Wywiad Tuckera Carlsona z Władimirem Putinem wywołał szeroką gamę opinii i kontrowersji

Kategorie: 

Źródło: zmianynaziemi.pl

Tucker Carlson, znany z konserwatywnych poglądów i krytyki mediów amerykańskich za ich pokrywanie wojny na Ukrainie, przeprowadził wywiad z Putinem, co było jego pierwszą formalną rozmową z zachodnim dziennikarzem od czasu rozpoczęcia inwazji na Ukrainę prawie dwa lata temu.

 

Wywiad został udzielony, ponieważ, jak twierdzi Kreml, podejście Carlsona różni się od "jednostronnego" raportowania konfliktu na Ukrainie przez wiele zachodnich mediów. Carlson wyraził, że celem wywiadu jest umożliwienie Amerykanom zrozumienia rosyjskiego punktu widzenia na wojnę, podkreślając, że większość Amerykanów nie jest dobrze poinformowana o sytuacji w regionie.

 

Wywiad spotkał się z krytyką ze strony Białego Domu i innych komentatorów, którzy argumentowali, że Putin nie powinien otrzymać niekrytycznej platformy do usprawiedliwiania swojej wojny na Ukrainie. Krytycy podnosili również kwestię celowania Putina w rosyjskich i zagranicznych dziennikarzy oraz fakt, że co najmniej 1000 niezależnych rosyjskich dziennikarzy musiało uciekać z kraju z powodu zaostrzenia kontroli nad "niezależnym raportowaniem w czasie wojny".

 

Niektórzy komentatorzy i politycy sugerowali również nałożenie sankcji lub zakazu podróżowania na Carlsona za przeprowadzenie wywiadu. Natomiast zwolennicy Carlsona bronią wywiadu jako przykładu wolności słowa, podkreślając, że jest to część wolnej prasy w Stanach Zjednoczonych.

 

Kontrowersje wokół wywiadu dotyczą głównie sposobu, w jaki zostanie on przedstawiony i wykorzystany, oraz potencjalnego wpływu na postrzeganie konfliktu na Ukrainie w Stanach Zjednoczonych i na świecie.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika spokoluz

po tygodniowym szoku i

po tygodniowym szoku i wstrząsie muzguf następuje sraczka mendialna w związku z tym wywiadem.

W polinie pod koniec marca ma odbyć się wspólne posiedzenie szunduf polinu i ukropii - co  będą uzgadniać ?

Jak wciągnąć polin w wojnę bez nato - wystarczy wdrożenie w życie pomysły brytolkuf o unii czy państwie obojga naroduf i polinowo jest aktywnym uczestnikiem wojaczki na ukropii.

Inaczej nie dadzą rady pociągnąć tej wojenki jeszcze kilka lat - ukropia się kończy. Ci ukraińcy co są w polinie niech już teraz odbijają na zachód bo po powołaniu tego tworu polecą bileciki dla nich w jedną stronę na wschód. W następnej kolejności polecą poliniacy na mogilizację na ukropii.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika Prorocznia

lata temu... gdy z chaosu

lata temu... gdy z chaosu wyłoniła się Ziemia a potem wybuchł internet natrafiłem na plany wojsk amerykańskich do roku 2050.

Było tam i o pandemii, i o wojnie na Ukrainie, depopulacji, i rozmieszaniu wojsk amerykańskich na terenie Polski. Nie przewidzieli jedynie Trunpa. To czy Putin zaatakuje Polskę czy nie - nie zalezy już od Polski, ani od samego Putina. To jak gra w szachy. Laufer na lewo, to my go wieżą w prawo i ..szach!

