Zabity przez amerykańską policję George Floyd byl nosicielem koronawirusa

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Zamordowany przez policję George Floyd to czarnoskóry mieszkaniec Minneapolis, którego śmierć wywołała falę protestów w USA. Teraz, po sekcji zwłok, okazało się, że denat był zarażony koronawirusem! 

 

Zgodnie z raportem patologa, który przeprowadzał autopsję Floyda, przyczyną zgonu mężczyzny było uduszenie. Policjanci, którzy brali udział w tym incydencie oczekują właśnie w areszcie na postawienie zarzutów, z czego jeden z nich zostanie oskarżony o morderstwo.

Raport z autopsji zawierał jednak w sobie niespodziewany element, ponieważ okazało się, że próbka pobrana od mężczyzny ujawniła iż był on zarażony wirusem SARS-COV-2. Jak narazie wykluczono aby wirus miał jakikolwiek udział w śmierci mężczyzny, co biorąc pod uwagę nagranie wideo ukazujące całą skandaliczną interwencję policji, jest rozważnym posunięciem.

Zgodnie z ogłoszeniem miejscowych służb, Floyd był już zarażony wirusem blisko 2 miesiące temu. Dla lekarzy oznacza to iż pozytywny wynik testu wynikał z...poprzedniej infekcji. Co ciekawe Dr.Michael Baden, jeden z dwóch patologów, który prowadził prywatną autopsję mężczyzny na życzenie rodziny, twierdził że nie został poinformowany o wyniku testu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika PrawNICK

Dlaczego wywabiono ludzi na

Dlaczego wywabiono ludzi na ulice? To proste. W ostatnim etapie wprowadzania NWO przewidziano wyciągnięcie z ukrycia aktywnie działających przeciwników systemu oraz ich “neutralizację”. Neutralizację można przeprowadzić psychologicznie lub fizycznie. Najskuteczniejszą i najlepszą metodą eliminacji fizycznej jest spowodowanie zamieszek w czasie epidemii wirusa, który w USA roznosi się nadzwyczaj skutecznie (ponad 2 miliony zarażonych). Użycie gazu drażniącego drogi oddechowe daje w efekcie znaczne zwiększenie jego skuteczności a zwłaszcza śmiertelności wśród osób zakażonych. W przypadku wyjątkowo niemiłych władzy osób które jednak się nie zaraziły dokonuje się szpitalnej egzekucji, a jako oficjalną przyczynę podaje się COVID-19.
Ludzie to naprawdę ba rany Sad

Portret użytkownika kolo21

Fuj rozjechał go na miazgę.

Fuj rozjechał go na miazgę. Obrzydliwy jesteś Baca. Jak uda im sie zbrojnie spacyfikować ich to Ameryka leży i kwiczy. Bo będą mogli wprowadzić zamordyzm jaki tylko będą chceli. Na pewno są tam sponsorowane bojówki do rozwałki sklepów itp Ale tego murzyna to naprawde udusili. Czytałem na różnych forach, co jego rodzina pisała. U nas też byli przebierańcy z milicji i robili sztuczne dymy.

kolo21

Strony

Skomentuj