Zachód chce za wszelką cenę obalić syryjski rząd

Kategorie: 

Źródło: Fox News
Gdy w mediach pojawiła się informacja, że w Syrii mimo wojny domowej odbędą się wybory prezydenckie, kraje Zachodnie zwiększyły wysiłki mające na celu obalenie syryjskich władz. Wygląda na to, że samo dozbrajanie opozycjonistów może się okazać niewystarczające.

 

W zeszłym miesiącu prezydent Baszar al-Assad ogłosił iż będzie się starał o reelekcję. Wybory prezydenckie mają odbyć się już 3 czerwca. Assad ma spore szanse na zwycięstwo, czego obawiają się kraje Zachodnie. Najwyraźniej plan był taki, aby obalić syryjskie władze jeszcze zanim dojdzie do wyborów - głosować będą mogli obywatele żyjący na terenach kontrolowanych przez wojska.

 

Od momentu podjęcia decyzji o przeprowadzeniu wyborów prezydenckich, Wielka Brytania postanowiła wysyłać broń i sprzęt dla opozycji, natomiast Arabia Saudyjska i Stany Zjednoczone zwiększyły wsparcie. ONZ najwyraźniej też jest po stronie rebeliantów, ponieważ potępiła wybory prezydenckie. Ban Ki-moon stwierdził, że zagraża to pokojowi, ale gdy CIA szkoli bojowników, gdy kraje Zachodnie ich dozbrajają i przedłużają tą bezsensowną wojnę, w której giną ludzie, to jest to ok i nikt nie protestuje.

 

Kolejną próbą zdyskredytowania prezydenta Assada jest oskarżenie go o zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości. Około 60 krajów poparło inicjatywę Francji, która zaproponowała postawienie Syrii przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym. Według krajów Zachodnich, syryjski rząd powinien odpowiadać między innymi za systematyczne tortury cywilów, ataki chemiczne oraz używanie bomb beczkowych. Wprowadzenie rezolucji zostanie jednak najprawdopodobniej zablokowane przez Rosję i Chiny, podobnie jak było w przypadku amerykańskiej interwencji militarnej. Krajom Zachodnim pozostaje więc dozbrajać bojowników aż wykonają swoje zadanie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika jaaaa ya

Wszystko jasno i wyraźnie

Wszystko jasno i wyraźnie podane jet na temat wojen, czipowaniu ludzi, O FAŁSZYWYM PAPIERZU, planecie która leci i narozrabia i wiele innych spraw o których publicznie nikt nie powie podane w OSTRZEŻENIE Pana Jezusa.

Portret użytkownika SurvivorMan

Syjoniści z Unii

Syjoniści z Unii Jewropejskiej i USraela przez ostatnią dekadę siedząc na "gościnnych występach" na Bliskim Wschodzie zdążyli zdestabilizować kilka krajów i zamordować 750 000 ludzi! Następna ma być Syria, ale okazało się, że Assad nie pier..li się w tańcu z terrorystami i nie jest tak łatwo... W związku z tym w ramach złapania oddechu, syjonistyczna swołocz przeniosła się na chwilę do Europy i zdestabilizowała Ukrainę, gdzie w ciągu kilu tygodni zdążono obalić legalnie wybranego Prezydenta Ukrainy, osadzić w jego miejsce posłuszne marionetki i osiągnąć trzy cyfrową liczbę ofiar... ALE NIE... TO PUTIN JEST ZŁY, BO PRZEJĄŁ KAWAŁEK ZIEMI... NIEMAL BEZ JEDNEGO WYSTRZAŁU!
A zindoktrynowane przez swoje babcie neodzieci, używające telewizora zamiast mózgu, wszyskiemu przyklaskują i pocierają piętami z podniecenia... Żałosny plankton!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Dragon

Przeczytajcie wywiad z

Przeczytajcie wywiad z rabinem Abe Finkelsteinem o żydowskiej kontroli nad światem /www.ojczyzna.org,w podtytule ważne/to dowiecie się kto naprawdę żądzi tym burdelem o nazwie świat.Poprzednio też napisałem o tym wywiadzie w komentarzu do artykułu Polska znalazła się na unijnej równi pochyłej i komentarz został ocenzurowany , wycięto wszystko co się tyczyło żydostwa,a podobno nie ma cenzury , dlatego zastanawiam się kto kontroluje Znz i usuwa niewygodne fakty dla pewnego państwa i polskich elit rządzących ,każdy niech sobie resztę dopowie,myślę że i ten komentarz zostanie zmodyfikowany lub całkowicie usunięty.

