Zabijanie dzieci dla wygody stało się w Polsce problemem społecznym

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Trudno o lepszy przykład na poparcie tezy, że żyjemy w cywilizacji śmierci niż przypadek z Lubawy. W zamrażalniku stojącym w kuchni jednego z domów policja odnalazła zwłoki trójki noworodków poukładane w zasuwanych szufladkach. Nie jest to jednak odosobniony przypadek a cała plaga, której przyczyn jakoś nikt nie chce dostrzec, a są one dosyć oczywiste.

 

Zapewne wiele osób zadaje sobie pytanie, co takiego stało się w Polsce, że nagle mamy do czynienia z tyloma dzieciobójcami. Przypadki można mnożyć i co kilka tygodni dochodzą nowe. Media przedstawiają te wszystkie tragedie, jako ze sobą niezwiązane, ale jest to oczywiste uproszczenie i próba odwrócenia uwagi od tego, co jest praprzyczyną tego bestialstwa. 


Te same lewicowe media, które promują zabijanie ludzi w łonie matki nazywając morderstwo zabiegiem aborcji dziwią się, matka z Lubawy dokonywała aborcji po urodzeniu. Większa część społeczeństwa daje się wodzić za nos wierząc w to,   że nie ma żadnego związku między antyludzką propagandą opakowaną, jako "postęp" a coraz częściej nagłaśnianymi morderstwami dzieci.

 

Próbując dotrzeć do genezy tych dramatycznych wydarzeń, jakie ostatnio rozgrywają się w naszym kraju zapewne wiele osób zadaje sobie pytanie jak można zabić własne dziecko, albo dzieci. Dla normalnych rodziców to coś niewyobrażalnego. Jednak człowieka nowego rodzaju, ukształtowanego w duchu lewicowego postępu nie jest to już nic nadzwyczajnego.

 

Bardzo wymownie brzmiały ostatnio zeznania dzieciobójczyni, która zajmowała celę ze słynną celebrytką, morderczynią małej Madzi z Sosnowca. Podobno, gdy dusiła swoje dziecko krzyczała,   że przez nią nie mają pieniędzy i nie mogą się bawić. To właśnie takiego człowieka kształtuje się obecnie w Polsce, zwolennika aborcji i eutanazji, chcącego się bawić i uważającego się nie za Polaka a Europejczyka.

 

Kropla drąży skałę i należy się raczej spodziewać eskalacji morderstw dzieci ze względu na to, że ich utrzymanie kosztuje krocie a odhumanizowane istoty wychodzące z naszego systemu edukacji wzmaganego siłą propagandy sączonej z mediów jak widać przynosi tragiczne skutki. Matka,  która ostatnio udusiła w Inowrocławiu, swojego półtora rocznego synka mogła się wzorować na ulubieńcy tabloidów i polskojęzycznych stacji informacyjnych.

 

Sytuacja w naszym kraju zmienia się szybciej niż można było się spodziewać. Ilość morderstw dzieci może mieć niestety związek z tym, że rodzina w naszym kraju jest dyskryminowana. Dwoje młodych ludzi, którym rodzi się dziecko szybko stają się bankrutami. Nie dość, że zmniejsza im się dochód to rosną opłaty i VAT na wszystkie produkty potrzebne do jego utrzymania.

 

Jednak żaden normalny człowiek nie uzna, że takie dziecko trzeba zabić, aby pozbyć się problemu. Wygląda jednak na to, że stworzenie nowego człowieka, „homo europeicus” udało się i ostatnie morderstwa dzieci mogą być tego dowodem. Za dwa,  trzy pokolenia zabijanie zbędnych dzieci już nie będzie szokować. Wyszkoleni od szóstego roku życia przyszli rodzice mogą przejąć na swoje barki ta swoistą depopulację u podstaw.

 

Do czego jeszcze to zmierza? Jak zwykle w socjalizmie, gdy pojawia się problem, powstaje nowy urząd, więc można się spodziewać większej władzy urzędników, którzy już teraz przecież mogą każdemu z nas zabrać dzieci pod byle pretekstem. Jednak to nie wszystko, bo europejska cywilizacja śmierci, w której żyjemy dąży nie tylko do wybijania najmłodszych, ale i najstarszych.

