Zachód zaczyna chętniej grać kartą smoleńską - PO sprzeciwia się planom wezwania o międzynarodowe śledztwo

Kategorie: 

Źródło: kolaż własny

Zachód zaczyna wykorzystywać do swoich celów katastrofę w Smoleńsku. Dzisiaj w Parlamencie Europejskim doszło do stworzenia rezolucji wzywającej do oddania Polsce wraku rządowego samolotu i czarnych skrzynek.

 

Parlament Europejski wezwał dzisiaj Rosję do zwrotu wraku i czarnych skrzynek polskiego samolotu rządowego TU-154, który rozbił się pod Smoleńskiem z Prezydentem Lechem Kaczyński i innymi osobistościami na pokładzie. Od dawna wiadomo było, że przyjdzie czas gdy ta tragiczna katastrofa zostanie wykorzystana do sprowokowania konfliktu polsko-rosyjskiego. Trzeba być misiem o bardzo małym rozumku, żeby kupować oficjalne, wielokrotnie skompromitowane wersje zdarzeń.

 

Warto zaznaczyć, że jednocześnie planowano wezwać Rosję do poddania smoleńskiej katastrofy niezależnemu śledztwu międzynarodowemu. Wzbudziło to jednak panikę wśród przedstawicieli Platformy Obywatelskiej, którzy zażądali usunięcia tego wezwania. Ostatecznie to właśnie europosłowie PO spowodowali, że Parlament Europejski uchwalił mniej niż zamierzał. Czego tak bardzo boi się rządząca w Polsce partia?

 

Sytuacja geopolityczna naszego kraju wygląda coraz bardziej nieciekawie. Rezolucja którą dzisiaj podjęto w symboliczny sposób wskazuje nam na to, że zaczyna się granie kartą smoleńską. Konsekwencją może być nawet otwarty konflikt zbrojny z Rosją.

 

Jak można jednocześnie wierzyć bez dowodów, że to Rosjanie stoją za zestrzeleniem malezyjskiego Boeinga nad Ukrainą i nie wierzyć, że byliby zdolni do spowodowania katastrofy w Smoleńsku celem przejęcia większej władzy w Polsce, a przede wszystkim spacyfikowania planów pozyskiwania gazu łupkowego. Jeśli taki był ich plan to udało im się to osiągnąć. Nie dość , że nie mamy łupków to nie mamy gazoportu, a mimo naszej uległej postawy w dziedzinie bezpieczeństwa energetycznego, wciąż jesteśmy narażeni na rosyjską inwazję.

 

 

Źródła:

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fposlowie-po-nie-chca-miedzynarodowego-sledztwa-w-sprawie-katastrofy-smolenskiej

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rezolucja-pe-w-sprawie-stanu-rosyjskiej-demokracji-i-zwrotu-wraku-tu-154m/3rqx33

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika MiterMan

smolenska karta to nic... w

smolenska karta to nic... w porownaniu niedalekiej przyszlosc Polski komoroski wygra wybory a raczej jest tam wstawiony.... do tego lewica wygra swoje wybory a raczej wsiadzie na swoje stolki wedlug umowy zmiany wladzy zeby sie nachapac na okres w ktorym sie nie rzadzi,..  wedlug schematu robia tak od lat i papkorzerca medialny tego nie zauwazy... tak wiec lewica bedzie gnebila prawice,  komoroski nastepne lata nic nie robil a polacy jak zwykle patrza i sluchaja ale nic nie widza i nie slysza....  wazne zeby im sie kasa zgadzala... nie w budzecie panstwowym lecz domowym...   od kad polityka i media tworza wspolny organizm wszystko jest ok... bo tego przeskoczyc sie nie da...  z gory nas olewaja a w pogodzie mowia ze deszcz pada...  tu doktryny szoku nikt nie zauwazy choc wiele panstw to przezywa.... politycy to adwokaci korporacji...  dla korporacji czlowiek sie nie liczy tylko kasa.... i w Polsce jest jak jest..... i nic tego nie zmieni....

