Wysłannik USA: To Rosja ponosi odpowiedzialność za konflikt na Ukrainie

Kategorie: 

Źródło: restoring-donbass.com

Zdaniem specjalnego wysłannika USA do spraw pokoju na Ukrainie to Rosja ponosi pełną odpowiedzialność za mający tam miejsce konflikt. Dodatkowo uważa on, że powinniśmy mówić o „gorącej wojnie” miast ciągle powtarzać słowa o „zamrożonym konflikcie”, które mijają się z rzeczywistością.

Na rolę nowego, specjalnego wysłannika Stanów Zjednoczonych wyznaczono Kurta Volkera, dawnego ambasadora USA przy NATO. Stało się to 7 lipca, a jego głównym zadaniem jest doprowadzenie do pokojowego rozwiązania konfliktu pomiędzy separatystami a państwem Ukraina.

 

Waszyngton otwarcie przyznaje, że rosyjskie zaangażowanie w konflikt ukraiński jest w tej chwili jedyną przeszkodą, ku jego dobrym relacjom z Federacją Rosyjską.

 

Podczas wizyty w ukraińskim mieście Kramatorsk Volker zapowiedział przygotowanie zestawu zaleceń dotyczącego możliwych opcji skutecznej ingerencji Stanów Zjednoczonych, które mogą doprowadzić do korzystnego zakończenia wojny na wschodzie Europy.

„Nie jest to zamrożony konflikt, a gorejąca wojna, którą da się określić tylko jako kryzys wymagający jak najszybszego zażegnania,” powiedział.

Relacje pomiędzy Rosją a Ukrainą gwałtownie się pogorszyły w 2014 po aneksji Krymu oraz po wybuchu prorosyjskiego powstania na ukraińskim Donbasie. Rosja do dzisiaj zaprzecza, jakoby miała wysyłać sprzęt wojskowy i przeprowadzać szkolenia separatystów.

„Widzieliśmy co się stało i rozumiemy w jaki sposób doszło do wybuchu tego konfliktu, pojmujemy też w jaki sposób jest dziś prowadzony oraz wykorzystywany, dlatego ważną kwestią jest, aby Stany Zjednoczone mocniej zaangażowały się w całą tę sytuację.”

Volker jest byłym adiutantem republikańskiego senatora Johna McCaina, który należy do grupy jastrzębi domagających się dostarczania Ukrainie przez Stany Zjednoczone śmiercionośnej broni. Był to ruch, którego podjęcia bała się administracja Baracka Obamy.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor

Komentarze

Portret użytkownika U_P_Adlina

złodziej krzyczy: "Łapaj

złodziej krzyczy: "Łapaj złodzieja"!

uSSmania oficjalnie przyznała poprzez victorię nuland, że na anty-demokratyczny zamach stanu w kijowie wydała 5 mld dolarów. Wszystko na temat tego, kto ponosi odpowiedzialność za wojnę domową na upainie.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Ostatni Sprawiedliwy

Jeśli to oni pomogli

Jeśli to oni pomogli przegonić prorosyjkie rządy, przez które pod naszą granicą mieliśmy pro-rosyjskie państwo, to b. dobrze. Jednak to nie USA spowodowało konflikt na wschodzie, lecz kompleksy wladz RoSSji. Nie musieli tego robić, a mimo to, jak typowi tchórze wykorzystali moment słabości. Zresztą co się dziwić? Ta nacja tak juz ma, że wbija nóż w plecy - jak 17.09.1939 r. Teraz nawet boją się oficjalnie przyznać, że weszły tam zielone ludziki. Bardzo "odważna" nacja Smile Zaklamanie, hipokryzja, tchórzostwo i ich typowe uwielbienie do pastwienia się nad slabszym.

