Z powodu testu na COVID-19 kobiecie wyciekł z nosa płyn mózgowo-rdzeniowy

Kategorie: 

Źródło: Internet

Testy na koronawirusa to temat bardzo kontrowersyjny. Udowodniono już wiele absurdów z nimi związanych. Okazuje się, że sam wymaz może być bardzo niebezpieczny dla zdrowia.

Czasopismo „JAMA Otolaryngology - Head & Neck Surgery” opisało przypadek 40-letniej kobiety, u której test na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 przyczynił się do wycieku z nosa płynu mózgowo-rdzeniowego poprzez złamanie bariery ochronnej mózgu.

 

Oficjalnie kobieta cierpiała już na jakiś rodzaj schorzenia, jednak test na koronawirusa przyczynił się w znacznym stopniu do pogorszenia jej stanu. Kobieta musiała przejść operację leczenia przepukliny i naprawy ubytku czaszki.

 

Przypadek ten pokazuje, że już samo testowanie ludzi w walce z pandemią COVID-19 niesie wielkie ryzyko powikłań. Nie trzeba więc zachorować na COVID, żeby poczuć skutki walki z tym schorzeniem.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Marcin, a co to za przekaz:

Marcin, a co to za przekaz:

"Przypadek ten pokazuje, że już samo testowanie ludzi w walce z pandemią COVID-19 niesie wielkie ryzyko powikłań. Nie trzeba więc zachorować na COVID, żeby poczuć skutki walki z tym schorzeniem."

Jakby debile nie "testowali" ludzi debilnymi metodami, to nie byłoby "wielkiego ryzyka powikłań".

A od kiedy COVID to schorzenie? To sztuczna panika medialna, w krórej de facto bierzesz na chwilę obecną udział.

I jaka walka?? Widzisz tu już walczących? Ja widzę ściemniających na potęgę. Będą, za chwilę. Walczący o złagodzenie wyroku przez kapowanie maksymalnej liczby "kolesi". Też chcesz się załapać na taką "walkę"?

A może to chodzi o samo : " testowanie ludzi w walce z.." ze ściemą, ile łykną kitu?

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

O linkę prosisz?

O linkę prosisz?

Dostaniesz w swoim czasie. Jak wszystkie wszy systemu. Podyndasz sobie z kolesiami z kachału.

Jeszcze o coś chcesz poprosić? Może nowa smyczka? Poproś tego, który ci płaci. No dawaj, na zad i śmigaj przednimi łapkami.

*biggrin**biggrin*

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika Quark

Z tego co kojarzę to aby od

Z tego co kojarzę to aby od strony twarzy dostać się do mózgu to potrzebny jest co najmniej stalowy szpikulec i młotek , kiedyś za pomocą takich narzędzi przeprowadzano lobotomię ,przebijając czaszkę przez oczodół . Jak zatem miałbym uwierzyć ,że plastikowy patyczek do wymazów może przebić kość czaszki doprowadzając do takiego urazu ?

Portret użytkownika euklides

Lobotmię przeprowadzano

Lobotmię przeprowadzano wpijając szpikulec przez oczodół. Żaden młotek nie jest wtedy potrzebny. Zabieg tak samo "medyczny" jak test na kowidka, maseczki i szczepionka. Tylko do was nie dociera, że jesteście takimi samymi, a nawet większymi idiotami niż ci którzy wierzyli, że lobotomia to sensowny zabieg poprawiający stan zdrowia. Przez nos można wyjąć cały mózg, tak jak robili egipcjanie w celu zmumifikowania zwłok...

Rozcinano klatkę piersiową i wyjmowano organy wewnętrzne, pozostawiając jedynie serce, aby można było je zważyć w czasie sądu Ozyrysa. Wątrobę, jelita, płuca i żołądek umieszczano w urnach kanopskich, resztę palono. Potem wyjmowano mózg przez nos, przy pomocy odpowiednich haków.

 

Portret użytkownika drako_tr

"Przez nos do guzów mózgu"

"Przez nos do guzów mózgu"

data publikacji: 28.11.2012

"Przed kilkoma dniami metodą endoskopową przez nos warszawscy neurochirurdzy u 21-letniego mężczyzny usunęli struniaka, guz podstawy czaszki. W Klinice Nowotworów Układu Nerwowego warszawskiego CO podobną metodą usuwane są również m.in. gruczolaki, potworniaki oraz oponiaki i tzw. czaszkogardlaki"

Jak widzisz, nie trzeba już stalowych szpikulców, wystarczy patyczek Wink

Portret użytkownika asa

Powtarzam już ileś tam razy

Powtarzam już ileś tam razy ,że NIE MA JESZCZE TESTU NA COVIT19, Sam twórca testu powiedział ,że NIE JEST  TO TEST NA COVIT 19. No to o co tu chodzi ???? Chyba o zniszczenie narodów nieposłusznych NWO, niewolnictwo i czysty bandytyzm.

Strony

Skomentuj