Portret użytkownika perflej

"Parlament Europejski wezwał

"Parlament Europejski wezwał dzisiaj Rosję do zwrotu wraku i czarnych skrzynek polskiego samolotu rządowego TU-154"

Można powiedzieć, że rezolucja PE jest "na czas" - zważywszy na to, co dzieje się na Ukrainie. Po raz kolejny dochodzę do wniosku, że Oni tam - na tzw. "Zachodzie" - uważają dosłownie wszystkich Polaków za kompletnych debili. POfanazjujmy trochę na temat tego, kto naprawdę mógł "kropnąć Kaczkę", ustalmy pewne prawdopodobieństwo tego, co mogłoby być brane pod uwagę wówczas gdy, ktoś lub jacyś ludzie uważają, że doszło tam w Smoleńsku do czegoś więcej niż do katastrofy - zaznaczam, że katastrofa to jest ... jedyne sensowne wytłumaczenie tego, co wydarzyło się 10.04.2010 r. ... no ale są jeszcze ludzie, którzy już są gotowi do wojny z Rosją, bo wierzą w teorie o zamachu. No to mniej więcej taka POwinna być hierarchia ustalania teoryj o zamachu w Smoleńsku:

Po pierwsze: "Kaczka" wzięła kasę od mafii (może tej z Doniecka, może nawet i wprost od rosyjskiej...). Kasy nie oddała ... i "pofrunęła", a kasę Kaczyńscy musieli mieć, bo za tzw. "układem" stoi cały duży polski biznes oraz korporacje międzynarodowe dojące nasz kraj jak krówkę w oborze. Biorąc pod uwagę to, że PiS i Kaczyńscy ów układ zaciekle zwalczali, to nie trudno sobie wyobrazić to, że po zmianie władzy w 2007 r. - po dojściu do władzy PO, ówczesny Prezydent RP - Lech Kaczyński - najprawdopodobniej nie miał dostatecznej ochrony, w tym ochrony kontrwywiadowczej, być może część służb negatywnie nastawiona do PiS i Kaczyńskich dosłownie mogła wiedzieć o takim zagrożeniu (być może nawet srali ze śmiechu, po cichu licząc, że do tego dojdzie...)

Po drugie: "Kaczkę" mogli kropnąć ludzie nastawieni patriotycznie. W szeregach PiS od wielu lat mieszają się ze sobą dwa główne nurty. Pierwszy jest ściśle związany z pro europejskim kierunkiem działania tej partii. Drugi - złośliwie nazywany przez mainstream jako "Radio Maryjny" - jest nastawiony sceptycznie do dalszej integracji europejskiej i uczestnictwa naszego kraju w tym procesie. To środowisko polityczne udzieliło wiekopomnego wsparcia PiS i ... poświęciło się mu zupełnie - topiąc tym samym jakiekolwiek szanse wskrzeszenia w RP ruchu stricto narodowego. To środowisko udzieliło wsparcia PiS ... ale nie udzieliło wsparcia PiS ani braciom Kaczyńskim do podpisania w imieniu RP Traktatu z Lizbony, więc ktoś "mógł nacisnąć przycisk ku chwale ojczyzny" - tacy ludzie przecież też mogą działać w polskich służbach specjalnych - tacy ... patriotycznie nastawieni.

Po trzecie: "Kaczkę" faktycznie to mogły kropnąć jakieś służby zagraniczne - które liczyły na to, że wydarzenie tego typu przyniesie przesilenie polityczne, które z ich punktu widzenia przyniesie spodziewane dla nich rezultaty. Niestety - tu, na trzecim prawdopodobieństwie nie można mówić, że mogłyby to być służby państw, które jednoznacznie określa się dla Polski jako wrogie i niezaprzyjaźnione. Wręcz przeciwnie - jest tu mowa tylko o służbach z zaprzyjaźnionych państw (Kaczyński wielu ludzi w EU w*rwiał swoim uporem ...)