Portret użytkownika U_P_Adlina

lepsze chachle pro-rosyjskie

lepsze chachle pro-rosyjskie państwo przy polskiej granicy niż nazi-banderowskie szambo, które tam jest teraz. Po drugie, zamachy stanu trollu od tymy nie są zalecane w demokracjach, które podobno uSSmania wspiera. Podobno, bo w rzeczywistości uSSmania wspiera głównie zbrodnicze reżimy. Konflikt na upainie został spowodowany zamachem stanu, który sobie przeprowadziliście za uSSmańskie pieniądze, do czego przyznała się sama nuland, więc nie ośmieszaj sie bredzeniem, że to Rosja ten konflikt zgotowała twojemu grajdołkowi. W 1939 roku nóż w plecy Polsce wbił żydo-bolszewicki ZSRR, a nie Rosja, któtra wtedy nie była suwerennym państwem. Pastwienie się nad słabszym trollu od tymy to wasza upaińska specjalność, którą zaprezentowaliście na Wołyniu dokonując tam bestialskiego ludobójstwa na bezbronnych polskich starcach, kobietach i dzieciach. Nawet żydo-bolszewickie nkwd nie nabijało dzieci na kołki od płotów i nie przeżynało kobiet piłami. Jak zwykle więc trollu banderowski powtarzasz swoje wyświechtane kłamstwa licząc na to, że powtórzone setki razy staną się prawdą. Na próżno chachłaty trollu od tymy.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Ostatni Sprawiedliwy

A ktoś ma jeszcze jakieś

A ktoś ma jeszcze jakieś watpliwości? Ukraina nie poszla drogą białoruską i pro-roSSyjską, to Ruscy się "popłakali" (niczym wredny bachor, któremu odebrano zabawkę) i postanowili się zemścić. Zrobili im chaos - Krym, Donieck itp. Jak zwykle mieli odwagę zrobić coś takiego tylko krajpowi słabszemu niż oni.

Portret użytkownika U_P_Adlina

nikt nie ma wątpliwości

nikt nie ma wątpliwości oprócz ciebie trollu od tymy. Ukraina nie poszła drogą Białorusi i dlatego Białoruś ma spokój i pokój, a na twoim nazi-grajdole szaleje wojna domowa. Zemścić? Nie ośmieszaj się trollino. Rosja już kilkukrotnie pokazała, że reaguje na zimno, a nie pod wpływem emocji. I tak było z Krymem. Po pierwsze Krym i jego porty nie mogły wpaść w ręce uSSmańskiego bandyty, po drugie 70% mieszkańców Krymu to Rosjanie, którzy nie mieli ochoty być częścią pseudo-państewka, które oficjalnie gloryfikuje nazizm i banderyzm. Chaos trollino od tymy to wy sobie sami zrobiliście przeprowadzając anty-demokratyczny zamach stanu, który obalił legalnie wybranego prezydenta. Chaos trollino na Krymie to byłby, gdyby wpadł w łapy nazi-banderowskiej junty z kijowa, a tak mieszkańcy Krymu mają spokój i nie muszą oglądać marszy banderowskich z portretami cwela bandery czy zwyrola szuchewycza. Donieck zaś i Ługańsk słusznie przeciwstawiły się nazi-banderowskiej juncie, która pogwałciła zasady demokracji. Co do atakowania słabszych kłamliwy trollu od tymy to zacytuję ci słowa Michaela A. Ledeena, który rozwinął doktrynę wolfowitza: „Mniej więcej co 10 lat Stany Zjednoczone potrzebują wziąć (dosłownie: podnieść) jakieś małe zasrane państewko i rzucić nim o ścianę tylko po to, żeby pokazać światu jak poważnie traktujemy sprawę” (globalnej dominacji USA). W języku angielskim zdanie to brzmi następująco: „Every ten years or so, the United States needs to pick up some small crappy country and throw it against the wall, just to show the world we mean business”.

Nie ośmieszaj się więc klepiąc wciąż te same kłamstwa, bo tu nie twój nazi-kijów i twoja kłamliwa banderowska propaganda nikogo nie ruszy.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Ostatni Sprawiedliwy

Krym zgodnie z umową zostal

Krym zgodnie z umową zostal oddany Ukrainie dawno. Idąc tym tokiem "rozumowania" RoSSja powinna oddać Królewiec Niemcom, bądź Polakom Smile Po prostu zakompleksione RuSSkie nie mogli znieść, że jakis kraj chcial sie od nich odciąć po latach niewoli i upokorzeń w ZSRR i pro-rosyjskich rządów, więc zrobili im chaos - zielone ludziki, Krym. Zapamiętaj sobie jedno - jak pokazuje historia i aktualne wydarzenia RuSSkie to bezczelna i niegodna zaufania nacja.

