Wyjaśniło się co stoi za zapowiedzią zmiany polskiej polityki względem Ukrainy!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Nagła zmiana polskiej polityki względem Ukrainy wszystkich mocno zaskoczyła. Ledwie dwa tygodnie po tym, gdy szef polskiego MSZ, Witold Waszczykowski, oświadczył, że sojusz z Kijowem jest bezwarunkowy i strategiczny dla Polski, nagle nastąpił nieoczekiwany zwrot naszej polityki i pojawiły się warunki z naszej strony. Tajemnica ta chyba została właśnie wyjaśniona.

 

Do tej pory każde upokorzenie Polski i Polaków na Ukrainie, było automatycznie tłumaczone jako działalność rosyjskich agentów. Jednak utrzymywanie takiej retoryki względem obywateli naszego kraju nie mogło trwać wiecznie, ponieważ jest ona obraźliwa dla inteligencji Polaków. Jednak głos rozsądku nawołujący do zmiany polskiej niesymetrycznej polityki zagranicznej bynajmniej nie pochodzi z Warszawy.

 

Jak poinformował obecny wicemarszałek Senatu, Adam Bielan, gloryfikacja banderyzmu i ustanowienie tej ideologii oficjalną na Ukrainie, nie spodobało się amerykańskim żydom. To najprawdopodobniej właśnie to wpływowe środowisko nakazało naszemu MSZ zmianę polityki względem naszego wschodniego sąsiada.

"Wpływowym środowiskom żydowskim nie podoba się epatowanie banderyzmem"- powiedział Adam Bielan z Solidarnej Polski na antenie TVN24

Zdaniem Bielana jeśli ten kurs na gloryfikowanie formacji takich SS Galizien lub OUN czy UPA, nie skończy się, Ukraina będzie miała wkrótce poważne problemy na arenie międzynarodowej. Amerykańskim żydom nie podoba się banderowska polityka tego kraju, a to oznacza kłopoty dla Kijowa.

To niesamowite, że zamordowanie w bestialski sposób ponad 150 tysięcy Polaków, rżniętych piłami, siekierami i widłami, nie było wystarczającym powodem, aby polska dyplomacja interweniowała na Ukrainie, domagając się zaprzestania gloryfikacji ludobójczych formacji, ale wystarczyło, wspomnieć o udziale OUN w mordowaniu Żydów w Babim Jarze, gdzie zginęło ich przynajmniej 33 tysiące i natychmiast obserwujemy zupełny zwrot w polskiej polityce.

 

Rozwój wypadków nie podoba się bardzo w Kijowie i od kilku dni słychać stamtąd groźne pomruki. Oczywiście kierowane są w stronę Polski, a nie amerykańskich żydów, których obrażanie, mogłoby się dla Ukraińców bardzo źle skończyć.

"Strona polska poucza nas i uważa, że może nam wskazywać, kto na Ukrainie może być bohaterem, a kto nie". prezes ukraińskiego IPN, Wołodymyr Wiatrowycz

To zabawne, co opowiada ten bezczelny negacjonista wołyński stojący na czele tamtejszego IPN. Tolerancja względem wzrastającego w siłę ukraińskiego faszyzmu trwała tak długo, że Ukraińcy stali się bezczelni. Warto się teraz zastanowić jakie mogą być konsekwencje zalania Polski obywatelami tak jawnie nieprzyjaznego nam kraju. Można powiedzieć, że to już jest forma uśpionej wojny hybrydowej.

 

Na razie działania zbrojne przeciwko Polsce są prowadzone na Ukrainie. Nieznani sprawcy wysadzają polskie pomniki, strzelają z granatnika do polskiego konsulatu w Łucku, a my potakujemy ze zrozumieniem głowami słysząc nudną już narrację, że to na pewno "ruscy". Trudno się dziwić, że rozzuchwaleni Ukraińcy myśleli, że mogą wszystko i stawiają pomniki swojemu "hitlerkowi" Banderze, wprowadzają restrykcyjne ustawy zakazujące nauczania mniejszości polskiej na Ukrainie po polsku, a nawet żądają odbudowy pomnika UPA w Polsce warunkując tym ekshumacje na Wołyniu. 

 

Zresztą, od ponad roku ukraińskie służby wbijają wybranym Polakom do paszportów zakazy wjazdu na Ukrainę, a gdy Polacy MÓWIĄ, że zrobią to samo, to stają się agresywni i krzyczą, że to skandal, szantaż i zastraszenie. Teraz jednak neobanderowcy się doigrali, bo gniew żydów dobrze się dla nich nie skończy, nawet mimo tego, że prezydentem i premierem tego kraju są obecnie osoby pochodzenia żydowskiego.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (7 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Chwała i Sława naszemu Bogu, który stworzył Niebo i Ziemię, i wszystko co w nich jest.

Portret użytkownika A. Jaworski

Brawo Kuba. Świetne

Brawo Kuba. Świetne zestawienie. Agenturalny ‘Lepopold’ jest prawdopodobnie polskojęzycznym Ukraińcem. Ukraińcy nie żałują bestialskiego wymordowania prawie miliona (nie ‘ponad 150 000’) Polaków w trzech polskich województwach. Oni nienawidzą wszystkich swoich sąsiadów i chętnie rzezie Polaków, Węgrów, Rumunów i Rosjan powtórzą. W odpowiedzi na nagłaśnianie ich potwornych zbrodni zaprzeczają im i łżą, iż kryją się za tym rosyjscy {‘ruscy’} agenci i 'naganiacze'. Bydlak.   

Portret użytkownika U_P_Adlina

Hehehehe! Wy już tych ruskich

Hehehehe! Wy już tych ruskich to pewnie nawet pod własnymi łóżkami widzicie, co? Powtarza się wam od dawna, że nagrabiliście sobie tak, iż Polakom nie potrzebne ruskie trolle, aby mieć do was takie a nie inne nastawienie. 

PS: Kup sobie polską klawiaturę

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika A. Jaworski

Nie należy nikogo znieważać z

Nie należy nikogo znieważać z powodu jego kalectwa lub wzrostu. Władca Polski Władysław Łokietek też był mały. Mamy mu za złe nie jego wzrost lecz zalewanie naszego kraju setkami tysięcy wrogów ze Wschodu, przymusowe szczepionki i trucie nas żywnością GMO. Nazywa się naprawdę Kalksztajn; amerykańscy Żydzi to dla niego nie siła wyższa lecz swoi, pobratymcy, jego naród.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Racja. Jednak wydaje mi się,

Racja. Jednak wydaje mi się, że oni jeszcze nie zrobili tego do czego są od nowa wyciągnięci z szamba przeszłości ... i w tym jest problem. Ciekawe które żydy zaprotestowały przeciw banderowcom? Jeśli to te religijne wtedy oznacza że syjoniści finansują banderowców, czyli powtórka z II WŚ bo to przecież syjon (Rotszyld) finansował Hitlera który napalił w piecu właśnie żydami religijnymi starozakonnymi sefardyjskimi, a nie mongołami chazrami, którzy byli masowo wywożeni na wschód. 

Strony

Skomentuj