Z amerykańskiej bazy wojskowej w Niemczech skradziono broń

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Ryo Chijiiwa/CC BY 2.0

Dowództwo Dochodzeń Kryminalnych Sił Lądowych USA (CID) prowadzi śledztwo w sprawie kradzieży broni palnej z amerykańskiej bazy wojskowej Panzer Kaserne, zlokalizowanej w niemieckim Stuttgarcie. Broń mogła trafić w ręce islamistów i posłuży im do przeprowadzenia kolejnego zamachu terrorystycznego.

 

Powiadomiono, że kradzież nastąpiła w tym miesiącu. Rzecznik CID Chris Grey potwierdził, że z bazy wojskowej "zniknęło" między innymi kilka pistoletów półautomatycznych, karabin maszynowy małego kalibru oraz strzelbę. Śledczy nie wykluczają włamania. W bazie Panzer Kaserne stacjonują jednostki elitarne - między innymi Zielone Berety i żołnierze Navy Seals.

 

Ustalenie sprawców kradzieży ma istotne znaczenie, zwłaszcza wobec ostatnich ataków terrorystycznych w Europie Zachodniej. Mogło to być włamanie lub wewnętrzna robota, lecz bez względu na to, broń i tak trafi na czarny rynek albo posłuży do kolejnego krwawego zamachu. Wiadomo zresztą, że wzrost terroryzmu na naszym kontynencie jest na rękę władzom, które wykorzystują islamistów aby osiągnąć konkretne cele. Nie można więc wykluczyć celowego działania.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Surun

Brawo! Polacy w Niemczech

Brawo! Polacy w Niemczech marszem uczcili pamięć Polki zamordowanej przez imigranta z Syrii [wideo]

 

To był naprawdę wzruszający i patriotyczny marsz pamięci w Reutlingiem, gdzie muzułmański imigrant z Syrii zaszlachtował 45-letnią ciężarną Jolantę ze Świebodzina, matkę czwórki dzieci. Tak na facebooku zachęcał do przybycia w sobotę do Reutlingen na ten marsz Toony, polski raper, który od 3 roku życia mieszka w Niemczech:
- Mamy już dość! Mamy już dość terroru! Koniec z zabójstwem honorowym, koniec z fundamentalizmem. Chcę was wszystkich zaprosić w sobotę do Reutlingen, na marsz pamięci. Koniecznie przyjeżdżajcie tam wszyscy. Pokażmy jaką potęgą jesteśmy. Pokażmy wreszcie, że nie damy się, że potrafimy się zjednoczyć. Przyjeżdżajcie tam wszyscy. Bóg! Honor! Ojczyzna! Niech żyje Polska!

za: http://www.dzienniknarodowy.pl/1886/brawo-polacy-w-niemczech-marszem-uczcili-pamiec-po/

https://www.facebook.com/PolskaChceWyjsczUE/videos/1032929306826399/

Portret użytkownika b@ron

spoko ... niektórzy ludzie

spoko Smile ... niektórzy ludzie są dziwni...nie mają pojęcia że taka awaria to problem na lata, a skutki mogą być widoczne najbardziej, nawet po kilkunastu/kilkudziesięciu latach, kiedyś tutaj była dyskusja o energi z elektrowni atomowych i kiedy wyraziłem swoje zdanie, że to wcale nie jest najczystrza energia, obskoczyły mnie trole i był nawet taki jeden, który twierdził że promieniowanie jest zdrowe Biggrin roślinność się podobno niesamowicie rozwija Smile niech brną dalej w te głupoty, to kiedyś ta najczystrza energia sprawi, że wyrośnie na nich dorodne drzewko Wink

