Wykryto promieniowanie kosmiczne z nieznanego źródła

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ogromny kompleks teleskopów znajdujący się w Tybecie znalazł pierwsze dowody na propagację ultra-wysokoenergetycznego promieniowania gamma w Drodze Mlecznej. Ich źródła są nieznane. Mogą to wywoływać naturalnie występujące gwiezdne akceleratory cząstek, które krążą wokół galaktyki od milionów lat. 

Chińscy naukowcy zarejestrowali w sumie 23 zdarzenia kosmicznego promieniowania gamma, a energia jednego z nich pobiła rekord i wyniosła prawie jeden petaelektronowolt. To o trzy rzędy wielkości więcej niż energia jakiegokolwiek innego znanego promieniowania gamma wywołanego przez promienie kosmiczne lub cząstki rozproszone w laboratoriach akceleratorów.

 

Wysokoenergetyczne promienie gamma są wytwarzane w wyniku oddziaływań jądrowych między wysokoenergetycznymi promieniami kosmicznymi emitowanymi przez potężne źródła galaktyczne, podczas ich interakcji z gazem międzygwiezdnym w galaktyce Drogi Mlecznej. 

Źródło promieniowania kosmicznego, które dociera do Ziemi mogą być śladem licznych eksplozji supernowych, albo emisjami z obszarów formowania się gwiazd. Niektóre teorie zakładają też, że źródłem tego promieniowania mogą być supermasywne czarne dziury znajdujące się w centrum galaktyki. Jednak do tej pory nie znaleziono ani jednego aktywnego pewatronu, czyli akceleratora kosmicznego, któy miota cząstki niczym LHC w CERN pod Genewą, tylko na wielką skalę.

 

Teraz, odkrycia z Tybetu po raz pierwszy wskazują na ich istnienie. Wszystko zostało opisane w artykule opublikowanym w czasopiśmie Physical Review Letters.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Pilot

Instaurare omnia in Christo +

Instaurare omnia in Christo +++

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=F5-gzZYVk2k

Zbawiciel nasz Jezus Chrystus po ukrzyzowaniu Go przez posoborowych judeochrzecijanskich wojtylowych Starszych Braci w Wierze wstapil na trzy dni do Piekla. I co ten ten Pan Jezus w tym piekle robil takiego ? Otoz zgodnie z wizjami niemieckiej zakonnicy sw. Emmerich Katharina zyjacej w czasach napoleonskich robil to co ponizej dla Was spisalem sam jeden samiusienki swemy spracowanemy recamy niczym Jurek Milicjantowicz Owsiak :

"...Gdy Aniołowie otworzyli bramy piekielne, ujrzałam jakiś zamęt ohydy, przekleństw, łajań, wycia i jęków. Jezus przemówił coś do duszy Judasza, tu zamkniętej, a Aniołowie mocą Bożą całe tłumy złych duchów obalili na ziemię. Wszyscy czarci musieli uczcić i uznać Jezusa, to było dla nich najstraszniejszą męką. Mnóstwo czartów otoczono wkoło innymi, jeden przy drugim i spętano tych skrajnych, stojących w koło tak, że cała czereda pozostała w ten sposób na uwięzi. Wszystko to odbywało się według pewnych określonych postanowień. Lucyfera wrzucili Aniołowie skrępowanego w będącą tam środkową otchłań, że aż zakotłowało się za nim w ciemnościach.

Słyszałam, jeśli się nie mylę, że Lucyfer miał być znowu wypuszczony na pewien czas, coś na 50 czy 60 lat przed rokiem 2000 po Chrystusie. Innych dat nie pamiętam. Niektórzy czarci mieli być uwolnieni pierwej, na karę i kuszenie ludzi. Termin ten uwolnienia przypadał dla niektórych właśnie na nasze czasy, dla innych nieco później...".

Wyglada wiec na to, ze te wypuszczone z Piekla 60 lat temu Lucyfery i inne Belzebuby oraz Lewiatany to sie w tym Jewrokolchozie bruxelskim w peдalskie i pädofilskie skory poprzebieraly a wyjatkowo przebiegle biesy to nawet w kardynalskie i biskupie sutanny a te nieco glupsze w diabelskiej hierarchii to politykamy y autorytetamy moralnemy oraz celebrytamy zostaly a te juz zdecydowanie najglupsze z nich piekielne bioodpady udzielaja sie glownie polskich na forach internetowych rowniez i na tym elitarnym "ZnZ"- Forumie, co widac i slychac i czuc Smile

 

.

Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Portret użytkownika alien972

omnia cos tam a propo tego

omnia cos tam a propo tego goscia cristo

normalny heteroseksualny facet NIE jest w stanie przeczytać na jakims glupkowatym forum tekstu dluzszego niz kilka zdan
a co dopiero napisac

to musi byc masonski cyklista pedal pasywny
i te teksty z braku bolca i roweru
na swietata zycze jajek bolca i roweru (damki)

Portret użytkownika baca

z twojego wpisu wynika że

z twojego wpisu wynika że jeszcze nie miałeś lewatywy, zastrzyków domózgowych i masażu głowy biblią oprawioną w dębowe klepki...

jak pielęgniarka zaspała to zrób samodzielnie dziesięć uderzeń w lewą skroń, dziesięć powtórzeń w prawą, wytrzyj ścierką łeb i biblię, no i idź po swoje zastrzyki...

uwagę  personelu zwrócisz bijąc głową w budynek cerkwii - tam są takie kołatki w które możesz ćwiczyć celność...

 

Skomentuj