 

Przecież te same środowiska polityczne, które promują zabijanie dzieci promują też zabijanie staruszków. Oczywiście na nazywanie morderstw mają one specjalną nowomowę, dlatego mówi się nie o zabijaniu tylko o aborcji czy eutanazji. Biorąc pod uwagę fakt, że systemy emerytalne bankrutują na naszych oczach, mordowanie staruszków będzie koniecznością i czymś normalnym. Tak jak świnie w „Folwarku Zwierzęcym” Orwella, sprzedały na kabanosy zasłużonego dla folwarku konia tak każdy z nas o ile grzecznie nie umrze przed pierwszą wypłatą emerytury zostanie zutylizowany, jako niepotrzebny dla kraju śmieć.

 

Aktualnie tą utylizację przeprowadza się poprzez utrudnianie dostępu do opieki zdrowotnej, ale gdy to nie wystarczy możemy zobaczyć nowe upiorne oblicze fałszywego postępu. Zabijanie dzieci to tylko pierwszy widoczny efekt przeorania światopoglądu Polaków, które nie może się skończyć niczym dobrym.

 

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Pulsar

Admin napisał cytuję: "Do

Admin napisał
cytuję:
"Do czego jeszcze to zmierza? Jak zwykle w socjalizmie, gdy pojawia się problem, powstaje nowy urząd, więc można się spodziewać większej władzy urzędników, którzy już teraz przecież mogą każdemu z nas zabrać dzieci pod byle pretekstem. Jednak to nie wszystko, bo europejska cywilizacja śmierci, w której żyjemy dąży nie tylko do wybijania najmłodszych, ale i najstarszych.
Przecież te same środowiska polityczne, które promują zabijanie dzieci promują też zabijanie staruszków. Oczywiście na nazywanie morderstw mają one specjalną nowomowę, dlatego mówi się nie o zabijaniu tylko o aborcji czy eutanazji. "
 
Zapomniał o jeszcze jednej kwestii,... mianowicie, rządy dokonują też przymusowej sterylizacji osób zdolnych do macierzyństwa, a więc zabija się nie tylko dzieci i osoby starsze, ale pozwala się na zachowanie przy życiu osób w średnim wieku, by stanowili niejako armię niewolników do pracy i sterylizuje ich się by nie mieli dzieci, by w przyszłosći nikt się o nich nie upomniał, gdy będzie się ich likwidować jako staruszków.
Temat ten poruszyłem na forum w maju 2012
http://zmianynaziemi.pl/forum/przymusowa-sterylizacja-kontrolowana-depopulacja-ludnosci

Portret użytkownika Ja

Dusza i sumienie to są

Dusza i sumienie to są atrybuty człowieka, jak nazwać istotę która bez żadnych uczuć z kamieną twarzą dopuszcza się takiej zbrodni, lub co gorsza na rządanie potrafi zmieniać grymas twarzy od radości do smutku a nawet rozpaczając i płacząc "w drugą stronę tak samo", jak takie istoty można nazwać? Gdzie jest przyczyna? W edukacji? W systemie wierzeń? W rodzinie? Czy w samym systemie państwa? A może "ludzie" po prostu już się tacy rodzą :O

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika Nihil

Ludzie od zawsze zabijali

Ludzie od zawsze zabijali dzieci. Kiedyś normą było to, że niechciane dziecko kobieta rodziła, a facet je brał i szedł zakopać w lesie - daaawno temu, kiedy nie było antykoncepcji i kobiety rodziły kilka dzieci, albo umierały w czasie porodu, jak muchy.
 
A tak w ogóle to myślałam, że się pomyliłam i trafiłam na fronda.pl, a nie na zmianynaziemi... być może czas zmienić nazwę? Strona ma tematykę przyrodniczo-konserwatywno-spiskową. Może illuminaci.pl, albo jestemkryptogejem.pl?

