YouTube cenzuruje materiały nawiązujące do zamachu w Las Vegas

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Po dziewięciu dniach od zdarzenia, które zostało uznane za największą strzelaninę w dziejach USA, wciąż bardzo niewiele wiadomo o motywach sprawcy. Panuje powszechne przekonanie, że 64-letni multimilioner mógł prowadzić sekretne życie, choć są to tylko przypuszczenia. Na światło dzienne zaczęły wypływać różne osobiste informacje z życia prywatnego Stephena Paddocka, media przedstawiają historie ofiar zamachu, zaś w tym samym czasie w internecie po cichu zaprowadza się cenzurę.

 

Najważniejsze szczegóły ataku w Las Vegas owiane są tajemnicą. Jeszcze bardziej dziwi fakt, że służby już dwukrotnie okłamały Amerykanów. Po pierwsze, Stephen Paddock przybył do hotelu Mandalay Bay nie 28 września, lecz trzy dni wcześniej, co zdołała potwierdzić dziennikarka śledcza Laura Loomer. Po drugie, numery tablicy rejestracyjnej, które zostały udostępnione przez policję po strzelaninie, wcale nie należą do samochodu Paddocka. To sugeruje, że mamy do czynienia z celową dezinformacją policji i agencji FBI a wszelkie oficjalne doniesienia należy brać z dużą dozą ostrożności i zaczekać na ich ostateczną weryfikację.

Kolejna sprawa dotyczy tajemniczej notatki, która została znaleziona na stole tuż przy zwłokach Paddocka. Sugerowano, że może to być list pożegnalny. Przez dłuższy czas nie mogliśmy poznać jej treści, zaś lokalna policja zaczęła poszukiwać osobę odpowiedzialną za wyciek zdjęć z pokoju hotelowego do mediów. W czwartek służby oświadczyły krótko, że nie jest to list pożegnalny. Z kolei w niedzielę policjanci, którzy dokonali szturmu na pokój hotelowy Stephena Paddocka ujawnili, że notatka rzekomo zawiera obliczenia matematyczne i trajektorię lotu pocisków, które miały mu ułatwić oddawanie strzałów do tłumu.

Służby wciąż ustalają czy Paddock mógł działać samodzielnie. Trop miał ich doprowadzić do prostytutki, która była widziana z zamachowcem na dni przed atakiem w Las Vegas. Oczywiście szczegółów nie poznaliśmy i wciąż nie wiadomo co motywowało starszego multimilionera do zamordowania tak wielu ludzi.

 

Nie brakuje osób, które utrzymują, że całe zdarzenie mogło zostać ustawione, aby w Stanach Zjednoczonych można było zaprowadzić jeszcze większą cenzurę informacji i wymusić rozbrojenie obywateli. Faktycznie okazuje się, że całe to wydarzenie w Las Vegas zachęciło popularny serwis internetowy do wprowadzenia cenzury.

Tuż po zamachu, za pośrednictwem serwisów społecznościowych wiele osób zamieszczało zdjęcia i filmy sugerujące, że Paddock nie działał sam a do tłumu ludzi strzelały w sumie co najmniej dwie osoby. Początkowo żadne "poważne" media nawet nie poruszały tego tematu. Nawet policja, która również wskazywała, że w hotelu Mandalay Bay mógł znajdować się jeszcze jeden strzelec, ostatecznie poprawiła się i oświadczyła, iż "nic nie wskazuje" na to, aby ktoś tamtego dnia współpracował z Paddockiem.

