Wyciekł rządowy raport kalkulujący skutki Brexitu!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wyciekły raporty rządowe, według których każda dostępna opcja Brexitu w jakimś stopniu zaboli Wielką Brytanię!

Portal BuzzFeed News miał dotrzeć do rządowego dokumentu, który mówi o wpływie Brexitu na ekonomiczne rozwój Zjednoczonego Królestwa. Nie jest on zbyt optymistyczny, ponieważ nie zawiera on żadnego scenariusza, który nie będzie bolesny w ciągu pierwszych lat od dokonania się wyjścia z Unii Europejskiej.

 

Dokument miał zostać opracowany przez Departament ds. Opuszczenia Unii Europejskiej. W swoim najłagodniejszym scenariuszu zakłada, że wzrost brytyjskiej gospodarki spowolni o 2% w porównaniu do reszty członków wspólnoty i stan ten potrwa około 15 lat. Jest to ponoć mało prawdopodobna opcja.

 

Pozostałe modele pokazują, że wzrost zmaleje od 5% do 8% w ciągu tego samego okresu czasu. Ta kwestia wydaje się być jednak możliwa do szybkiego odrobienia, wyjścia na prostą po okresie 15 lat. Bardziej niepokojące są możliwe krótkodystansowe efekty Brexitu, czyli podważenie pozycji Londynu jako światowego centrum finansowego.

 

Rząd jak dotąd nie skomentował wycieku i, jak donosi BuzzFeed, zdaniem jednego z urzędników pracujących w Departamencie ds. Opuszczenia Unii Europejskiej, nie zrobi tego, ponieważ przeciek raportu „jest żenujący.”  

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

spokojnie, wszystko dobrze,

spokojnie, wszystko dobrze, jak sięrozpęta piekło wojny islamsko masońskiej w eurokołchozie przeciwko chrześcijaństwu to UK będzie miało spokój, chyba że tam sięprzedostaną jakiej jednostki agentury NWO i rozpoczną tam podjudzanie do rozruchów ! nglicy mająszansę odzyskać własne państwo, ale czy lucyferianie im na to pozwolą ? My musimy się modlić do Jezusa Miłosiernego by PiSowcy nie byli tacy miękkcy !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Nicco

City of London znajduje się

Wilk. Brytania robi Brexit, a City of London Corp. znajduje się na jej ziemiach, a więc w konsekwencji też musi poddać się Brexitowi. Warto wiedzieć, że Anglia zawsze wiedziała kiedy spierdolić, by ponieść najmniejsze straty, a UE idzie na dno, ciągnąc wszystkich ze sobą.

„Ludzie głosujący na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami, są ich wspólnikami.”

Skomentuj