Wyciek kluczy do certyfikatów szczepień może spowodować anulowanie covidowych kodów QR

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Klucze kryptograficze umożliwiające wygenerowanie Europejskiej Zielonej Przepustki zostały wykradzione a wraz z nimi programy do tworzenia certyfikatów zostały opublikowane i rozpowszechnione w Internecie. W konsekwencji może dojść nawet do anulowania wszystkich przepustek utworzonych za pomocą tych kluczy!

 

Fałszywe certyfikaty potwierdzające przyjęcie szczepionki przeciwko COVID-19 podpisane ważnym prywatnym kluczem pojawiły się  w sieci komunikatora Telegram. Internauta, który zaoferował, że za 300 dolarów może wystawić certyfikat szczepień dowolnej osobie, zademonstrował to tworząc działający kod QR samego Adolfa Hitlera. 

W sieci udostępniono ważny certyfikat covidowy wystawiony dla Adolfa Hitlera, urodzonego 1 stycznia 1930 roku. Do certyfikatu dołączony jest działający kod QR – ten, który w teorii jest nie do podrobienia, bo dzięki zastosowaniu kryptografii prawidłowo podpisane certyfikaty wystawiać mogą teoretycznie tylko posiadacze odpowiednich kluczy prywatnych – czyli autoryzowane przez rząd podmioty.

 

Te klucze użyte do wygenerowania Europejskiej Zielonej Przepustki zostały skradzione i rozprowadzone w sieciach programistycznych w celu tworzenia fałszywych certyfikatów zdrowia COVID-19. O procederze jako pierwsze poinformowały w środę włoskie źródła. Wczoraj, w środę odbyła się seria spotkań na szczeblu UE, aby zbadać sytuację.

 

Z niepotwierdzonych jeszcze informacji wynika, że już decyzję o anulowaniu wszystkich przepustek utworzonych za pomocą tych kluczy. Poinformowano również, że kradzież kluczy do generowania certyfikatów szczepień nie miała miejsca we Włoszech, a do wycieku doszło w dwóch różnych krajach - w Polsce i we Francji. Miejmy nadzieję, że nie okaże się wkrótce, że klucze przesyłał niezabezpieczoną pocztą email nasz rządowy gwiazdor internetu i telenoweli emailowej w odcinkach - Michał Dworczyk.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika malina

Wyciek tych badziewnych kodów

Wyciek tych badziewnych kodów na telefon to jeszcze nie jest powód do powtarzania szczepień, ktoś puścił marnego fejka. Lista zaszczepionych jest w bazie  MZ gov i tam zawsze można  kogoś zwereyfikować, a  te gó...wniane wykradzione kody na smartfona powtórzyć. Zresztą ja nie mam za grosz zaufania do  tych wynalazków dla małolatów i i nie powierzam żadnych  swoich osobistych danych  i nie prowadzę rozliczeń finanasowych przez ten plastikowy wynalazek. Jak się zepsuje, ktoś go zhakuje czy ukradnie to niewiele zyska.

Portret użytkownika px2195

Kalksteina metanoja

Kalksteina metanoja
QR kody, i Polacy na Białoruś do woja
Trzeba się przygotować
NWO brawurowe, meteory ale też rzeczy nowe
Niedzielski będzie panować
Postawi Chanukkę, w duszę gojom ją wtłucze
Postawi w miastach, będzie jak za baśni
Pomoże być może mu Banaś
Czy inny, Żyd mieszany jednak dla gojów
Jednolicie ukierunkowany
Polityka idzie wzwyż
Goje akysz, akysz!
Dalej niż Małysz.
Polska Chanukkija wspaniała
Aż wszystkich gojów głowa rozbolała.
Za niedługo mówią wystawiana
I pandemia gojów będzie fajna.
Lockdown ekologiczny, decybele graniczne
Na systemy mierne, te techniczne jak organiczne.
Zakaz samochodów.
W dni kreślone z postanowień rządu Syjonu.
Może nie ma izomorfizmów czystych
Jak dwie kreski na Krzyż Kodesh
Jednak co pewne: Wola HaShem spełni się bystrze,
pod Shamayim kodem.
Więcej niż u Jackowskiego „dobrym tonie”.
Jak Wąsaty NC Lew, kot kosmicznej inwertazy z pokolenia Judy
Przeprowadzi spłaszczanie obłudy.
W Trójcy Boskim Umyśle.
W co wierzę ściśle.
Ucisk obfity, To Drugi Izrael możliwy.
Dla kogo klęska? Dla ludu bez Mocy.
Wierzących, najwyżej w Asztarty bazgroły.
Atak nań ich musi zaskoczyć.
By hipokryta próg boleści przekroczył.
Niezależnie od ilości hybryd wyrażonych: [source: KTV @ Yt.] na „jedynie” 90 kol haaretz procent.