Po czwarte: ... dopiero tutaj jest prawdopodobieństwo tego, że wierchuszka Platformy Obywatelskiej mogłaby coś takiego zaplanować i przeprowadzić ... biorąc pod uwagę skalę nienawiści w tzw. "wojnie polsko-polskiej między PO, a PiS" ... to jest prawdopodobne, że Oni mogli coś takiego obmyślić i przeprowadzić. Kto ma zdrowy mózg to wie o tym, że musi to być dopiero .... czwarte prawdopodobieństwo ...

Po piąte: Federacja Rosyjska posiada i siły i środki, by przeprowadzić tego typu operację, a tym bardziej w tak kretyńskim państwie jak nasze. Oczywiście Rosja miała powody, by dokonać zamachu, ponieważ polityka prowadzona przez PiS i Kaczyńskich w obszarze EU torpedowała ich plany, zwłaszcza te związane z energetyką i nośnikami energii (gaz, ropa, prąd, atom etc.)... i jest to piąte prawdopodobieństwo ... i tego nie da się nie brać pod uwagę, to po prostu należy zakładać ...

Durniom na "Zachodzie" wydaje się wciąż, że typowy Polak to jest jakiś dzikus siedzący w krzakach z "kałachem" - stąd jeśli ta rezolucja jest częścią jakiegoś większego założenia, to myślę, że uda im się wsadzić "na czołg" jakieś góra 25 % dorosłych wyborców-idiotów, którymi manipulują tzw. media patriotyczne związane głównie z GP i tymi wszystkimi kolorowymi tygodnikami, które podobno nie są mainstreamowe. Już widzę też jak rzesze młodych-wykształconych głosujących na PO zasiadają tłumnie na te stare sowieckie T-72 i drą ryja "drang nach osten" :). Oczywiście mówimy tu cały czas o ludziach, którzy chodzą na wybory, bo druga połowa uprawnionych do głosowania nigdy nie chodzi na wybory ... i takich ludzi żadna "Kaczka" nie wzrusza - co innego atak Rosji na NATO/RP, to jest inna kwestia ...

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Dawno o tym pisałem, że

Dawno o tym pisałem, że zamach zorganizowały terytorialne władze kraju nad Wisłą.
Czego sie boją te kundle? Ano tego, że w rękach Rosjan wrak jest dowodem ich zbrodniczego spisku!
Zachód dobrze wie o co chodzi i tą decyzją zmusza obecnnie panujących nad Wisłą do zintensyfikowania przygotowań do wywołania wojny z Rosją.
Przecież w Judeopoloni ma byc tylko 15 mln Polaków-goim - niewolników!

Portret użytkownika bogdan4957

I tak jest.Nikt z Polaków w

I tak jest.Nikt z Polaków w naszym kraju nie będzie spać bezpiecznie,Dopóki nasz judeo NIErząd się nie zamknie a najlepiej niech gdzieś wyjedzie i przestanie mieszać ludziom w głowach i jednocześnie prowokować naród przeciwko Rosji.Ktoś kto jest tego świadomy,to wie o co chodzi tej żydo-masoneri i jest jej reprezentantem.Jak wspomniałem już wcześniej wymaga to od bardziej świadomych i zorientowanych politycznie ludzi,aby starali się dotrzeć do tych,którzy z niewiedzy żyją w ciągłym strachu,a tak naprawdę nie wiedząc co jest tego powodem i kto za tym wszyskim stoi i ma w tym swój własny prywatny interes a nie społeczny.Jest to bardo obszerny i nie łatwy temat do przekazania, aby ktoś bez własnej pracy coś zrozumiał,to będzie mu ciężko.Dlatego uświadamianie musi być podstawą i koniecznością każdego Polaka i Słowianina.
Pozdrawiam

Portret użytkownika Kazek12

Bez miedzynarodowego

Bez miedzynarodowego slkedztwa wiadomo, że katastrfofa smoleńska była dziełem wykonawcy Tuska, ale nie inicjatora i stąd takie niezrozumiałe zachowania zachodu w tej kwestii. 
Innych wniosków byc nie moze.

