Z powodu koronawirusa dzikie zwierzęta zaczęły wchodzić na ulice opuszczonych miast

Kategorie: 

Źródło: https://twitter.com/brassia1510/status/1240949163589865473?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1240949163589865473&ref_url=https%3A%2F%2Fpublish.twitter.com%2F%3Fquery%3Dhttps%253A%252F%252Ftwitter.com%252Fbrassia1510%252Fstatus%2

Dzikie zwierzęta zaczęły wchodzić na ulice opuszczonych miast z powodu korona wirusa, tj. stada łosi, jelenie, dziki, małpy, itd.

 

 

Wprowadzona w wielu krajach kwarantanna i surowe ograniczenia w przemieszczaniu się ludzi w wyniku pandemii koronawirusa doprowadziły do gwałtownego spustoszenia miast. Z powodu braku pieszych i ruchu na ulice zaczęły wychodzić dzikie zwierzęta, głównie dziki, łosie, jelenie, a na przykład w Tajlandii małpy...

 

Dziki, żyjące na wzgórzach niedaleko Barcelony, zmierzają teraz ku pustym ulicom miasta w poszukiwaniu jedzenia.

 

 

Jelenie i sarny w Japonii, żyjące w parku Nara w mieście o tej samej nazwie, wchodzą na ulice w poszukiwaniu jedzenia. Wcześniej zdarzało się, że pojedyncze sztuki wędrowały między ludźmi, prosząc o jakieś przysmaki, ale nigdy nie spotykano całych stad.

 

 

Kilka łań wdarło się po południu na pustą ulice Sienkiewicza i Kościuszki w Zakopanem, na której zawsze było pełno samochodów. Z powodu zakazu przemieszczania się ludzi podczas koronawirusa miasto było tak puste, że dzikie zwierzęta zaczęły badać jego przestrzenie.

 

W kanałach Wenecji pojawiły się delfiny, gdzie woda stała się znacznie czystsza, ponieważ mieszkańcom zabrania się opuszczania domów bez uzasadnionego powodu, a turystów nie ma.

 

Małpy w Tajlandii w stadach liczących kilkadziesiąt, a nawet setki osobników, organizują walki o jedzenie. Po raz pierwszy miejscowi widzą tak wiele tych zwierząt na raz. Z powodu epidemii koronawirusa w Tajlandii prawie nie ma turystów, którzy stale karmili małpy, a teraz zwierzęta są zmuszone szukać żywności samodzielnie.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (5 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Piotr Sidowski

Chyba jesteśmy bliżej końca

Chyba jesteśmy bliżej końca tej zdeprawowanej cywilizacji niż myślimy. Czas przygotować się na nadejście antychrysta i wielki ucisk. Apokalipsa Sw. Jana (r. 6, w. Dirol – cyt.: I ujrzałem: oto koń trupio blady, a imię siedzącego na nim Śmierć, i Otchłań mu towarzyszyła. I dano im władzę nad czwartą częścią ziemi, by zabijali mieczem i głodem, i morem [zarazą], i przez dzikie zwierzęta”.

Portret użytkownika Felipesku

Tragedia Ziemi jest tylko

Tragedia Ziemi jest tylko taka, ze jak ludzie wyginą to wszystko wyginie bo nikt nie dopilnuje elektrowni jadrowych i bedzie koniec koncow. Ludzie rządzący to jednak są zwykłymi szmatami co tylko o siebie dbają... może byśmy tak w końcu im podziękowali za ich dobre rady już w koncu...

Portret użytkownika 3plabc

W miejskiej dżungli tylko

W miejskiej dżungli tylko dziki zwierz przeżyje, który wyssał jej prawa z mlekiem matki i jest przesiąknięty nimi do szpiku kości! ;P Wymuskane pudle kończą rozszarpane w paszczy jaguarów... hehehe. A tak poza tym to : Nie było nas, a był las. Nie będzie nas, a będzie las!"- tak w cyklu cytaty, aforyzmy, złote myśli wielkich filozofów... hahaha!

Portret użytkownika Medium

Na świecie jest cała masa

Na świecie jest cała masa patogenów, wirusów i bakterii, a to i grzybów. Szpitale są siedliskiem tych szczególnie lekoopornych. Po co wyolbrzymiać jakiś losowo wybrany patogen i paraliżować światową gospodarkę?

Absolutnie popieram państwa narodowe, popieram pilnowanie granic, popieram nawet zdrowy dystans pomiędzy ludźmi. Tylko po co nagle dodatkowe wydatki na jakieś testy w sprawie jakiegoś niegroźnego mikroba? 

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Strony

Skomentuj