Portret użytkownika inzynier magister

Plaga masońskich zjaw w

Plaga masońskich zjaw w parafiach ! Przekręt w Niepokalanowie.

https://www.youtube.com/watch?v=08B5Zpd5AkE

Swąd siarki w Kościele. Katolicki hierarcha zachęca do „kompostowania” i „upłynniania” ciał zmarłych

Michael O. Jackels, arcybiskup Dubuque (Iowa) przed Uroczystością Wszystkich Świętych zwrócił się do wiernych z listem promującym… „alternatywne metody pochówku”. Do takich zalicza hydrolizę alkaliczną i rekompozycję, czyli wprost „rozpuszczanie ciał” oraz przerabianie ich na glebę dla roślin. Hierarsze nie przeszkadza zarówno dogmatyka jak i teologia Kościoła, wyjaśniające niemożność połączenia podobnych metod z nauką Chrystusa.

„Co sekundę umierają na świecie 2 osoby, a w USA 2,5 miliona rocznie” – te liczby według abp. Jackelsa czynią z tradycyjnego pochówku „poważny problem środowiskowy”.

„Szacuje się, że dla osób, które umrą w ciągu najbliższych 20 lat potrzeba będzie ponad 130 mil kwadratowych ziemi. Do produkcji trumien wykorzystuje się zasoby naturalne, ziemia jest wypełniana betonem, a wody gruntowe zanieczyszczane odpadami z balsamowania” – przekonuje amerykański hierarcha i na podstawie tych danych proponuje refleksję nad tradycyjnym pochówkiem. 

Hierarcha nie ma wątpliwości, że wyłom jaki w nauczaniu Kościoła spowodowało dopuszczenie kremacji, posłuży jako droga do „zalegalizowania” wymienionych wyżej alternatyw. „Choć Kościół opowiada się głównie za pochówkiem w ziemi, nie sprzeciwia się kremacji ze względów sanitarnych, ekonomicznych lub społecznych (Ad resurgendum cum Christo, KDW, 2016). Z tych samych powodów Kościół nie powinien sprzeciwiać się hydrolizie alkalicznej lub rekompozycji” – przekonuje.

Abp. Michael O. Jackels był jednym z pięciu biskupów sprzeciwiających się przeprowadzeniu śledztwa w sprawie ówczesnego kardynała Theodore’a McCarricka, drapieżcy seksualnego i pedofila. W czerwcu b.r. metropolita Dubuque sprzeciwił się wystosowaniu przez episkopat dokumentu potępiającego możliwość udzielania Komunii Św. jawnie pro-aborcyjnym politykom.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika pacynka

Mnie to wygląda na ustawkę,

Mnie to wygląda na ustawkę, która ma u lemingozy wywołać z góry zaplanowane przekonanie w rodzaju:

" Ci płaskoziemcy chcą nas wykończyć! Jak nie oszukują korumpując lekarzy i kupując lewe szczepionki, to sprzedają lewe kody QR! Nie ma wyjścia, trzeba wprowadzić chipy a płaskoziemców zamknąć w obozach i tam wykończyć".

Czyste okno Overtona. Celem jest przecież wykończyć opornych a resztę zaczipować

Portret użytkownika ​euklides

Poinformowano również, że

Poinformowano również, że kradzież kluczy do generowania certyfikatów szczepień nie miała miejsca we Włoszech, a do wycieku doszło w dwóch różnych krajach - w Polsce i we Francji

Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę bestii; jest to bowiem liczba człowieka. I zaprawdę powiadam wam, żadna polińska kurwa nie zna dnia ani godziny kiedy anonimowy haker rozpier..li jej limuzynę o ścianę.

Strony