Portret użytkownika U_P_Adlina

jaką umową? Twój ziomal

jaką umową? Twój ziomal chruszczow przyłączył Krym do republiki ukraińskiej bez referendum mieszkańców. Jednak w tamtych czasach nie miało to znaczenia, bo i tak Krym pozostawał pod kontrolą żydo-ZSRR. Co innego teraz. Tylko swojej głupocie zawdzięczacie to, że Krym zrezygnował z przynależności do ukrainy. Sami złamaliście prawo międzynarodowe przeprowadzając zamach stanu, ale chcielibyście, żeby inni respektowali umowy? Nie ma tak panie chacheł. Złamaliście prawo i obaliliście demokratycznie wybranego prezydenta, więc odebrano wam Krym, aby nie wpadł w łapy nazi-banderowskiej junty, która doszła do władzy. Jaki kraj chachle chciał się odciąć? Tylko twoja zdegenerowana zachodnio-upaińska część skakała na nazi-majdanie w kijowie, a cały wschód i płd. wschód ukrainy odciął się od nielegalnego zamachu stanu. Donieck i Ługańsk słusznie powiedziały NIE banderowskiej juncie z kijowa. Krym bez jednego strzału przeszedł na stronę Rosji. Hehehehehe! Całe "ukraińskie" wojsko na Krymie przeszło na stronę Rosji. Tak kochają tam twoich nazi-ziomali chachle. Nie ośmieszaj się! Jakie aktualne wydarzenia pokazują? Co pakazują? Ano jeżeli już pokazują to to, że twoja nacja nie potrafi żyć w demokratycznym kraju, a władze "wybiera" w zamachach stanu, a nie w głosowaniu. Pokazują też "demokrację" uSSmanów, którzy organizują i opłacają zamachy stanu w krajch, w których władza im nie pasuje. To nie Rosja robi, tylko bandycka uSSmania. To ty więc sobie trollino od tymy zapamiętaj, że żaden banderowski chacheł ani sponsor banderowskiego chachłactwa nie będzie Polakowi druhem. Natomiast druhem Polakowi będzie ten, kto zwalcza nazi-banderowskich degeneratów. Dziś jest to Rosja, która rękoma Powstańców Donbasu robi świetna robotę, bo każdy wysłany do piachu banderowiec, to być może w przyszłości kilku ocalonych Polaków wiecej. I to sobie chachle zapamiętaj i zakoduj w łepetynie.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Ostatni Sprawiedliwy

Widzę, że prawdziwa z ciebie

Widzę, że prawdziwa z ciebie UmysłowaPAdlina. Tą żydo-ZSRR do dzisiaj czczą RuSSkie i sam Putin. Zobacz, jak płaczą i kwiczą, gdy w Polsce usuwamy pomniki upamiętniajace to czerwone ścierwo, które przetoczyło sie przez Europę w 1945 r.

Portret użytkownika U_P_Adlina

Nie bredź banderowski chachle

Nie bredź banderowski chachle. Nikt w Rosji nie buduje pomników stalinowi, a u ciebie na zachodniej upainie pomniki ludobójcy cwela bandery rosną jak grzyby po deszczu. Oficjalnie obchodzicie też rocznice powstania zbrodniczej SS Galizien. I pamiętaj chachle, że gdyby nie to żydo-bolszewickie czerwone ścierwo, to Polacy skończyliby jako mydło i podpałka w hitlerowskich piecach. Polacy przetrwali pod żydo-bolszewickim butem, ale pod nazistowskim na pewno by nie przetrwali. Żydo-bolszewizm więc był mniejszym złem niz nazim, który wybrali twoi zwyrodniali ziomkowie i do dziś go czczą. Nie możecie sobie darować, że żydo-bolszewia zniszczyła nazizm i przerwała wasze ludobójstwo na Polakach, co? Tak więc Polacy mają za co dziękować tym żołnierzom, którzy zginęli walcząc z nazizmem, choć walczyli po stronie żydo-bolszewii. Jednak na pewno nie mają za co dziękować zwyrodnialcom z upa, których pomniki są niszczone w Polsce, a to niszczenie wywołuje wasz banderowski kwik.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Skomentuj