„Wyhodowana” córka da swojemu ojcu-gejowi jajeczko, aby ten wyhodował sobie „wnuko-dziecko” z jej byłym kochankiem

Kategorie: 

Źródło: Internet

Jeśli tytuł tego artykułu jest zbyt skomplikowany, to tylko dlatego, że rozbuchane dewiacje środowisk LGBTQ+ są już tak zawiłe, że trudno się w nich połapać.

Saffron Drewitt-Barlow ma 21 lat. Wraz ze swoim bratem bliźniakiem została urodzona przez surogatkę na zamówienie pary brytyjskich homoseksualistów: Barriego Drewitt-Barlowa oraz Tony’ego Drewitt Barlowa. Ojcem biologicznym Saffron jest Barrie.

Ojciec Saffron - Barrie - ma obecnie kochanka, którym jest niejaki Scott Hutchison. Scott był jednak wcześniej kochankiem Saffron. Barrie i Scott zamówili sobie kolejne dziecko, dziewczynkę Valentine.

I teraz uwaga! Saffron chce, aby jej ojciec miał dziecko z jej kochankiem! I z tego powodu podarowała parze swoje jajeczko. Zapłodnione zostanie nasienie jej byłego kochanka - Scotta.

W ten sposób dziecko Barriego stanie się jednocześnie jego wnuczką lub wnukiem.

Inny przypadek warty przeanalizowania dotyczy zmiennopłciowej pary, której urodziły się bliźniaczki. I tak matką dziewczynek, a raczej kimś, kto pełnił rolę „inkubatora” jest ich ojciec - Michael, który kiedyś przed zmianą płci miał na imię Lindsay. Michaelowi wszczepiono jajeczko niewiadomego pochodzenia, które zostało zapłodnione nasieniem matki - Adrianny, która przed zmianą płci miała na imię Adrian.

Zatem Adrianna dała nasienie Michaelowi, a jakaś nieznana kobieta dała jajeczko, które zapłodniono nasieniem Adrianny. Zapłodnione w ten sposób jajeczko wszczepiono Michaelowi. Zaś po 9 miesiącach i cesarskim cięciu ojciec urodził dzieci - Christin i Mavis.

Tego typu historie pokazują z jak nienormalnym zjawiskiem mamy do czynienia. Coraz większy nacisk na to, aby dać takim środowiskom wolną rękę we wszystkim spowoduje, że staniemy się społeczeństwem, w którym matka będzie ojcem, ojciec będzie córką, a córka będzie psem.

 

Źródło:

https://www.thesun.co.uk/fabulous/13392282/saffron-drewitt-barlow-donate-eggs-her-ex-baby/

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika dymekzcadyka

Tolerancja względem anomalii,

Tolerancja względem anomalii, jest przestępstwem, względem prawa naturalnego i równowagi żeńskiej i męskiej mocy"
    "Istoty, które nie są wstanie w sposób naturalny się reprodukować, są tworami ideologicznymi, których powstanie, zbiegło się z ideologią przekształcania człowieka w użyteczne narzędzie,– ideologie transhumanizmu"

Portret użytkownika Quark

Tyle lat (setki a może i

Tyle lat (setki a może i tysiące) był spokuj , pedały obojga płci żyły sobie swoim życiem i nigdy nie dopominały się o jakieś specjalne traktowanie , nie mówiąc już o takich wynaturzeniach a teraz ... 

W pewnym sensie odpowiada za to swoisty zanik wyraźnego rozróżnienia między płciami - zniewieścienie mężczyzn . A dlaczego do tego doszło to już bardziej skomplikowana sprawa , częściowo przez wychowanie zdominowane przez "samice" , po części przez skażenie wody hormonami oraz zanik twardych , silnych , męskich wzorców i zacieranie się różnic między tym co męskie a typowo kobiece . Ubiór "metro-seksualny" kosmetyki dla "mężczyzn" , pomieszanie zawodów między płciami . Nasz świat nie promuje już i nie potrzebuje silnych duchem i ciałem chłopów , za to poklepuje po pleckach ładone i posłuszne owieczki z "wtyczką" w kroczu.

Portret użytkownika 3plabc

Czytałem już gdzieś o tym. W

Czytałem już gdzieś o tym. W pierwszej kolejności to chyba powinni sobie mózg wyhodować, ale w dzisiejszym świecie... to już nic nie dziwi. W zacietrzewieniu napisałbym, że świat prosi się o kolejny "potop"... ale i tak jestem głęboko przekonany, że jesteśmy uczestnikami spełniającej się Apokalipsy... i za parędziesiąt lat ludzkość trochę otrzeźwieje z tych różnych głupich pomysłów!

Portret użytkownika Kwazar

Pedały i lesbijki były są i

Pedały i lesbijki były są i będą.Do gaci i łóżka im nie zaglądam i mało mnie to obchodzi. Jednocześnie nie godzę się na to, aby tzw. LGBT tworzyło na przekór zdrowym prawom natury i rozsądkowi, jakąś psedo udawaną "rzeczywistość" homo niewiadomo. Tym bardziej jestem abslotnie przeciwny, kiedy  LGBT zaczyna się bawić w jakieś sztuczne i PORYPANE erzace "mamy i taty" Nie godzę się żeby w wyniku ich chorej i PORYPANEJ wyobraźni kaleczyli (mentalnie,umysłowo i emocjonalnie) już narodzone (co prawda poprzez jakieś dziwne poczęcia) ale jednak NARODZONE dzieci. Spokój będzie wtedy, kiedy przestanie się wmawiać większości normalnych zwykłych ludzi,że to co robi mikrusia liczebnie zboczona mniejszość tzw.LGBT że jest to normalne. NIE, TO NIE JEST NORMALNE  I NIGDY TAKIM NIE BĘDZIE !!! .

Strony

Skomentuj