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika husarz

Mój brat, który mieszka od

Mój brat, który mieszka od prawie 20 lat w Berlinie opowiedział mi dziś jakie panuja nastroje u przeciętnych Niemców po zamachach. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że oni nie używają słowa terroryzm tylko w przypadku zamachów, oni uważają że są terroryzowani codziennie i wszędzie. Od wyzwisk na ulicy czy w sklepach po gwałty, pobicia,morderstwa, kradzieży typu podchodzi muslim do rodziny i zabiera im rzeczy z wózka , razem z torebką czy telefonem już się tam nie zgłasza , bo policja i tak ma to w dupie. Mój brat z uwagi na zawód (statystyk) powiedział, że wzrasta w niemieckim internecie wyszukiwania fraz typu "jak kupić broń" , "gdzie bezpiecznie kupić broń" , " jak podrobić paszport", " jak zrobić bombę". To raczej nie muzułmanie, oni raczej szukają po arabsku, na czarnym rynku w deep weebie , na stronach ISIS, kupują broń w meczetach gdzie policja nie ma wstępu. Niemcy szczególnie z Berlina są posrani na maxa, boją się opowiadał mi jak jego kolega z uwagi na problem z widzeniem nie może miec prawa jazdy i po swoją żonę już nie chodzi z buta choc do domu wieczorem mają ok 8-10 minut ,ale specjalnie załatwia auto lub taxi żeby podjechac ten kawałek, bo boi się konfrontacji z muzułmanami.Co raz więcej niemców chce się organizować, protestować i się bronić, nastroje są skrajnie niebezpieczne. Wczoraj widziałem filmik jak patrioci w niemczech napierd..ają araba złodzieja w sklepie. Ponoć policjanci w Niemczech boją się już do tego stopnia, że mają specjalne szkolenia aby nie trząść się gdy mają chwycić za bron w razie interwencji wobec  " etnicznych mniejszości". Tam wkrótce wybuchnie konflikt, aaa to, że znika bron z baz to przecież już w tam tym roku  było głośno. Mówi się, że w Niemczech są już tysiące bojowników ISIS czekających na sygnał. W znalezionych telefonach od imigrantów były dokładne informacje po arabsku co mają robić i jak sie zachowywać do odpowiedniej "godziny". W Niemczech nie wiadomo gdzie podziało się ponad 200 tysięcy imigrantów i oficjalnie o tym już mówiono. To tak jakby zgubić całą naszą armię wraz z żandarmerią Wink ktoś to łyka ? Dodam na koniec, że brat ma zone niemke, także rodzina niemiecka ultra lewicowa od zawsze  w ich domu nie można było powiedzieć słowa faszyzm, hitler czy nazizm bo od razu byś wyłapał na ryj. Teraz mówią, że w Niemczech przydałby się taki  "umiarkowany Hitler" w  tym samym domu. Już tam nie wychodzą wspólnie na spacery czy do restauracji zwykli ludzie..dno. Ponoć nawet zmienili się Ci lajtowi muzulmanie w pracy -,- patrzą podejrzliwie , nie są już mili nie żałują zabitych itd Przepis na wojnę domową ala Angela Merkel. http://prawicowyinternet.pl/polak-o-sytuacji-w-niemczech-ludzie-przestaja-chodzic-na-baseny-kobiety-przestaja-nosic-lekkie-ubrania-wideo/

AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

Portret użytkownika Aqua

A wiesz dlaczego tak jest?

A wiesz dlaczego tak jest? Dlaczego ta islamizacja? Dlatego, że tak sobie zaplanowali architekci zdarzeń. Takie tu na portalu w komentarzach znalazłam określenie, jak architekci zdarzeń. Doskonale pasuje. Oni mają zaplanowane zdarzenia na wiele setek lat naprzód. Przecież Nostradamus przepowiedział nie tylko III, ale i dalsze wojny. Tak to sobie wszystko planują, a przy okazji tworzą systemy im pasujące, wymieniają jeden na inny. Niestety nie wiąże się to z niczym dobrym dla ludzi. Islamizacja jest dlatego, bo tak zaplanowali, taką kolejną rzecz na osi czasu, a nikt im nie przeszkodził. Inne przyczyny są wtórne, bo to tylko etapy na dojście do tego celu.

Przepowiednie to nie jest coś, co musi się stać, ale informacja o ich planach. I tylko tak należy na nie patrzeć. Pod tym względem są cenne i warto je znać. Bo zwykle patrzy się na nie jako na coś, co musi się zdarzyć i tak ludzie zasilają to energią. Być może dlatego właśnie są te przepowiednie ujawniane? Najważniejsza jest wiedza. Ona pomoże nam z czasem wyjść z tego systemu kontroli. Pozdrawiam

Strony

Skomentuj