Wygrało "jarkowe", "pińcet" i 18 miliardów, Polska to nie Węgry

Kategorie: 

Źródło: facebook.com

Sytuacja po wyborach do europarlamentu nie napawa optymizmem, właściwie to dołuje, bo wydaje się, że przez ostatnie 30 lat, od roku 1989, Naród Polski został skutecznie zaorany. Niektórzy podejrzewają "malutki cudzik" w systemie serwerowym, nadzorowanym od wygranej PiSu, przez służby wiadomego państwa, przecież jedyne ugrupowanie głośno mówiące o grabieży 447 nie mogło przekroczyć progu, a czy na jesieni będzie lepiej ?

 

Nie ma co się oszukiwać, gdyby nie duma i zagubienie Kukiza mogło być ok. 10 %, a jest pod progiem, kompromitacja sił propolskich, zwycięstwo sił enwuowskich, tych jawnych i tych ukrytych pod płaszczykiem patriotyzmu i chrześcijaństwa.

Najsmutniejsze jest to, że wyborcy PIS, oprócz tych chcących gotówki na godne życie, głosując na tą partię myślą, że wybierają polski patriotyzm, walkę z gender, walkę o Polskę, i szczytne cele, a przecież mamy ciągle masową imigrację Polaków z Polski i ściąganie do Polski obcego elementu, nie wspominając o realizacji wszelkich wytycznych Agendy 2030, co jest mocno realizowane na wielu szczeblach ! PiS przez ostatnie 4 lata podpisywało się pod ustawą 1066-6, kto jej nie odwołuje, mając pełnię władzy, przyznaje się że chce skutków tej anty wolnościowej ustawy !

Mocno zaorany polskojęzyczny lud jest materialnie bardzo biedny, niestety i duchowo nie jest bogaty, przynajmniej na tyle by rozpoznać sytuację mocy piekielnych, cały czas na naszych ziemiach się instalujących, które zacierają już ręce. PIS zapewnia zachodnim systemom zła - furtkę, przez którą mają coraz większy dostęp do Polaków.

Jeżeli nie nastąpi jeszcze większe zjednoczenie prawicowców i wolnościowców, to znaczy kulizowców i Konfederacji, to możemy zapomnieć o państwie, o Narodzie Polaków, będziemy się powoli, tak jak to robi PiS, zamieniać w multi kulti. Nie można jednak zapominać o Bogu Jezusie, bo to on wydaje decyzje i wyroki. Skoro taki ma być nas los, to widocznie na niego zasłużyliśmy. Pozostaje jednak ciągła modlitwa i wiara w Zbawiciela.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (5 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister


Komentarze

Portret użytkownika Ulmus

Do czasu aż nie będzie

Do czasu aż nie będzie transparentnej kontroli tych, którzy zliczają głosy z serwerów lub innej metody (np. na zasadzie blockchain), to nie będzie prawdziwych wyborów tylko ich iluzja, czyli jak dotąd.

Wybory na zasadzie blockchain - to system, którego bazę danych nie da się zhakować, nie grożą mu też żadne awarie systemów informatycznych. Wyborca może głosować z dowolnego miejsca, w którym uzyska dostęp do sieci, praktycznie z każdego urządzenia, mającego charakter komputera – co eliminuje ryzyko wymuszania głosów, dosypywania ich do urn, tworzenia fałszywych tożsamości itp.)

https://innpoland.pl/142081,wybory-oparte-na-blockchain-koniec-falszerstw-i-manipulacji-przy-urnach

Użytkownik 777 przytomnie polecił obejrzenie wywiadu z Prezesem Narodowego Instytutu Studiów Strategicznych Panem Dobrzyńskim oraz z analitykiem i ekspertem tegoż instytutu - Panem Jarosiewiczem. Ludzie ci dokładnie mówią o olbrzymich możliwościach dokonywania oszustw wyborczych przy pomocy obecnego systemu:

https://www.youtube.com/watch?v=-ig7pilF6EM

Polecam także wywiad z koordynatorem Ruchu Kontroli Wyborów, Panem Marcinem Dybowskim, który również mówi o fałszerstwach tychże wyborów:

https://www.youtube.com/watch?v=ojzm-DI2PKA

Jeśli tego nie zmienimy jesteśmy w dupie i to bardzo głęboko, a nasze jęki wciąż traktowane będą jako uporczywe i natrętne pierdy. Słowem - gówniana sprawa mości panie i panowie.