Portret użytkownika S

Tu macie wywiad. Długi, bo 2

Tu macie wywiad. Długi, bo 2 godziny. Lewackim pieseczkom odradzam oglądanie, światopogląd może wam się zawalić, lepiej dajcie od razu minusa i wracajcie do waszej bezpiecznej bańki ROFL Dla ludzi myślących samodzielnie informacja o zawartości: Najpierw przez ok. 30 minut nakreślona jest historia powstania tworu zwanego Ukrainą (nie zauważyłem błędów, ale nie jestem historykiem). Potem około godzinę to temat wojny na Ukrainie i kilkukrotnych prób Rosji i Ukrainy zawarcia pokoju, zawsze uniemożliwianych przez Londyn i USA. Następnie przechodzą na tematy może mniej istotne: BRICKS, AI oraz jakiegoś amerykańskiego szpiega aresztowanego u ruskich. I na około 15 minut przed końcem wracają do tematu Ukrainy. Gdyby komuś nie chciało się zobaczyć całości, to wiecie co i jak Wink

Przesyłajcie rodzinie, znajomym i komu się da w prywatnych wiadomościach i mailach, bo link udostępniany na socjal mediach (oprócz X) jest natychmiast kasowany zgodnie z lewacką, demokratyczną zasadą "wolności" słowa.

https://tuckercarlson.com/the-vladimir-putin-interview/?utm_medium=email&utm_source=na&utm_campaign=20240208_feb8dailybrief&utm_content=303375

Dzięki Tuckerowi możemy spróbować ostudzić gorące głowy z wypranymi przez ścierwomedia mózgami i zapobiec (bardzo realnej) wojnie w Europie, a może i światowej, bo wojna to nic fajnego i nie ma "respawn". Zapytajcie 500 tysięcy ukraińców leżących w grobach, jak nie wierzycie...

Portret użytkownika Bartosz Maski

Są tylko dwie praprzyczyny

Są tylko dwie praprzyczyny całego zła:

Pierwszą jest wszechobecne kłamstwo - korupcja, która powoduje ponadmiarowe wydatki z jednej strony i zaniechanie pracy z drugiej.

Druga jest spychologia - człwiek nie może legalnie wymienić żarówki , bo musi mieć szkołę - bo musi mieć uprawnienia do pracy -- bo to muszą być uprawnienia do pracy na wyskokości  - bo musi mieć szkolenie BHP - musi mieć uprawnienia elektryczne - ale to nie wystarczy - uprawnienia muszą być dozorowe - a żarówka musi być energooszczędna. Tak jest nie tylko z żarówką - tak jest ze wszystkim. Są to ciągi nadmiarowych wydatków opartych na spychologii w Polsce pieszczotliwie zwanej dupochronem. 

Gdyby nie było ciągów nadmiarowych wydatków nie było by problemów energetycznych ani żadnych kryzysów.

Dodam, że obie praprzyczyny są po stronie szerokorozumianego zachodu i promieniują wszędzie gdzie tylko się da. U nas tego nie było.

Portret użytkownika Prorocznia

coś wam się pomyliło. wywiad

coś wam się pomyliło. wywiad będzie dopiero jutro. a to co pokazujecie jest sprzed lat...

tez na niego czekam - będzie gorąco albo...wyłączą internety...i pojawi się ciemny chłod.

Smile

 

bardzo ciekawe wywiady ma Tucker, czasem bywają nawet po polsku. oczywiscie wszystkie media wieszają psy na dziennikarzu- jak on śmie rozmawiać z wrogiem! ale ten wróg od początku twierdzi że to nie on prze do wojny tylko USA przez fałszywe flagi i  powiększanie NATO.

 

 

Portret użytkownika destroyer of minds

a co konkretnie masz na mysli

a co konkretnie masz na mysli? to co w glowach maja poliniaki chcesz porownac do tego co od dawna wie coraz wieksza czesc swiata? prawda jest, ze ten kraj to totalnie niedojebany mentalny zascianek i to calego swiata a ty sadzisz, ze ot tak sie zaraz wszyscy powybudzaja w pizdu...ludziska jak nie wie czegos u podstaw to jak mozna isc dalej?

Strony

Skomentuj