Wybuch w centrum Paryża

Kategorie: 

youtube.com
W piątek w jednym z paryskich budynków, gdzie przypuszczalnie mieści się szkoła gastronomiczna, odnotowano silny wybuch. Po eksplozji w obiekcie wybuchł pożar, podała stacja radiowa Europe 1.

 

 

Na miejscu zdarzenia od razu pojawiły się służby, straż pożarna i policja. Wczoraj badano przyczyny zdarzenia. Według wstępnych ustaleń, przyczyną eksplozji mógł być wyciek gazu.

 

Z kolei agencja AFP podała, że incydent miał miejsce w domu w VI dzielnicy Paryża około południa. Zdaniem agencji, pięć osób zostało rannych, a eksplozja była bardzo silna.

 

Paryżanie popadli w panikę z uwagi na wysokie ryzyko ataków terrorystycznych we Francji. Odzwierciedleniem tych nastrojów były wpisy, pojawiające się w portalach społecznościowych.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Rycerstwo Polskie

Pewnie jakaś bombka przy

Pewnie jakaś bombka przy montażu wyje.ała dzikusowi, a z tym gazem to tak , żeby "paniki" nie wywoływać. Oj Europo, cały czas w miejscu drepczesz i nic nie robisz, żeby pozbyć się islamskiej zarazy!!!

Skomentuj