Portret użytkownika bolsze

co to za portal?

co to za portal?

myślałam, że postępowi, nowocześni... a tu jakieś zagrywki

przegrane wybory i ból " dupe ściska", i jakieś cienkie teksty, podteksty.

 

przegraliście bo zasłużyliście! proste.

W Gdańsku jeszcze kodowcy żyją jak " pączki" bo do wyborów przyjechało wielu słoików- głosowali tak jak mięli,

ale Gdańsk jako miasto zabytkowe umiera!- dzięki takim prostakom i barbarzyńcom jacy funcjonują w PO, którzy każa nazywać się postępowymi i nowoczesnymi

 

Portret użytkownika 777

Według artykułu

Według artykułu zamieszczonego w środę na jednym z najpopularniejszych polskich portali, niemal 60 senatorów Kongresu Stanów Zjednoczonych wysłało do premiera Mateusza Morawieckiego list w sprawie „restytucji” dawnego mienia polskich Żydów. Publikacja korespondencji ma nastąpić w przeddzień wizyty prezydenta Dudy w amerykańskiej stolicy.Autor tekstu zamieszczonego na łamach Wirtualnej Polski powołuje się na „informatora związanego z Kongresem Stanów Zjednoczonych”.„Jak udało nam się ustalić, (…) sygnatariusze domagają się zdecydowanego działania polskiego rządu w sprawie restytucji mienia pożydowskiego w kontekście ustawy JUST Act 447. Ma być on ujawniony w mediach niedługo przed wizytą prezydenta Andrzeja Dudy w Białym Domu, zaplanowaną na 12 czerwca” – pisze Marcin Makowski.Dziennikarz cytuje komentarz osoby, która jest źródłem informacji w tej sprawie. – W Polsce sądzi się, że postawa Ameryki wobec restytucji mienia pożydowskiego i JUST Act 447 to monolit. To nieprawda, w tej chwili jesteśmy świadkami konfliktu między Kongresem a Departamentem Stanu, który według tego pierwszego celowo ociąga się z przekazywaniem corocznych raportów związanych z kwestiami restytucyjnymi w Europie – ocenia informator.- Departament Stanu obawia się, że ten list zostanie potraktowany jako element presji na polski Sejm. Nie chcemy do tego dopuścić – dodaje źródło.Wśród prawie 60 sygnatariuszy listu mają znajdować się przede wszystkim senatorowie Partii Demokratycznej.

Czy sfałszowano wybory? Jaka jest skala nieprawidłowości wyborczych? M. Dybowski wRealu24

https://www.youtube.com/watch?v=ojzm-DI2PKA

Portret użytkownika inzynier magister

Jeżeli konfederacja się nie

Jeżeli konfederacja się nie dostanie do sejmu to zrobią nam tu takie bagno zboki że się nie pozbieramy, wystarczy popatrzeć na marsz w Gdańsku kilka dni temu ! PiS nic nie robi żeby ich zatrzymać !

Pomimo wielokrotnie składanych obietnic, licznych opinii prawników i ponad 36 tysięcy podpisów pod petycją do premiera Mateusza Morawieckiego, rząd nie podjął decyzji o rozpoczęciu procedury wypowiedzenia tzw. konwencji stambulskiej, promującej niebezpieczną ideologię gender. Konwencję może jednak obalić Trybunał Konstytucyjny. Wystartowała właśnie zbiórka podpisów pod apelem do posłów na Sejm RP o zaskarżenie traktatu do TK.Konwencja Rady Europy o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej, zwana jako konwencja stambulska, to niebezpieczny dokument, który pod pozorem „walki z przemocą wobec kobiet” wprowadza do polskich szkół i sądów ideologię geneder, uderza w wartości chrześcijańskie, a nawet sprzyja zabijaniu nienarodzonych dzieci, co oznacza, że na wielu płaszczyznach jest niezgodny z polską Konstytucją.Choć jeszcze przed wyborami politycy Prawa i Sprawiedliwości wielokrotnie zwracali uwagę na zagrożenia, jakie niesie ze sobą konwencja, po objęciu władzy zamietli ten problem pod dywan. Na rządzie jak dotąd nie zrobiły wrażenia podpisy 36 tysięcy Polaków, którzy wysłali do premiera Mateusza Morawieckiego petycje w sprawie uruchomienia ścieżki wypowiedzenia traktatu.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