Portret użytkownika John Moll

Syryjskie wojsko oczywiście

Syryjskie wojsko oczywiście posiada broń chemiczną ale około 95% arsenału wywieziono już z kraju, w ramach przyjętej umowy o jej zniszczeniu. W mediach piszą, że "wojska Assada dalej używają gazów bojowych i zabijają ludzi", ale piszą też, że niektóre magazyny zawierające broń chemiczną znajdują się na terenach, które są kontrolowane przez tzw. opozycję.
 
W zeszłym roku na granicy turecko-syryjskiej schwytano bojowników, którzy posiadali sarin. W Iraku natomiast wykryto fabrykę, która nielegalnie produkowała broń chemiczną. A najciekawsze jest to, że Sekretarz Stanu USA John Kerry sam przyznał parę miesięcy temu, że opozycja może być w posiadaniu tej broni.
 
Gdy tylko dochodzi to ataku chemicznego, media i kraje Zachodnie oskarżają Assada, razem z opozycją, i dziwne jest to że wszyscy im wierzą. Tego jest dużo więcej, ale zbyt długo bym się rozpisywał.
 
Pozdrawiam Smile

Portret użytkownika barra barra

Patrząc na wzrok prezydenta

Patrząc na wzrok prezydenta Syrii, widzę pustkę. Widzę w jego oczach nierówną grę, jaką stosuje zachód. Widzę słowo "zmiażdżyć", czuję jego myśli. To zaduma nad tym, jak na jego oczach, naród przestaje istnieć. Elity dozbrajają inne wrogo nastawione od lat narody do Syrii. Brudną robotę robią sąsiedzi Syrii a nie rozumieją, że oni będą kolejni. Sami podzielą los, jak Syryjczycy, bo i oni są na drodze elit w zniszczeniu/unicestwieniu ludzkości.
Wiem, ze tam ludzie nie wiedzą o planach depopulacji. Zaczyna się od najbiednijszych narodów, które nie potrafią się bronić, schizo zła nakręca się i zacznie docierać do "cywilizowanych" krajów, które - czy się zgadzacie czy nie - są w Europie. Tak się wprowadza konia trojańskiego XXI wieku. poprzez manipulowanie nastrojami, polityką, religią. To globalna wojna przekonań i poglądów - czy tym nie jest GLOBALIZACJA skrywająca wiele płaszczyzn codziennego życia człowieka?
Czy nie to samo dzieje się z religiami? Czy to nie "naród wybrany" spuszcza islamistów na europę, jak dzikiego psa na ofiarę?

Nadzwyczajne twierdzenia wymagają nadzwyczajnych dowodów

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To jasne jak słońce, że

To jasne jak słońce, że "naród wybrany" szczuje islam na chrześcijańsytwo... Nie zbyt bystry obserwator zada sobie pytanie: Dlaczego nie ma konfliktów innych religii z judaizmem?
Sprytnie te wywłoki manipuluja losami świata...
 Ale zwykle ginie sie od tej broni, która sie samemu używa...
 Czego zycze "narodowi wybranemu"...

Portret użytkownika Impuls

Kontynuuję prognozę z

Kontynuuję prognozę z wczoraj:
Wtorek: 25-26 st.
Środa: 26-27 st.
Czwartek: 27-29 st.
Piątek: 31 st.
Sobota: 32 st.
Niedziela: 33-34 st.
Poniedziałek: 28 st.
Oraz dalej powinno być tak:
Wotrek (27.V): 27 st.
Środa: 27 st.
Czwartek: 30 st.
Piątek: 31 st.
Sobota: 29 st. Burze gwałtowne
Niedziela: 22 st. Burze gwałtowne
2.VI 19-22 st.
3.VI 21 st.
4.VI 24 st.
5.VI 23 st.

Podpisano, Pieseł Wawerski

 

Strony

Skomentuj