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Sam jesteś głupol. Oczywiście

Sam jesteś głupol. Oczywiście PO jest głównym narzędziem tego zamachu, ale nie PIS!
 pRZESTAŁEM KOCHAC pis ZA JEGO ANTYROSYJSKOŚĆ I MASONIZM BĘDĄCY NARZĘDZIEM MASONERII AMERYKAŃSKIEJ ale PIS z pewnościa nie miał z tym nic wspólnego, aczkolwiek najbliższy współpracownik ś.p. L. Kaczyńskiego, Jasio Sasin ( syn oficera UB) dziwnym trafem spóźnił się na samolot...

Portret użytkownika lolo

Twoje stwierdzenie ma jedną

Twoje stwierdzenie ma jedną "niedogodność'. Otóż trzeba założyć wtedy, że brat zabił brata jeśli wziąć pod uwagę udział PiS-u. Jest to możliwe przy założeniu, że Kaczyńscy są częścią "światowego establishmentu" i została złożona "ofiara całopalna" w intecji wprowadzania NWO w tym przypadku podboju Polski na zasadzie wewnętrznego podziału "ludności tubylczej" co do preferencji politycznych. Czy jest to prawda? Nie wiem ale podbój idzie, podziały są a ilość "wpadek" przy "śledztwie smoleńskim" można powiedzieć jest niewyobrażalna jakby te "wpadki", podejrzane zachowania były specjalnie robione i upubliczniane "przypadkowo".
Do tego dochodzi "problem Rosji", której przeszłość w Polsce nie jest postrzegana w barwach różu. Nie wygląda - odrzuciwszy uprzedzenia - by  rosyjska władza była tylko biernym obserwatorem wydarzeń. Oprócz analizy zachowań Rosjan u siebie, w sieci krążą także dowody(?) na to, iż zbrodnia (ofiara(?) została popełniona na terenie naszego kraju a na terenie Rosji  tylko zostawiono "atrapę" zdarzeń, jakby to tak ująć. W każdym razie mamy dosyć zaciemniony przebieg wydarzeń z 2010 r. i można przeprowadzać tylko proces poszlakowy przy założeniu, że poszlaki też nie są częścią fałszerstwa. Taka wielopoziomowa gra, w której tylko cel jest jasny: podbój i likwidacja narodu polskiego jako m.in nośnika katolicyzmu. Szczególnie to ostatnie uzasadnienie daje pewne przesłanki do stwierdzenia kto może być prawdziwym inspiratorem wydarzeń 2010 r.

