Zaginiony lot MH370 został zestrzelony przez Amerykanów?

Kategorie: 

Źródło: twitter

Były szef linii lotniczych Proteus Airlines, Marc Dugain w rozmowie z gazetą Daily Mail, oświadczył, że lot MH370 został zestrzelony przez Amerykanów. Miało się tak stać po tym, gdy pojawiły się doniesienia, że samolot może zostać użyty do samobójczego ataku.

 

Co ciekawe w kontekście tej tajemnicy wymienia on pojawiające się już w przeszłości słowa - Diego Garcia. Chodzi o bazę US Army znajdującą się na wyspie o tej nazwie. Jest to strategiczna lokalizacja wojskowa.

W przeszłości pojawiały się teorie, wedle których zaginiony Boeing miał lądować w tej bazie, tym razem najnowsze informacje wskazują, że samolot zestrzeliły myśliwce USA. Powodem miała być obawa, że może dojść do ataku podobnego do tego z 11 września 2001 roku.

Rzeczywiście duży samolot lecący nisko widziano w okolicy Malediwów, być może to zaalarmowało Amerykanów. Dziwne jest to, że USA nie przyznało się do zestrzelenia. Nie wiadomo też do dzisiaj, z jakiego powodu samolot lecący 8 marca 2014 roku z Kuala Lumpur do Pekinu zawrócił nagle i skierował się w przeciwnym kierunku.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Zeno

Patrząc na sytuację ze złotem

Patrząc na sytuację ze złotem można myśleć. że coś się dzieje. Ktoś gromadzi złoto. Ogromne ilości złota. W jednym z serwisów podano informację, że Niemcy nia mogą doprosić się USA o pokazanie niemieckich rezerw złota przetrzymywanych w USA. Było to po aferze, kiedy sztaby złota przeciąto i zamiast złota w środku był wolfram. Amerykanie zwlekali i pozwolili tylko z daleka niemieckiej komisji na obejrzenia kilku sztabek złota, Niemcy nie mogli nawet ocenić cz to są ich sztaby złota. Po tej informacji w mediach już nic się nie doczytałem. Wcześniej, oglądałem tajemnioczy film o WTC. Świat nie wiedział, że pod WTC znajdował się bnk, w którym przechowywano tony złota, o wartości kilkunastu milioardów dolarów. Złoto owe wyparowało, zniknęło. Nie ma go. Być może był to największy skok na kasę w historii. Ślady zatarto z rozmachem i jeszcze firmy naftowe weszły sobie do Afganistanu. Teraz ginie bez śladu samolot i 5 ton złota na pokładzie. Przypomina się tutaj film "Obcy i kowboje", w którym obcy kradli z Ziemi złoto. Dlaczego? Bo być może złoto jest komuś potrzebne do czegoś. To "czegoś" jest w ogromnej skali, akoro nikną takie ilości złota. Do czego moga byc potrzebne setki ton złota?  Przypomnę, że kilka lat temu obiegła prasę na Dolnym Sląsku informacja o tym, że odkryto w zagłębiu miedziowym największe w Europie złoża złota. Tak, drodzy internauci. Mamy największe w Europipe złoża złota - blisko 12 ton. No i sza. Wydobyciem miała się zająć KGHM, ale ponoc nie mają takiego sprzetu i...już się zgłosili po licencję Ci co go mają. Ile w tekim przypadku może zostac złota w Polsce po wydobyciu go przez  obcą firmę? Jakieś 15% - 20% czyli z 12.000 kg złota dostaniemy w najlepszym wypadku 2.400  - Jednym słowem durnota i miernota.

Strony

Skomentuj