YouTube zapowiada masowe banowanie nagrań o szczepionkach i COVID-19

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Platforma Youtube poinformowała, że ​​będzie zakazywać wszelkich treści z oświadczeniami o szczepionkach COVID-19, które są sprzeczne z konsensusem lokalnych organów zdrowia lub Światowej Organizacji Zdrowia. YouTube ogłosił również, że wszelkie materiały które promują dezinformacje na temat szczepionek na COVID-19, będą usuwane.

 

Przedstawiciele platformy YouTube, ogłosili że oznaczałoby to usuwanie wszelkich materiałów sugerujących, że szczepionka zabije ludzi lub spowoduje bezpłodność. To samo ma tyczyć się zarzutów o wstrzykiwanie wraz z nią mikroczipów. Rzecznik YouTube w wywiadzie dla agencji prasowej Reuters, dodał jednak, że dyskusje w sekcji komentarzy na temat „szerokich obaw” związanych ze szczepionką, pozostaną na platformie.


YouTube twierdzi, że już usuwa treści kwestionujące istnienie lub transmisję COVID-19, promuje niepotwierdzone medycznie metody leczenia, zniechęca ludzi do szukania pomocy medycznej lub wyraźnie kwestionuje wytyczne organów opieki zdrowotnej dotyczące samoizolacji lub dystansu społecznego. YouTube powiedział, że w nadchodzących tygodniach ogłosi więcej kroków, aby podkreślić wiarygodne informacje o szczepionkach COVID-19 na platformie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika Quark

Cenzura a nie jakieś tam

Cenzura a nie jakieś tam "banowanie" ! - Trzeba dbać o czystość języka Polskiego ,który jest naszym dobrem narodowym ! Sęk w tym ,że ci wystraszeni i zamaskowani i tak niczego nie szukają , nic nie chcą wiedzieć ani rozumieć , a my którzy wiemy co jest (z grubsza) grane już nie potrzebujemy więcej dowodów - wystarczy ,że potrafimy samodzielnie myśleć i wnioskować. A tą ich szczepionkę mogą sobie wsadzić tam gdzie plecy kończą swą szlechetna nazwę ! 

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

Dzięki @Artur.

Dzięki @Artur.

Obadałem sobie to ustrojstwo i chyba założę tam konto. Jeszcze nie wiem, czy i co będę tam publikował, ale podoba mi się.

I już znalazłem coś krótkiego i świetnego w odniesieniu do "skuteczności" masoneczek. 
Polecam wykorzystywać ten filmik szczególnie przeciwko tym covidziarzom, którzy żerując na wywoływaniu fałszywego poczuciu winy, wmawiają, że jak "chory" (bezobjawowy!) będzie nosić szmaciany namordnik (czy nawet profesjonalną maskę), to w celu ochrony innych przed zarażeniem.

Obejrzyjcie, znajomość angielskiego nie jest konieczna, film (niecałe 3 minuty) mówi sam za siebie:
https://brandnewtube.com/watch/dr-uses-vape-clouds-to-illustrate-how-masks-do-not-work_TxtgcXwEM8vKAQc.html

Wirusy (czymkolwiek są i jeśli w ogóle istnieją) są o rzędy wielkości mniejsze, niż wykorzystane w doświadczeniu pary z e-papierosa. Jeśli więc masoneczka przepuszcza zawiesinę pary, tak jak to widać na filmie, to co dopiero wirusy...
Zresztą, każdy budowlaniec (nawet amator) zapewnie wie, jak "skuteczne" są namordniki, gdy trzeba pozamiatać na budowie kurz, czy szlifować gipsową gładź gipsową...

Strony

Skomentuj