Zachód chce za wszelką cenę obalić syryjski rząd

Kategorie: 

Źródło: Fox News
Gdy w mediach pojawiła się informacja, że w Syrii mimo wojny domowej odbędą się wybory prezydenckie, kraje Zachodnie zwiększyły wysiłki mające na celu obalenie syryjskich władz. Wygląda na to, że samo dozbrajanie opozycjonistów może się okazać niewystarczające.

 

W zeszłym miesiącu prezydent Baszar al-Assad ogłosił iż będzie się starał o reelekcję. Wybory prezydenckie mają odbyć się już 3 czerwca. Assad ma spore szanse na zwycięstwo, czego obawiają się kraje Zachodnie. Najwyraźniej plan był taki, aby obalić syryjskie władze jeszcze zanim dojdzie do wyborów - głosować będą mogli obywatele żyjący na terenach kontrolowanych przez wojska.

 

Od momentu podjęcia decyzji o przeprowadzeniu wyborów prezydenckich, Wielka Brytania postanowiła wysyłać broń i sprzęt dla opozycji, natomiast Arabia Saudyjska i Stany Zjednoczone zwiększyły wsparcie. ONZ najwyraźniej też jest po stronie rebeliantów, ponieważ potępiła wybory prezydenckie. Ban Ki-moon stwierdził, że zagraża to pokojowi, ale gdy CIA szkoli bojowników, gdy kraje Zachodnie ich dozbrajają i przedłużają tą bezsensowną wojnę, w której giną ludzie, to jest to ok i nikt nie protestuje.

 

Kolejną próbą zdyskredytowania prezydenta Assada jest oskarżenie go o zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości. Około 60 krajów poparło inicjatywę Francji, która zaproponowała postawienie Syrii przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym. Według krajów Zachodnich, syryjski rząd powinien odpowiadać między innymi za systematyczne tortury cywilów, ataki chemiczne oraz używanie bomb beczkowych. Wprowadzenie rezolucji zostanie jednak najprawdopodobniej zablokowane przez Rosję i Chiny, podobnie jak było w przypadku amerykańskiej interwencji militarnej. Krajom Zachodnim pozostaje więc dozbrajać bojowników aż wykonają swoje zadanie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika jaaaa ya

Wszystko jasno i wyraźnie

Wszystko jasno i wyraźnie podane jet na temat wojen, czipowaniu ludzi, O FAŁSZYWYM PAPIERZU, planecie która leci i narozrabia i wiele innych spraw o których publicznie nikt nie powie podane w OSTRZEŻENIE Pana Jezusa.

Portret użytkownika SurvivorMan

Syjoniści z Unii

Syjoniści z Unii Jewropejskiej i USraela przez ostatnią dekadę siedząc na "gościnnych występach" na Bliskim Wschodzie zdążyli zdestabilizować kilka krajów i zamordować 750 000 ludzi! Następna ma być Syria, ale okazało się, że Assad nie pier..li się w tańcu z terrorystami i nie jest tak łatwo... W związku z tym w ramach złapania oddechu, syjonistyczna swołocz przeniosła się na chwilę do Europy i zdestabilizowała Ukrainę, gdzie w ciągu kilu tygodni zdążono obalić legalnie wybranego Prezydenta Ukrainy, osadzić w jego miejsce posłuszne marionetki i osiągnąć trzy cyfrową liczbę ofiar... ALE NIE... TO PUTIN JEST ZŁY, BO PRZEJĄŁ KAWAŁEK ZIEMI... NIEMAL BEZ JEDNEGO WYSTRZAŁU!
A zindoktrynowane przez swoje babcie neodzieci, używające telewizora zamiast mózgu, wszyskiemu przyklaskują i pocierają piętami z podniecenia... Żałosny plankton!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Dragon

Przeczytajcie wywiad z

Przeczytajcie wywiad z rabinem Abe Finkelsteinem o żydowskiej kontroli nad światem /www.ojczyzna.org,w podtytule ważne/to dowiecie się kto naprawdę żądzi tym burdelem o nazwie świat.Poprzednio też napisałem o tym wywiadzie w komentarzu do artykułu Polska znalazła się na unijnej równi pochyłej i komentarz został ocenzurowany , wycięto wszystko co się tyczyło żydostwa,a podobno nie ma cenzury , dlatego zastanawiam się kto kontroluje Znz i usuwa niewygodne fakty dla pewnego państwa i polskich elit rządzących ,każdy niech sobie resztę dopowie,myślę że i ten komentarz zostanie zmodyfikowany lub całkowicie usunięty.

Strony

Skomentuj