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika achiles

Zwykły codzienny dzień

Zwykły codzienny dzień medialny polaka, dziś dzień 12.03.2015.
Już od rana we wszystkich porannych przekazach zaczęto karmienie POLAKÓW MRZONKAMI i super tematem ZASTĘPCZYM, czyli wreszcie wprowadzaniem IN-VITRO, po 7 latach rządzenia tego Nierządu z nadania. Temat wałkowany tak do 9. Zaraz potem wajcha medialna na wszystkich liczących się w przestrzeni publicznej została przełożona na temat wpłynięcia AKTU OSKARŻENIA względem desperaty, który w akcie rozpaczy postanowił jakiś czas temu spalić swój dom, a w nim całą swą 4-osobową rodzinę, by móc spłacić swoje długi z polisy ubezpieczeniowej, ale o tym już mało mówiono w komentarzach. Następnie o godzinie 10 dołącza temat zakupienia przez naszych HARCOWNIKÓW Z NADANIA, a właściwie się poradzenie WASZYNKTONU, czy by nie rozważył nam sprzedania  3 TOMAHOŁKÓW, do naszych okrętów podwodnych, które mamy mieć za lat 15 dopiero. Temat zaczyna się rozkręcać, tak do godziny 13 i osiąga swoje apogeum, by ustąpić miejsca na antenie nowemu HITOWI INFORMACYJNEMU, czyli przegłosowaniu w P.E , tego co obecnie możecie przeczytać powyżej w artykule. Temat początkowo podłapują i relacjonują STACJE RZĄDOWE, jak TVP INFO, bo w TVNIE I NA POLSZMACIE, chyba jeszcze nie wiedzą jak się do tego tematu ustosunkować i wałkują temat WAŁKÓW, jakie były robione przez jakiegoś SENATORA Z PISU W SKOKACH. Ale już tak gdzieś po 15 wszyscy równo temat podejmują i relacjonują, na swoich kanałach, oczywiście zaczynając stopniowo owy temat DEZAWUOWAĆ i ponownie przekładać wajchę na przekaz o bratobójczym boju o IN-VITRO w szeregach KOALICJI RZĄDOWEJ, dodatkowo dorzucają temat BISKUPA MICHALIKA, który to dziś miał być sądzony za obrazę FEMINISTEK, za słowa wypowiedziane przez niego podczas jakiegoś KAZANIA, że te osoby przyczyniają się do deprawacji POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA. Oczywiście ton tego przekazu, na wszystkich MEDIACH SZMATŁAWYCH, jest niemal taki, ze najlepiej by było zamknąć tego DUCHOWNEGO, za te słowa, tylko już tym redaktorom, ani ich PSEUDO AUTORYTETÓW do komentowania zapraszanych, to przez gardła wprost, nie przechodziło, ale tak można było to odczytać, między wierszami. Potem pojawia się temat zniknięcia PREZYDENTA PUTINA i rozpoczęcie dywagacji, na ten temat ( tak na marginesie, to już ile razy te wszystkie SZMACIARZE, na swoich antenach uśmierciły, CASTRO, ASSADA, czy jak ostatnio co tydzień uśmiercali PREZYDENTA JANUKOWICZA ). No i mamy wieczór w większości stacji, nic się nie zmieniło, królują tematy SKOKÓW, BISKUPA MICHALIKA, TUPOLEWA, IN-VITRO, tylko temat zdesperowanego ojca który swój dom z cała rodziną w akcie desperacji za długi bankowe spali, temat został wyciszony. Swoją drogą to nie ma co się dziwić z tego tytułu, bo się jeszcze LEMINGI połapią, poszperają w necie i dojdą do tego, czemu to ten desperat, którego nawet ja nie jestem w stanie zrozumieć jego czynu, ale jednak bądź, co bądź, to się szarpnął na coś tak OKRUTNEGO I OHYDNEGO Z BIEDY I W AKCIE SWEGO ZDESPEROWANIA.  I to tyle z opisu dnia dzisiejszego MEDIALNEGO przeciętnego POLAKA, tak z grubsza.
