Z ostatniej chwili: syryjscy rebelianci wspierani przez USA zestrzelili rosyjski śmigłowiec!

Kategorie: 

Domena publiczna

Grupa rebeliantów działająca na terenie Syrii i wspierana przez USA zestrzeliła śmigłowiec należący do armii rosyjskiej.

 

Jaish Al-Izza, znana również jako część Armii Wyzwolenia Syrii (FSA), przyznała się, że zestrzeliła royjski śmigłowiec w północnej części prowincji Hama. Zgodnie z opublikowanym przez nich biuletynem bojownicy mieli wystrzelić w powietrze pocisk przeciwpancerny, który trafił rosyjski śmigłowiec i uziemił go na południu miasta Khattab.

 

Jaish Al-Izza opublikowała również informację, iż do zestrzelenia użyto wyrzutni rakietowej TOW – broni produkcji amerykańskiej, którą szczodrze obdarowano organizacje z FSA.

 

Na tę chwilę, pomimo intensywnej pracy, Al-Masdar News nie było w stanie potwierdzić zestrzelenia rosyjskiego śmigłowca na terenie Syrii. W tym samym czasie Kreml nie wypowiada się na temat domniemanego incydentu, nabierając wody w usta.

 

Pomimo utrzymywania bliskich więzi z USA Jais Al-Izza współpracuje również z syryjską gałęzią Al-Kaidy. Walczą na jednym froncie przeciw Syryjskiej Armii Arabskiej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor

Komentarze

Portret użytkownika Has$

Film na Planet o AFRICOM'ie.

Film na Planet o AFRICOM'ie. Jak któś myśli to wyciągnie odpowiednie wnioski. Że tak podpowiem: terroryzm TO DAR NIEBIOS (albo piekła) DLA USA, To prze pretekst to stawiania czego ? I gdzie ? Baz wojskowych na terenach bogatych w surowce ...... nosz k...a przecierz to oczywiste ...kasa, kasa, kasa

Portret użytkownika LordOfTheBots

Jak dla mnie to fejk. Brak

Jak dla mnie to fejk. Brak potwierdzenia przez inne źródła; o rosyjskich nie wspominam bo te mogą zaprzeczać.

Również technicznie mało prawdopodobne. Zasięg TOW-a to ledwie nieco ponad 3.5km, a Rosjanie nie podlatują na takie odległości dłużej niż na kilka sekund prowadząc ostrzał stosując tzw "ruską karuzelę" Jak ktoś nie wie ocb to zapraszam do obejrzenia filmiku z przykładowego ataku śmigłowcowego https://www.youtube.com/watch?v=A5IrdgFe_7M

 

Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM  (Wymiana pogladow a nie slowne przepychanki)

To wszechCzech zablysnal

To wszechCzech zablysnal inteligencja! Jezeli zestrzelili to jest znowu kolejny niepodwazalny dowod ze USA Kurdowie i ISIS to jedna szajka, i wszystkie zamachy terrorystyczne w europie nalezy przypisywac USA a nie Muzulmanom!

Portret użytkownika emma

!-!- nieodmienna część mowy

!-!- nieodmienna część mowy wyrażająca m.in. silne stany emocjonalne, uczucia oraz ujawniająca stan woli mówiącego (np. życzenia, rozkazy) bądź naśladująca dźwięki otaczającego świata. Inaczej mówiąc są to wyrazy służące do uwydatniania uczuć lub woli mówiącego oraz leksemy będące dźwiękową imitacją zjawisk otaczającego nas świata.

Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM  (Wymiana pogladow a nie slowne przepychanki)

Jak nie znasz znakow

Jak nie znasz znakow interpunkcyjnych to Ci podpowiem, wiec wykrzyknik jak sama nazwa wskazuje, wstawiony na koncu zdania podkresla sile wypowiedzi twierdzaco, stanowczo! Tutaj w tym zdaniu mysle ze autor uzyl tego znaku wlasnie w tym celu, i druim powodem dla tego wykrzyknika bylo zwrocenie uwagi na cos szczegolnie istotnego! Zestrzelono Rosyjski Smiglowiec!

Strony

Skomentuj