Portret użytkownika sceptyyk

Komar napisał: ". Jednak suma

Komar napisał:
". Jednak suma summarum uważam, że powinny byc wydawane pozwolenia na posiadanie dzieci. Osoby nie spełniające pewnych kryteriów powinny byc przymusowo sterylizowane - niestety taki osób jest większość... W ten własnie sposób mamy społeczeństwo głupków, bo głupki się najskuteczniej rozmnażają..."    Komar,problemem nie jest to że Ty jesteś,problemem jest to jak wielu jest myślących tak jak Ty...

Portret użytkownika Johny Mnemonic

Tak,zgadzam się,najwięcej

Tak,zgadzam się,najwięcej dzieci ma sama patologia,bo rodza co 9 miesięcy,tam normalne są nawet każirodcze związki i rodzą się dzieci,które nie są zolne skończyć nawet podstawówki przez upośledzenie umysłowe,to właśnie ta patologia najłatwiej pozbywa się problemu

Portret użytkownika Roki

Dobro i zło nie istnieją?

Dobro i zło nie istnieją? Miłość nie istnieje? Bóg nie istnieje? Hmmm.... Część ludzi kształtowanych przez ten nowy modernistyczny świat cofnęła się w rozwoju o co najmniej kilka tysięcy lat i chociaż mają te wszystkie zabawki technologiczne to tracą coś najważniejszego – serce. Pozdrawiam.

Portret użytkownika ghostmen

jak czytam takie bzdury to

jak czytam takie bzdury to mnie krew zalewa !!!
bardzo lubię tą strone ale jak widze takie rzeczy to wymiekam...
powiedz z kad masz tak skrajne poglady ??
moze pochwalisz sie jakie ty masz lekarstwo na to co sie dzieje ??

Portret użytkownika WzK

Szanowny oświecony

Szanowny oświecony moderatorze!!!. Dzieci w Polsce były zabijane od lat na masową skalę ale nikt o tym nie mówił. To była prywatna sprawa rodziny. Sąsiedzi nigdy nic nie widzieli i nie mówili. To samo było z pedofilią. Nadeszły na szczęście czasy gdzie te zbrodnie nie stanowią już tabu. Wzrasta świadomność ludzi, policji, prokuratury i dlatego te sprawy zaczynają wychodzić na światło dzienne. Obwinianie za dzieciobójstwo lewicy jest moderatorze delikatrnie mówiąc głupotą. Jak pięknie zwalić na jakąś ideologię. Chciałbym Ci przypomnnieć że w 99% morderstwa dzieci dokonują "normalne" i "polskie" rodziny. Heteroseksualni rodzice wychowani w katolickiej religii. W niedziele zapierdalają na msze a po mszy mały gwałcik na córce. Jeśli coś złego się dzieje to można dzisiaj wszystko zwalić na żydów albo na czerwonych. I po sprawie. Dzisiaj walka z „komuną”, „czerwona hołotą”, itp, itd to temat zastępczy i boksowanie się z cieniem.Prawdziwej komuny i czerwonych nie było w Polsce od lat 50-60ch, a pod czerwonym sztandarem rządziła oligarchia i urzędnicy określonego systemu polityczno-społecznego, który z komunizmem i socjalizmem wspólnego miał niewiele.„Lewactwo” stało się, drugim po „żydach” uniwersalnym wytrychem do oczerniania przeciwników politycznych przez cwanych łajdaków pchających się do żłobu przy pomocy populistycznych haseł i słuchających ich ignorantów i bigotów, którzy wrzaskiem i agresją podbudowują swoje mikroskopijne ego i maskują ślepotę intelektualną. Jeśli ktoś nie kuma że poddział na lewice i prawice ma na celu tylko i wyłącznie dzielenie to jest w dupie. Bo jak pokazuje historia wcześniej czy później dopadnie go otumaniona horda czerwonych, brunatnych, ogolonych lub brodatych. Więcej jedności ludzie! Jedziemy na tym samym wózku. Pozdrowienia dla Moderatora!

Portret użytkownika Co ty mi tu...

Przesledz sobie te

Przesledz sobie te morderstwa. Wiekszosc z tych ludzi zyla w konkubinacie czyli czyms co popieraja lewicowcy wiec nie jest to do konca nieprawda. Zakladajac "normalne" i "polskie" co masz na mysli?

Strony

Skomentuj