Wykrywacz kłamstw i serum prawdy jako narzędzia wyboru uczciwych polityków?

Kategorie: 

Internet

Po wnikliwym przeczytaniu komentarzy pod artykułem „Niewykorzystane szanse Polski. Czy mogliśmy być nadal imperium?”, postanowiłem stworzyć osobny wątek na temat sposobów na wykreowanie maksymalnie uczciwej klasy politycznej. Pojawiły się słuszne w mojej ocenie propozycje, aby każdy kto chce sprawować funkcje publiczne musiał poddawać się badaniu wykrywaczem kłamstw kontrolowanym przez sztuczną inteligencję, wzmocnionemu przez użycie serum prawdy, takiego jak skopolamina.

Jako społeczeństwo przynajmniej w teorii demokratyczne, powinniśmy zacząć naciskać na to, by politycy którzy lubią podkreślać czystość swoich intencji takim badaniom się poddawali. Ich wynik powinien być warunkiem otrzymania mandatu do pełnienia funkcji publicznych na wszystkich szczeblach władzy.

 

Jak zmieniłoby się społeczeństwo, gdyby wyeliminowano biurokratyczne patologie? Niszczące przepychanki o miejsce w hierarchii, rozmywanie się misji, ukrywanie lub fałszowanie informacji? Gdyby propagowano postawę dążenia do prawdy i poprawiono jakość prognoz dotyczących kwestii budzących naukowe i społeczne kontrowersje.

 

Co jeszcze można wykorzystać do ostatecznego oddzielenia zdrajców i cwaniaków od tych, którzy naprawdę chcą pomóc obywatelom?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Tylko 3% od Korwina zorganizowało się przeciw depopulatorom i demokracji niszczącej od 1573 roku nasz dom.

Do końca swych dni Życia Wiecznego, możesz się nawrócić nad obro !
 

Portret użytkownika Joker

Ale tu odpowiedzi :-). Ciężko

Ale tu odpowiedzi :-). Ciężko się dokopać ale zauważyłem że nie ma mojego wpisu Smile wykrywacz kłamstw serum prawdy i jeśli coś pójdzie nie tak to paralizator Smile pomyślane co? I to taki że gdy któryś na takich wyborach sklamie to migają światła w mieszkaniach Smile haha. Chcesz zostać politykiem? Yyyyy nieee. Wiesz chyba jednak prawnik lub nie wiem Smile dziś pójdę na ryby Smile

Portret użytkownika HuntDar

Jaki wykrywacz klamstw ?

Jaki wykrywacz klamstw ? Wystarczy wprowadzic badania genetyczne i krwi. Wtedy z automatu obcych ludzi odsuwamy od wladzy. Powrocic do naszego prawowitego ustroju narodowego Samostanowienia Narodu. Nie jest to byle jak ustruj a poparty wielotysiecznym doswiadczeniem. Samoorganizacja oddolna sposrod sowoci na 
"wybieraj dziesiataka" i wtedy z autoamtu pozbywamy sie obcych narodow wrogich nam, v kolumn niemiecko zydowskich, obcych partii zainstalowanych w Polsce.

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Ciekawe rozwiązanie, które

Ciekawe rozwiązanie, które można stosować bez przemocy. Jednak nadal nie rozwiązuje to problemów z płatnymi sprzedawczykami tzw szabesgoim. A to właśnie oni roznieśli Bizancjum i obecnie skutecznie roznoszą w pył każde państwo narodowe. Tak długo jak pieniądz ma wartość tak długo nic się nie zmieni, bo pośród 100 uczciwych znajdzie się 1 który pozostałych 99 sprzeda za materialne korzyści tylko dla siebie.

Portret użytkownika 20nietędydroga19

(...) pernamentny bojkot

(...) pernamentny bojkot wyborów nie wystarczy, bo "głosowanie" to tylko wydmuszka wszystko ustawione. Przypomnijcie sobie jak rudy rok przed wyborami spierdzielił do Brukseli bo wiedział już, że przegrają, a skąd miał taką wiedzę? No właśnie... A dzisiaj zdrajców kreują na bohaterów!! Dzisiaj społeczeństwo jest chore na - krótka pamięć!!

Portret użytkownika .....................................

.............................

...................................jeszcze dodam-----------------------------okradać najbliższe sobie otoczenie rodzina sąsiedzi bo w dalszej perspektywie to nie przejdzie.............................oszukiwać kogokolwiek się da oszukać..............................cieszyć się kiedy politycy lub celebryci sikają w spodnie albo sprzedaja ludzi z budynkami albo budynki z ludźmi....................................grać w totolotka...................................................

Portret użytkownika .....................................

.............................

..................................................usiąść i płakać...................................zapie#dalać u niemca i belga jako obywatel trzeciej lub czwartej kategorii poniżej muślinów i murzynów...................................................oddać żydopolin żydkom i ukraińcom legalnie..........................................wziąć sobie cysterny alkoholu i tony narkotyków...................................................czekać na zbawiciela.........................................................................odmawiać różańce....................................................................nadstawić policzki i dupy................................................................

Strony

Skomentuj