jeśli "bóg jezus" wydaje

jeśli "bóg jezus" wydaje wyroki, to wszystko na to wskazuje, że wyrok juz zapadł... Do piekła marsz!!!

 Dokąd partie naropdowściowe będą szły z " jezusem i maryją, szczęść boże" na ustach gówno bedziemy mieć wolność i niezależność. Kajdany wiary  ideologii wszelakiej zawsze kajdanami pozostaną." Precz z wszelkimi kosciołami a zwałszcza KK!!

Portret użytkownika keri

AMR, głosowałeś na "szczęść

AMR, głosowałeś na "szczęść boże" i Cię nie obrzydzało?

Wymyślałeś dla kółek różańcowych klasyfikacje tęczy wg agresywności, czym prześcignąłeś mohery Smile

Ja na wyborach głosowałam za tymi, którzy im mówią precz i którzy są przeciw elektrowniom jądrowym. Można było fajnie zagłosować Smile

moderator skasował posty drako=kangura, w których ten ubliżał oraz straszył sądem i prokuraturą. Mam skany. Smile

Portret użytkownika еuklidеs

Wytłumaczcie mi czemu nie

Wytłumaczcie mi czemu nie chcecie podzielić kraju na jurysdykcje, tylko ciągle się między sobą żrecie o to kto ma rządzić całym tym chlewem. Chęć dominacji? Co ci wadzą katolicy na wydzielonym obszarze, jeśli nie będą wpi...ć się do twoich spraw?

Portret użytkownika Lary Peterson

Schizofrenia narodowa  - 

Schizofrenia narodowa  - 

czy jest uleczalna???

Michalkiewicz jako anty (udający) patriota powiada „nasz nieszczęśliwy kraj”, a ja powiadam wam: nasz nieszczęśliwy Naród – został tak głęboko ogłupiony, że aż popadł w schizofrenię.

Być może większość komentujących nie pamięta jakie to były „wolne wybory” za PRLu z „jedynie słuszną opcją”, ale już sporo powinno pamiętać takie słynne hasło: „sejm kontraktowy”, do którego wiodły wybory kontraktowe czyli USTAWIONE!!! USTAWIONE!!! USTAWIONE!!!

W jaki sposób były USTAWIONE!!! ? Ano tak, że DOPUSZCZONO 30% tzw. kandydatów niezależnych, którzy oczywiście wszyscy przeszli i to ze 100% poparciem; 
i co, 
i nic, 
bo 30% posłów niczego nie mogło zmienić – poza zmianą propagandowej narracji zaczynającej się od tego, że czwartorzędna aktoreczka ogłosiła „wolność i transformację ustrojową”; 
i co – 90% baranów kupiło ten spektakl, 
99% katolików uwierzyło (mimo oczywistych, matematycznych faktów), że już będzie dobrze.

Podstawowa zasada inżynierii społecznej:

„SŁUCHAJ UWAŻNIE CZEGO LUDZIE OCZEKUJĄ, OBIECAJ IM TO, A NASTĘPNIE WYGASZAJ ICH OCZEKIWANIA”

Na czym polegała manipulacja, (sejmu kontraktowego) na DOPUSZCZENIU, słownie: jednej trzeciej NIEZALEŻNYCH KANDYDATÓW!!!

Kto jeszcze jest do tego zdolny, - powinien zadać sobie pytanie: 
czy w minionych „wyborach” byli kandydaci niezależni???

No tak, ale jak rozpoznać niezależnego kandydata??? 

