Wybory w USA zadecydują o Polsce, czy staniemy się duchową pustynią !

Kategorie: 

Źródło: internet

Zbliżamy się do prezydenckich wyborów jakie odbędą się w USA, zaplanowanych na 3 listopada 2020r. Na przeciw siebie stoją Donald Trump i Joe Biden. Na dzień 20 października sądaże wskazują na wygraną Bidena. Jeśli wygra ten skrajnie lewicowy polityk, to Polska będzie w nie lada opałach. Nie od dziś wiadomo, że USA kreuje politykę w wielu państwach. Polska nie jest tu wyjątkiem. Dopóki na czele Stanów stoi Trump Polska nie jest jakoś mocno naciskana na wprowadzenie "nowego porządki LGBT" i mordowania dzieci nienarodzonych. Sytuacja zmieni się diametralnie po wygranej Bidena. Ten skrajnie lewicowy polityk już teraz stosuje wobec nas pałkę tzw. "nie stosowania w Polsce praw homoseksualnych" !

Nie dość że uznał nas za "głupków", to uważa że trzeba katolickie państwo "kulturowo zaorać", wprowadzając bezwzględnie totalne "prawa homoseksualistów". Nie tak dawno temu Joe Biden napisłą na twiterze, że "„prawa LGBTQ+ to prawa człowieka i muszą być wprowadzone w Unii Europejskiej i na całym świecie”. Już teraz ambasada RP śledzi wpisy tego polityka bo w pośpiechu, a kto wie, może w panice, mu odpisała: "strefy wolne od LGBT nie istnieją na terenie Polski" !

Jeśli Trump przegra, to rząd pana Morawieckiego nie będzie miał wyjścia, będzie jakoś musiał chrześcijaństwo zepchnąć do podziemi, tak żeby nikt się nie połapał, przecież Biden szybko może odwołać sojusznicze wojska, nie wspominając o innych rzeczach, bez których rząd PiSu się nie utrzyma. Oczywiście to tylko pierwszy etap kulturkampfu, podkreślmy, związanego również z gospodarką. Z historii (PZPR) wiemy, że po pierwszym etapie przychodzą kolejne, a na końcu ostatni gasi światło.

Jeśli Biden zawiąże sojusz z Niemcami to Polska zostanie na dziejowej arenie całkowicie osamotniona, i kto wie, może pewien "ryży" polityk znowu powróci na scenę ? Co w takiej sytuacji zrobi centrowo-lewicowa partia PiS ? Czy czeka nas rewolucja jakiej jeszcze nigdy nie widzieliśmy ? Czy zwiozą nam tu setki tysięcy islamskich emigrantów ? Czy powstaną sklepy ze sztucznym mięsem GMO ? Czy szczepienia amerykańską szczepionką będą obowiązkowe ? Czy polski kościół katolicki stanie po stronie obywateli, po stronie Polski ? Na te ważne pytania już niebawem poznamy odpowiedzi. Niech Amerykę i Polskę ma w swojej opiece Bóg Jezusa Chrystusa.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Niezależnie od tego kto z

Niezależnie od tego kto z nich zostanie prezydentem USA, to tak naprawdę w ich relacjach z Polską nic się nie zmieni. Jak pisałem tutaj niedawno, nasz kraj jest dla Amerykanów jest tylko miejscem do robienia eksperymentów na obywatelach, zaś Polacy mięsem armatnim. Zarówno jeden jak i drugi będą naciskać na rzad Morawieckiego, by jak najszybciej zrealizował ustawę 447 i wypłacił organizacjom żydowskim bezprawne roszczenia.

Poza tym w kwestii LGBT, to poglądy Bidena i Trumpa tak naprawdę są takie same. Temu drugiemu przyczepia się łatkę homofoba, a tak naprawdę sam też popiera "tęczowy ruch" i bierze udział w tzw. "miesiącu dumy" (LGBT określiło tym mianem miesiąc czerwiec). Bardziej w kwestii aborcji doszukiwałbym się różnic między nimi. Trump bowiem sprzeciwia się temu zabiegowi  i obciął pieniądze organizacjom takim jak Planet Parenthood, a Biden chciałby dokonać jeszcze większej liberalizacji procederu zabijania nowo narodzonych dzieci.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

Wybory do Białego Wychodka o

Wybory do Białego Wychodka o niczym nad Wisłą nie zadecydują.
Nasz los już jest przesądzony. Bez względu na to, co się wydarzy w Muryce.
Polin, a docelowo - dla zachodnich sąsiadów, którzy dostaną ziemie na zachód od Warty Neues Judäa - a w nowym języku urządowym na pozostałym obszarze połączonym z banderowską częścią Ukrainy, czyli z UPAdliną: 

ניו יהודה

Można podziękować Wojtyle, Solidurniom, Covidziarzom, i reszcie hołoty, która była spragiona demokracji, wolności do uprawiania złodziejskich "sukcesów" i suwerenneści - od rozumu

Portret użytkownika Wiarygodny

Co w takiej sytuacji zrobi

Co w takiej sytuacji zrobi centrowo-lewicowa partia PiS - NIC

Czy czeka nas rewolucja jakiej jeszcze nigdy nie widzieliśmy - TAK

Czy zwiozą nam tu setki tysięcy islamskich emigrantów - TAK

Czy powstaną sklepy ze sztucznym mięsem GMO - TAK

Czy szczepienia amerykańską szczepionką będą obowiązkowe - TAK

Czy polski kościół katolicki stanie po stronie obywateli, po stronie Polski - NIE

 

To już wszystko przesądzone.

Skomentuj