Wyciekły kolejne zdjęcia Baracka Obamy w islamskim stroju

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube/Fox News

Na światło dzienne wyszły kolejne fotografie które pogrążają obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Baracka Husseina Obamę. Bill O’Reilly, amerykański komentator polityczny, w trakcie swojego programu telewizyjnego The O’Reilly Factor na stacji Fox News przedstawił zdjęcia na których Obama, jeszcze zanim został przywódcą USA, nosił na sobie tradycyjny islamski strój.

 

 

Kwestia wiary i pochodzenia prezydenta Obamy poruszana jest od lat, a dokładniej odkąd został on przywódcą tego państwa. Coraz więcej mieszkańców Stanów Zjednoczonych jest przekonanych, że ich prezydent, rzekomo zadeklarowany chrześcijanin, w rzeczywistości ma więcej wspólnego z islamem i wyznaje Allaha. Kolejne zdjęcia mogą przede wszystkim zwiększyć liczbę niezadowolnych osób które dojdą do wniosku iż w wyborach prezydenckich oddawały swoje głosy na muzułmanina.

Bill O’Reilly pokazał zdjęcia na których młody Barack Hussein Obama nosi islamski strój. Fotografie miały zostać wykonane na początku lat 90. w Maryland gdy jego przyrodni brat Malik Obama brał ślub. Barack był wtedy jego drużbą, podobnie jak Malik był drużbą podczas ślubu Baracka i jego obecnej żony Michelle.

Bill O’Reilly powiedział między innymi, że fotografie są kompletnym zaprzeczeniem tego iż Obama jest chrześcijaninem. Dał również do zrozumienia że to właśnie obecny przywódca USA przez swoje "głębokie związki z islamem" odpowiada za porażkę w wojnie z samozwańczym Państwem Islamskim. Mamy więc coraz więcej dowodów na to, że Obama jest muzułmaninem ale jak widać funkcja jaką sprawuje zapewnia mu nietykalność. Kolejne rewelacje dotyczące jego wiary a także pochodzenia mogą wyjść na jaw tuż po nadchodzących wyborach.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Akamai

Albo taki odwazny te

Albo taki odważny ten dziennikarz, albo dostał zgodę na taką ocenę Obamy. Ja na odległość czuję złą energię płynącą od tego muzułmanina. 

Ktoś mi znowu zarzuci, że wietrzę we wszystkim teorie spiskowe. Sądzę jednak, że to ma jakiś ukryty cel. Chodzi o podsycenie niezadowolenia wśród amerykańskiego społeczeństwa.

Jeśli najpóźniej do końca 2017 roku nie rozpocznie sie w USA "Civil War" to "odszczekam" na tym portalu te słowa. 

FEMA ćwiczy. Obozy i trumny też już czekają.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika tomasz26

wszystkie religie to kulty

wszystkie religie to kulty upadłych więc o co kruszyć kopie...jedno jest pewne prawo przyczyny i skutku..to ze w ziemskim zoo piorą ludzkie mózgi jak w Truman show jest oczywiste ..pytanie co ty robisz z tą wiedzą?

Portret użytkownika Mojeimię44

To znaczy ze muzulmanin

To znaczy ze muzulmanin przebral sie za chrzescijanina twierdzac, ze jestwybawce swiata a w zamian doprowadzil go na skraj wszechobecnej wojny i wszechobecnego bankructwa zapewniajac tylko czesci ludzkosci bezpieczenstwo a reszcie zapewnil falszywe poczuxie bezpieczenstwa. Czy to nie antychryst- klamca? Ciekaw jestem czy nie doprowadzi do jakiejs kolejnej wojny by nie oddac prezydentury albo czy nie wroci po pewnym czasie na prezydenta Szatanow twierdzac ze tylko on jest w stanie zaprowadzic pokoj na ziemi. Bestia!

Portret użytkownika Chrobry

Doprowadzi , do wojny domowej

Doprowadzi , do wojny domowej w USA , zapasci ekonomicznej , ruinie dollara , wywola kolejna potezna , wojne na Bliskim Wschodzie , wprowadzi stan wojenny w USA zaraz po zapasci dolara ,  i ostatecznie doprowadzi do III Wojny Swiatowej , ktora obiecywal zreszta na poczatku obejmujac urzad nasz pokojowy laureat , masz racje mojeimie to dokaldnie jest antychryst , mowil o wycofaniu wojsk  USA z Bliskiego Wschodu a umiescil i ch tam jeszcze wiecej i doprowadzil do jeszcze wiekszego zniszczenia  na Bliskim Wschodzie malo tego zdestabilizowal pol Afryki , zalal Europe muzulmanskim smieciem , chce zabrac bron amerykanom ,wlasnie dzis byla 9 strzelanina w USA w tym roku , bush przy nim to bylo nic , obama to ostatni prezydent usa 44 .

Portret użytkownika Ricelord

Muszę przynać, że też wierzą

Muszę przynać, że też wierzą w tą teorie z islamskimi korzeniami Obamy ale akurat to zdjęcie wygląda na zupełny fake. Kolor rąk i twarzy jest kompletnie różny od siebie, a proporcje twarzy i szyi do tułowia się nie zgadzają.

Portret użytkownika Nicco

Nawet na wikipedii masz jego

Nawet na wikipedii masz jego pełne imię (to żaden sekret). Lepszą ciekawostką jest to że kształcił go komuch (prawdopodobnie ojciec), czy też ostatnia informacja jaką podała Joan Rivers, że Michelle jest transseksualistą, a Obama gejem.

Strony

Skomentuj