Ten kto dotrwał do teraz w tego mego opisu czytaniu, na bank zada sobie pytanie, po co on to robi i co z nim jest nie tak, że na to czas swój traci. A ja odpowiadam: otóż dlatego by wam pokazać jak to się obecnie odbywa, bo każdy koleiny i każdy poprzedni dzień w MEDIALNYM PRZEKAZIE, są takie same, tylko inne ZASTĘPCZE TEMATY, dla MAS SPOŁECZEŃSTWA, są SERWOWANE, albo często wymyślane, TAK JAK TEN o zniknięciu PUTINA. Każdego dnia tak umysły mało odpornych na PODPROGOWE, PROPAGANDOWE I ŚMIECIOWE PRZEKAZY, są POLAKOM serwowane i do głów wkładane, nie po to by się oni czuli, że więcej wiedzą i się w tym wszystkim łapią, bo zadanie jest zupełnie odwrotne i ma na celu odciąganie POLAKÓW UWAGI, od wszystkiego tego, co jest naprawdę dla nich istotne i ma kolosalne ZNACZENIE W ŻYCIU, CZYLI: Groźba wybuchu WOJNY, najpierw u naszego wschodniego sąsiada, a potem i u nas, za to nasze dolewanie tam oliwy do ognia, przez naszych z NADANIA PAJACY U STERÓW WŁADZY i ciągłym wymachiwaniu szabelka ( to już nie są żarty, żarty się skończyły, kiedy na WSCHODZIE UPADLINY, zabito DZIESIĄTKI TYSIĘCY RDZENNYCH ROSJANÓW, przez JUNTĘ Z KIJOWA) prawdziwym tematem powinno być wyjaśnienie, dla polskich obywateli wałki z FRANKAMI odwalonymi przez BANKI UPRZYWILEJOWANE, wyjaśnienie MEGA WAŁKA Z AMBERGOLD, gdzie ludzie potracili dorobki całego swojego życia. Poważnym tematem który powinien być poruszany przez ŚRODKI MASOWEGO PRZEKAZU, które przecież zostały do tego wyjaśniania powołane jest temat TOTALNEJ ZAPAŚCI SŁUŻBY ZDROWIA W TYM KRAJU, co skutkuje katastrofą w ochronie życia obywateli, CO JEST PRZECIEŻ ZAPISANE W KONSTYTUCJI NASZEGO KRAJU, a co jest pernamentnie i systematycznie psute, oczywiście w określonym celu przez tych którzy w tym swój cel i interes mają, a na czym cierpią ZWYKLI LUDZIE.. Gdzie są wyjaśniane na antenach wszelakich programów problemy naszych rolników, przecież oni ciągle demonstrują, tylko przekaz medialny z tych protestów, został wyłączony. Kiedy zostanie podjęty temat wyjaśnienia wałków, jakie zostały dokonane przez obecnych NASZYCH PAJACÓW NAM NADANYCH, takich jak: wyprowadzone 25 MILIARDÓW ZŁ. na te nasze najdroższe na świecie autostrady, za ten MEGA WAŁEK Z PENDOLINO, za STADION NARODOWY, ZA AFERĘ INFORMACYJNĄ I HAZARDOWĄ, no i wreszcie gdzie jest drążenie i chęć wyjaśnienia przez ŚRODKI MASOWEGO PRZEKAZU, afery taśmowej, gdzie tyle powychodziło podczas nagrań tylko opublikowanych matactw, wałków, szwingli i skandali, że same te taśmy powinny być od świtu, do nocy, na antenach omawiane i analizowane, a i tak to by zajęło PÓŁ ROKU. I tak można jeszcze wymieniać i dodawać tych spraw, naprawdę istotnych DLA NASZEGO KRAJU, które są przemilczane, a na miejsce ich wyjaśniania są dawane BZDURNE TEMATY, mające na celu zrobienie z POLAKÓW, STADA BARANÓW, które to stada potem ICH PANOWIE MAJĄ ZAMIAR NA RZEŹ ZAPROWADZIĆ NA NASZYM TERENIE, ALBO NA TERENIE NASZEGO JEDNEGO, LUB DRUGIEGO SĄSIADA. Czas się obudzić POLACY, ale nie tylko sami, bo to, nie jest trudne, jeśli tu zaglądacie, ale czas jest przebudzać waszych bliskich i znajomych, chociaż wiem, że to trudne jest zadanie, to jednak możliwe, bo jak mówi stare POLSKIE przysłowie: DLA CHCĄCEGO, NIC TRUDNEGO, sam wiem coś o tym . Pozdrawiam tych, co do końca dotrwali. 

Strony

Skomentuj