Wynik syryjskiego kryzysu ustali nowy porządek świata

Kategorie: 

4lomza.pl

Siergiej Ławrow, szef rosyjskiego MSZ powiedział, że od wyników kryzysu syryjskiego będzie zależeć układ sił na świecie. Rosyjski minister powiedział, że przekonamy się czy świat będzie nadal polegał na karcie narodów Zjednoczonych czy też zacznie być postrzegany, jako miejsce gdzie rządzi prawo silniejszego.

 

Ławrow stwierdził, że Rosja nadal będzie przeciwko zbrojnej interwencji w Syrii, ale nie dlatego, że wspiera Assada, ale dlatego, że konflikt ma kontekst religijny i wsparcie jednej ze stron mogłoby uczynić z tego kraju kolejny Iran czy Libię.

 

Szef rosyjskiego MSZ powiedział, że tendencje zmierzające do rozbicia ostatnich państw szyickich w regionie otworzy drogę do niebezpiecznej supremacji w świecie islamu i jest to niebezpieczny trend, któremu chce postawić opór Rosja.

 

Na koniec briefingu z dziennikarzami Ławrow zaznaczył, że rosyjskim celem jest utrzymanie stabilizacji w regionie i obrona prawa międzynarodowego.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika jana

A nad czym tu w ogóle myśleć

A nad czym tu w ogóle myśleć . Przecież wiadomo że bogaty nie odda swej kasy . Policja i wojsko ma za zadanie bić się o bogactwo dla Narodu wybranego. Więc tak naprawdę strażnikami bogactwa jesteśmy My , zwykłe ludzie , czy to za Pracę , czy tez za Kurestwo zwykle nasze. Więc kiedy Rosja olewa Syrię a Zachód tam wejdzie . To tylko bogaty bogatemu da łapę. A kto ich popiera . Po prostu są to twoje dzieci w wieku 20-30 lat z karabinem w ręku. Ponieważ tak prawdę mówiąc ludzie boją się być wolnymi , gdyż za wolność oddaje się życie.A jak tu żyć bez życia. Więc to nie kwestia przestrzeni, a raczej umysłu w przestrzeni po jakim się poruszasz i jakie wartości preferujesz - I taki Świat tworzysz.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

...Nowi przywódcy... ...Nowe

...Nowi przywódcy......Nowe technologie.......nowe energie...nowa religia...nowe spłeczeństwo...Niewolników zachopowanych RFID-em w ludzkiej populacji liczącej c'a 500 mln przedstawicieli tego gatunku... na 1000 lat...

Portret użytkownika edmund

kiedy co niektóre jełopy tu

kiedy co niektóre jełopy tu pisujące pokapują, że nie każdy islamita jest Arabem?
Iran, Syria - tu mowimy o PERSACH w całej ich wieloetniczności.
 
w szczególności i  na marginesie - Chazarowie zamieszkujący jeszcze 1000 lat temu stoki południowego Kaukazu są narodem z grupy Perskiej. W tym kontekście konflikt Izrael / Iran jest jeszcze ciekawszy, bo szczuci są swoi między sobą.
 

Portret użytkownika Ronaldo

Jedni i drudzy sa na

Jedni i drudzy sa na sznurkach tej samej kasty-więc te "starcia" są tylko gierką inwalidów moralnych nastawionych wyłącznie na zysk. Podsycanie konfliktu ma na celu wciągnięcie większej rzeszy państw w te ich gierki-a to przekłada się na zysk-widomo-więcej luda-więcej broni do wyprodukowania.Nie łudzmy się że któreś z tych państw jest anty NWO. To tylko ściema dla maluczkich. Rosja od 1917 to kraj marionetkowy.Kto nie zrozumiał aluzji-niech poczyta-kto realizował i finansował rewolucję bolszewicką.

Portret użytkownika Dr Piotr

Ławrow stara się to

Ławrow stara się to dyplomatycznie rozegrać i mówi moim zdaniem wystarczająco zdecydowanie. Jeśli sytuacja wymknie się spod kontroli, to doprowadzi do wiadomego wszystkim celu, czyli wojny na bliskim wschodzie. Taka wojna będzie mocno nieprzewidywalna w skutkach, bo narody islamskie mają tendencje do róznych ekstremalnych posunięć w imię islamu. Wydaje mi się, że w przypadku Rosji, rosyjscy żołnierze i opinia publiczna jaka by nie była zdeptana przez władze, nie będą tak skorzy do walki i przelewania własnej krwi dla obrony islamu i stabilizacji na świecie. Tylko amerykanie są na tyle ogłupieni przez rząd i władze, że lecą jak barany walczyć byle gdzie z ochotą jak tylko pada hasło obrony demokracji. Pozostaje czekać i obserwować i oby nas w to nie wmanewrował nasz debilny rząd.

Portret użytkownika tasak

Do tanga trzeba

Do tanga trzeba dwojga.....teza i antyteza.Kiedyś był to faszyzm z tarty z bolszewizmem.To co wyszło to mamy dzisiaj.Teraz kolej na coś podobneg tylko w innej postaci,a to co może z tego wyjść to może być właścnie NWO.To bardzo prosty i sprytny pomysł.Stworzyć ,,chorobę"i,,lekarstwo" i dać czas na przebieg ,,kuracji".A wynikiem ,,kuracji" może być ale nie musi właśnie N.W.O.Od czegoś i gdzieś należy to zacząć.Stara metoda jak sam Świat stary i co najciekawsze,że się sprawdza. 

Portret użytkownika obcy37

ŁAWROW POWIEDZIAŁ P R A W D

ŁAWROW POWIEDZIAŁ P R A W D Ę ! CO ZACZYNA MNIE DZIWIĆ.ZASTANÓWCIE SIĘ,DLACZEGO TO POWIEDZIAŁ?
TO NIE PRZYPADEK CHOĆ INTERESY ILLUMINATI SĄ WSPÓLNE TO WIDAĆ ŻE COŚ PĘKA I TAM...IM BLIZEJ ZMIAN CO Z KOLEI JEST I DLA NICH ZAGADKĄ
...TEN PRZECHYLI SZALĘ CO MA NAJMNIEJ DO POWIEDZENIA

ONI TEZ SIE BOJĄ PRZED ,,TZ.NWO,, PRZED ,,OBCYMI,, CZY NIE SĄ DYMANI OD POCZĄTKU W ZAMIAN ZA TECHNOLOGIĘ BO ZA DARMO NIC KUR... NIE MA ! ALBO ZOSTANĄ LUDZCY MIMO WSZYSTKO LUB BĘDĄ ZAWSZE PODWŁADNYMI BARANÓW BARDZIEJ ROZWINIĘTYCH OD NAS SAMYCH KTÓRYCH NIE MAŁO WE WSZECHSWIECIE...A TAKI MAJA WYBÓR... A TO STANOWI PROBLEM I REFLEKSIA

ZMIANE CZUJA WSZYSCY ŻE COŚ SIĘ DZIEJE I TATAJ NIE MA PRZESADY W TYM CO PISZĘ

OBCY37

Portret użytkownika danielov

No ma rację. Ale jak dla mnie

No ma rację. Ale jak dla mnie i tak zbyt dyplomatycznie Ruscy podchodza do tematu. Powinien wreszcie ktos sie odwazyc i zdemaskowac tą żydo-masońską elitę. Wyłożyć kawę na Lawę jak to się mawia , tak zeby do prostych ludzi doszło wreszcie co sie na tym piepszonym świecie wyprawia.

Strony

Skomentuj