 

Służby i największe media kurczowo trzymają się tego twierdzenia i ani słowem nie wspominają o kolejnych strzelcach. Jednak na serwisie YouTube niektórzy ludzie zaczęli zamieszczać filmy sugerujące, że zamach w Las Vegas mógł być w rzeczywistości operacją fałszywej flagi. Nagrania te w bardzo krótkim czasie stały się bardzo popularne w internecie, często posiadały nawet większą liczbę odwiedzin od materiałów należących do "poważnych" mediów. YouTube postanowiło interweniować i zaprowadziło cenzurę - wiele filmów zostało już usuniętych. Dodatkowo, portal postanowił pójść w ślady Twittera i Facebooka i wprowadzić zmiany w swoim algorytmie wyszukiwania w taki sposób, aby po wpisaniu odpowiedniej frazy nawiązującej do strzelaniny w Las Vegas w pierwszej kolejności pojawiały się informacje "ze źródeł autorytatywnych", czyli mówiąc naszym językiem takich, które przedstawiają jeden oficjalny punkt widzenia.

Biorąc to wszystko pod uwagę naturalnie pojawiają się wątpliwości, czy Paddock rzeczywiście był szaleńcem i mordercą, czy mamy raczej do czynienia ze swego rodzaju inscenizacją a prawdziwy zamachowiec jest na wolności. Jeśli służby nie mają nic do ukrycia to kłamstwa i cenzura informacji nie byłyby potrzebne. Po prostu coraz więcej wskazuje na to, że wydarzenie w Las Vegas nie było zwyczajnym zamachem i miało konkretny cel.

 

Źródła:

http://www.zerohedge.com/news/2017-10-06/youtube-tweaks-its-search-algos-after-las-vegas-c...

http://www.zerohedge.com/news/2017-10-08/suicide-note-seen-vegas-shooters-hotel-room-final...

http://www.shtfplan.com/headline-news/confirmed-authorities-lied-about-las-vegas-shooters-...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika marmirow

Śpiszcie się oglądać filmiki

Śpiszcie się oglądać filmiki na Youtube - bo tak szybko je kasują Smile Mnie od jakiegoś czasu co 2-3 (film) kasują
Witaj Mariusz Marmirow,

Jak pewnie wiesz, nasze Wytyczne dla społeczności opisują, jakie treści są dozwolone w YouTube, a jakie nie. Twój film "78 Debata Ufologiczna Online 01 10 2017 Czy wreszcie poznamyprawdę o UFO" został zgłoszony do sprawdzenia. Po jego sprawdzeniu stwierdziliśmy, że narusza on nasze wytyczne. Usunęliśmy go z YouTube i wysłaliśmy ostrzeżenie dotyczące naruszenia Wytycznych dla społeczności lub nałożyliśmy tymczasową karę na Twoje konto. Po interwencji przywracaja z powrotem je. Zapraszam póki co można jeszcze słuchać  https://youtu.be/-MIchdlfdpk

Portret użytkownika Konyber

Normalna sprawa. Moderatorzy

Normalna sprawa. Moderatorzy siedzą, biorą za to dobry hajs i kasuja materiały według wytycznych czyli powszechnej cenzury. Niestety sa zobowiązani zazwyczaj do tego aby przeczytać wszysto co kasuja. Jest tego bardzo dużo, te treści później trafiaja do podziemia budując sobą nowy wirtualny świat darknet

Portret użytkownika 3plabc

p { margin-bottom: 0.25cm;

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Z tym drugi strzelcem to raczej lipa, podejrzewam że to lustrzane odbicie strzałów paręnaście pięter wyżej... kąt padania itp. z tego położenia za mały zasięg prowadzenia ognia by był... jeden świr, być może z wypranym mózgiem wystarczy.

Co do You Tube to cenzurują jak głupi, wpisuje jakiegoś artystę wyskakuje zupełnie coś innego, naturalnie w klimacie odmóżdżającej papki. Chce obejrzeć kawałek o Trumpie to wyskakuje zaloguj się.... cenzura i indoktrynacja pełną gębą... pomijam inwigilacje, big data etc. Facebook, Google, You Tube.... witamy na propagandowej płaszczyźnie NWO!

 

Portret użytkownika Ani

Dezinformację podaje się dość

Dezinformację podaje się dość często w takich przypadkach by nie podawać faktów bo utrudniło by to śledztwo. Jednak czy w takim przypadku skoro jest to standardowa procedura nie należało by powiedzieć, że standardową procedurą jest dezinformowanie odbiorców a nie infomowanie? Już etyczniej było by nie podawanie informacji w ogóle.

