 
 
 
Podobnie wygląda sytuacja z III RP.  Kiedy to „ukraiński taran” rozsypuje się w wyniku nieudanych ataków na Federację, do akcji trzeba wprowadzić następny- III RP.  Aby tego dokonać, agentura niemiecka (PO) musiała zostać zastąpiona amerykańską. Oczywiście wszystko to pod płaszczykiem „patriotyzmu”.  Na Ukrainie, też do „władzy” doszli „patrioci”, to znaczy żydowscy oligarchowie i zbrodniczy szaleńcy z ruchu Bandery.
 
 
 
Teraz kiedy „władza” w III RP jest bezpiecznie dzierżona przez „patriotów” z PiS, trzeba ją tylko nieco „zukrainizować”, czyli dobrać ekipę nie tylko wyzbytą moralnych hamulców i jakichkolwiek sentymentów w stosunku do Polski ( z tym nie ma problemu), ale na tyle głupią, by bez wahania realizowała, samobójczą dla III RP i jej „elit”, amerykańską koncepcję wojny totalnej z Rosją. Według amerykańskiej gazety The Wall Street Journal, nowy „polski rząd” można określić mianem „jastrzębi” dążących do większej integracji ze Stanami Zjednoczonymi[iv].  Czy jednak „gabinet” ten jest wystarczająco „zukrainizowany”? 
 
 
 
 Stopień zidiocenia ukraińskich oficjeli opisałem niedawno w osobnej publikacji[v] i mając ten temat „na świeżo”, muszę przyznać, że dorównanie im to prawdziwe wyzwanie.  Tak się jednak składa, że znam osobiście najważniejszą figurę w tym „wojennym gabinecie”, ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza.  Co prawda spotkałem go jeszcze w czasach, gdy nie piastował ministerialnych godności, ale już wtedy wykazywał się znacznym pieniactwem.  Przybył on do Kalifornii w „zbożnym” celu zebrania kilku milionów dolarów wśród Polonii, na jego własne „niezależne czasopismo”.  Milionów nie zebrał, ale od tego czasu wiesza się na amerykańskich klamkach. Szczególną w tym aktywnością wykazuje się przy próbach uzyskania od strony amerykańskiej dowodów smoleńskiego zamachu.  Przy czym pan Macierewicz nie jest w stanie pojąć, że nie może ich od tamtejszych agencji uzyskać. Ponieważ Smoleńsk, nie mógł zdarzyć się bez współpracy USA i UE z Rosją, przeto poszukiwane przez niego dowody obciążają również zachód.  Gdyby tak nie było, bez zaangażowani pana Macierewicza, dawno dostałyby się one do publicznej wiadomości.  Zachód robi wszystko, by szczuć i antagonizować wszystkich przeciw Rosji.  Przy czym posługuje się w tym dziele sfabrykowanymi kłamstwami  (np. zestrzelenie malezyjskiego samolotu).  Gdyby więc mógł przedstawić opinii publicznej swą prawdziwą wiedzę na temat Smoleńska, nie zawahałby się nawet przez moment.
 
Ogólnie rzecz biorąc pan Macierewicz nie powinien ustępować użytecznością swemu ukraińskiemu odpowiednikowi, byłemu ochroniarzowi Poroszenki – Wałeriju Hełeteju.[vi]
 
Tak więc III RP czeka obecnie okres „patriotyczny”.  Przy czym w odróżnieniu od ukraińskiego, będzie to okres „patriotyzmu solidarnościowego”, polegającego na poświęcaniu się dla naszych zachodnich "przyjaciół”.  Obecnym „patriotycznym władzom”, nie powinno nastręczać trudności rozbudzenie takowego w społeczeństwie.  Polacy zawsze uwielbiali poświęcać się za wolność "waszą”, zwłaszcza jeśli chodziło w tym o naszych „zachodnich idoli”.   Jedyny problem tkwi w tym, że ten eksperyment może zakończyć się anihilacją całego społeczeństwa i małą pociechę stanowić będzie fakt, że w raz z nim znikną raz na zawsze nasze „elity”, nie wyłączając pana ministra Macierewicza.
http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/127380,ukrainizacja-iii-rp
p.s JEŚLI KTOŚ OGLĄDAŁ DZISIEJSZE WYPOWIEDZI NOWEGO MINISTRA OBRONY Pana Antoniego Macierewicza i przeczytał powyższy artykół, to nie może mieć wątpliwości, CO NASZ KRAJ CZEKA.
JEST JUŻ MAPA TEGO OPRACOWANA w szatańskich sztabach :
Syria, Polska, Litva, Donbas, na odtajnionej mapie US Army !!!

https://www.youtube.com/watch?v=cKQ3nVNhtLM&feature=share
 

 

Strony

Skomentuj