„Zaginiony” mężczyzna dołączył do własnej grupy poszukiwawczej

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Zaginiony mężczyzna w Turcji przypadkowo dołączył do własnej grupy poszukiwawczej na wiele godzin, nim zdał sobie sprawę, że to on jest osobą, której szukają. Kiedy członkowie grupy poszukiwawczej zaczęli wołać jego imię, odpowiedział: „Jestem przecież tutaj”.

 

Beyhan Mutlu pił z przyjaciółmi we wtorek, kiedy zawędrował do lasu w prowincji Bursa. Kiedy nie wrócił do domu, jego żona i przyjaciele zaalarmowali lokalne władze i wysłano grupę poszukiwawczą. Pan Mutlu, natknął się na grupę poszukiwawczą w drodze do domu i postanowił do niej dołączyć.

Według strony internetowej Daily Sabah, mężczyzna oddalił się od swoich przyjaciół w lesie, gdy był pijany. Po złożeniu zeznań policja odwiozła go do domu. Nie jest jasne, czy grozi mu jakakolwiek kara, jednak biorąc pod uwagę szeroko zakrojone poszukiwania, może on spodziewać się sporej grzywny.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika r

A za ko ma dostac grzywne, za

A za ko ma dostac grzywne, za wchodzenie do lasu bez maseczki? Grzywne powinien dostac ten glupek co go przylaczyl do poszukiwan, a nie zapytal sie jak sie nazywa. To ze akcja kierowal polgluwek to wina goscia, w dodatku akcja zakonczyla sie sukcesem, gosciu sam siebie odnalazl, powiniec dostac odznaczenie za odwage.

Strony

Skomentuj