W zasadzie to, rewolucyjność prawdziwość kontraktowego sejmu polegała na oficjalnym przyznaniu, że wszystkie „wybory” są kontraktowe, że to taki wrestling dla gawiedzi.
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że wrestling to taka udawana walka i udawane zwycięstwo, ale gawiedź to uwielbia i chodzi na takie udawane „zawodowe-wybory”.

Co więcej – żwawo dyskutuje nad ich buahaha  „wynikami”;

a co się stało tak naprawdę? 

Sprawa jest bardziej niż oczywista, skompromitowani popisowi zawodnicy wrestlingowi nie przyciągnęliby wystarczająco dużo gawiedzi aby uwiarygodnić ten spektakl; więc inżynierowie społeczni zwani socjologami (którym Kalkstein nie omieszkał publicznie podziękować),  wymyślili iście żydowską ustawkę zwaną konfederacją, która przyciągnęła co najmniej 20% publiki  i którym można było ukraść co najmniej 16% głosów, wszak „liczenie głosów” odbywa się po żydowsku! 

Podczas gdy pomysłów na realną kontrolę zliczania głosów są tysiące, a wystarczyłoby wprowadzić kilka, ale poco, skoro DEMOKRATYCZNĄ większość można olać, pominąć, i jeszcze zbesztać, że sami są sobie winni, bo nie głosowali na podsuniętych im kandydatów, pomimo że Polacy -  znakomita, dostojna z krwi i kości, większość Narodu Polskiego nie uznała tych „wyborów” za wiarygodne, uczciwe, reprezentatywne, czyli nie miała swoich przedstawicieli i dlatego nie uczestniczyła w takim wrestligu ponieważ jest to poniżej godności Narodowej Rodowitych Polaków.

Przy frekwencji poniżej 50% Wrestling „wyborczy” jest całkowicie niedemokratyczny, bo mniejszościowy. Co bystrzejsi schizofrenicy nie mogą jednak dojść do tego, jak przemalowane na KE, PO i „wiosna” mogły osiągnąć taką popularność w zaledwie parę miesięcy – bo, niestety w wirtualnym świecie nie ma odpowiedzi, a wyniki trzeba przyjmować na wiarę taką katolicką, czyli powszechną! Inaczej bańka mydlana by prysła, a zderzenie z realnym światem byłoby nieprzyjemne i niesmaczne. 

https://www.youtube.com/watch?v=k7UHESdfam4 

Jednak oprócz ogromnych pieniędzy bo ponad 120 milionów do podziału dla najwierniejszych kaczystów,  100 milionów dla poprzebieranych PO-wców i 10 milionów dla Biedronia,   „teatr wyborczy” ujawnił nawet uśpionych agentów systemu; bo to że kaczor nawoływał do „pójścia 
na wybory” to jest zrozumiałe, ale np. taki Maciej Krzeptowski prowadzący kanał jako „Zdalny Obserwator”, którego z racji zdystansowanej gatki lubiłem posłuchać, nagle ujawnił się jako uśpiony agent 
https://www.youtube.com/watch?v=iqfxkbXayxA nawołujący do frekwencji wyborczej!?

Portret użytkownika Natenczas_Wojski

Z takim nastawieniem, przykro

Z takim nastawieniem, przykro mi to mówić, nie macie szans na wygraną NIGDY! I to żadnych. Zachowujecie się po wyborach dokładnie tak samo jak żydokomuna! Toczenie piany, wyzwiska, inwektywy, pomstowanie na durny Naród. I jeszcze te głupie, obraźliwe rysuneczki - jak powyżej... Na tym nie ujedziecie ani metra dalej. Piszę szczerze, bo choć jako zdeklarowany pisior - mam jednak dla Was trochę sympatii. Uważam, że jednak te 3 mandaty mogliście zdobyć. Jednak obecne zachowanie rokuje dla Was na przyszłość jak najfatalniej. Jedno z czym można się zgodzić, że faktycznie to Pan Jezus tak chciał - i pewnie nie bez powodu...

PS. Porównajcie sobie z Waszym ten rysunek:

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/3o4k9kpTURBXy9mNGE3MzI3NWRkNjI4MTAzMzk2ZTI2NzhhMDRhZjMwNy5wbmeSlQLNAxQAwsOVAgDNAvjCw4GhMAE

Strony

Skomentuj