USA stają się państwem w którym chyba wprowadzono rodem z Sowietów ustawę o zagrożeniu 2 lat więzienia za podawanie informacji o usuwaniu skażenia po katastrofie platformy BP w Zatoce Meksykańskiej.

A z polskiego podwórka. Na tvn24 w pewnym momencie pojawił się artykuł pracownika naukowego specjalizującego się w ośmieszaniu mitów, teorii spiskowych itp. Artykuł był o antyszczepionkowcach. Jakiekolwiek dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane przez tvn.

Nawet jeżeli przyjąć, że wszystko jest w porządku z tą nadmierną ilością szczepionek w Polsce to takie zachowanie stacji jest zdumiewające i daje do myślenia. To, że coś jest nie w porządku z tą ilością szczepionek obowiązkowych w Polsce jest faktem. To czy wynika to z tego, że Polacy są bardziej podatni na zarazki niż Niemcy czy dlatego, że polskie państwo systemowo przyzwala na samowolę urzędników nie ma znaczenia. Osobiście obstawiam to drugie.

Portret użytkownika inzynier magister

Od jutra wielka bitwa we

Od jutra wielka bitwa we Francji, tajne elity masońskich terorystów NWO mogą dostać łupnia za niszczenie państwa frazncuzów i wprowadzanie stanu wojennego ! "Już jutro we Francji odbędzie się wielki strajk pracowników. Na ulice może wyjść nawet pięć milionów osób. Wszystko ma związek z reformami, proponowanymi przez prezydenta Emmanuela Macrona.Wtorkowy protest będzie dotyczył planów likwidacji 120 tys. miejsc pracy oraz zmniejszenia odszkodowań za zwolnienia. Po raz pierwszy od dekady w proteście zjednoczyło się wszystkie dziewięć związków reprezentujących 5,4 miliona pracowników publicznych."

W Polsce należy szybko zrobić wolne niedziele dla ludzi wykorzystywanych w supermarkietach które od 25 lat nie są opodatkowane i wyprowadzają kasęz Polski ! W wyborach powinniśmy wybrać ONR i Ruch Narodowy by uratować Polskę z rąk czarowników NWO ! Módlmy się o to do Jezusa i Maryji, ale najważniejsza oczywiście modlitwa jest o zbawienie naszych dusz !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kamil Kizmajas

Licho nie śpi - w Tesco

Licho nie śpi - w Tesco wczoraj kupiłem szykę i ananasa. Módlmy się za naszymi duszami żłopiącymi wodę mineralną w plastikowych butelkach. Pani na wędlinach sprzedała mi kurczaka (może czarciego?) a ja dziś polałem go pikantnym keczupem Pudliszki który wyraźnie miał diabelski smak chilli jalapeno. Że nie wspomnę o ostrych jak brzytwa golarkach Bic - produkt diabła wcielonego i o antyprespirancie z szatańskim aluminium w składzie. Lucyfer też nie spał i łypał do mnie okiem żarówki energooszczędnej, ale na szczęście się ustrzegłem i nie zbałamuciłem przedłużaczem na 3 wtyczki. Pod koniec Belzebub zciągnął mi z konta 66.60 zeta używając apokaliptycznego wynalazku jakim jest terminal płatniczy. Modlę się za waszymi kartami stałego klienta.

Wasz Kamil.
semper appotus

Portret użytkownika Yogini

Dziwna sprawa no bo kto

Dziwna sprawa no bo kto posiada w takiej ilości broń, biorąc pod uwagę że chciał przeprowadzić jakiś atak to poco tyle broni, jeden karabin maszynowy waży około 4 kg a tego było ze 40 sztuk łącznie 160 kilogramow, raczej był chandlarzem bronią i pewnie wkurzony klijęt zaczoł strzelać z okna a potem zabił tego gościa, amorze doszło do wymiany ognia a ofiary oberwały z rykoszetu

Strony

Skomentuj