Wybory w USA dadzą odpowiedzi na temat przyszłości świata

Kategorie: 

Źródło: earth-chronicles.ru

Wkrótce w USA dojdzie do wyborów prezydenckich. Jak zwykle obsada stanowiska głowy państwa największego mocarstwa światowego oznacza kierunki rozwoju sytuacji międzynarodowej. Wybór, którego dokonują Amerykanie może nieść poważne implikacje dla reszty świata, w tym dla Polski.

 

Oczywiście najlepszym prezydentem USA byłby Ron Paul, któremu bliska jest tak zwana austriacka szkoła ekonomii. Jednak kongresmen Paul jest uważany za amerykańskiego Korwina-Mikke,  czyli wszyscy wiedzą, że gość ma rację, ale głosują i tak na tych, których wskazuje telewizja. Dlatego wybór, jaki postawiono przed Amerykanami przypomina jakże znany z polskiej polityki wybór między dżumą i cholerą.

 

Wybór Baracka Obamy to obranie przez USA kierunku ewolucji w stronę socjalizmu. To, co robi Obama przypomina wyrównywanie poziomu między USA a Unią Europejską. Większość z postulatów ubóstwianego przez niektórych mulata sprowadza się do budowy państwa opiekuńczego. Oznacza to oczywiście rozrost biurokracji i upodobnienie jej do europejskiej. Można powiedzieć, że takie zrównywanie poziomów może być bardzo przydatne o ile planuje się utworzenie kiedyś rządu światowego.

 

Niestety nie ma pewności, czy głosując na Romneya statystyczny Amerykanin wybierze mniejsze zło. Prawdopodobnie i tak efekt będzie taki sam. Może Romney zaproponuje trochę lepsze rozwiązania podatkowe, zwłaszcza dla tak zwanej klasy średniej, czyli grupy ludzi, którzy wypracowują większość amerykańskiego bogactwa.

 

Wybór kandydata Republikanów może być też lepszy dla Polski, bo Obama już dawno manifestował gdzie ma Europę Wschodnią. Jego ostatnie deklaracje o "elastyczności w sprawie tarczy antyrakietowej w Europie" wskazują, że Obama sprzedałby nas za garść orzeszków gdyby tylko Rosjanie coś zaproponowali.

 

Bez względu na to, który z obu idących łeb w łeb w sondażach kandydatów zostanie prezydentem USA będzie to oznaczać, że o ile nie dojdzie do wcześniej do ataku na Iran to sprawy nabiorą rozpędu dopiero po 6 listopada.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika swit59

21.06...K(17!)ONIEc...pracy:

21.06...K(17!)ONIEc...pracy: jutro URLOP!
   Strasznie mozolnie idzie mi poŚZeRZaNie(?)...waszej ŚWIadoMMM+"M"ości...
 większość: JUŻ!TERAZ!NATYCHMIAST! DUŻO...najlepsze...bez bólu...
  TAK...prawie tak...jesTAM po drugiej stronie: życia w materii !!!
 Wracający z zaświatów(śmierć kliniczna) widzą TAM będąc... "wszystko" i to z perspektywy 360 st....co było,jest i...będzie !
   TU...
            niestety czeka nas MOZÓŁ...
 a im lepsze ma być nasze dzieło tym więcej czasu(niekoniecznie...) namysłu: tego TAK,TAK,TAK!!...,wysiłku(niekoniecznie...) faHHrtu ? Też...
    Komputer strasznie rozleniwił was...; KLIK..i wsio RExADY !
 
 Dlatego...będzie bo-LAŁO(? anGnieWWW... 1: 1=11...!!!)...
 Rok czy 2 temu:
                         oglądam program w TV o totalnym zauroczeniu Japońców
młodzieży...elektr.nowinkami...
Myślę:  Boże! Ich już NIC...nie wyrwie z tego(PO?) DOŁA...!!!
   Była niedziela...
   Nastepnego dnia...lekki wstrząs ziemi...uszkadza transformator w el.jądr.
zasilający Tokio=...???
   Wielogodzinne pozbawienie en.el...=...cudeńka el.do dee...!!!
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 Kiedy na swym słynnym...blogu( ma liczbę przewodnią:11...: 1:=Bóg i 1:= droga do niego...) w przeddzień :
   11.3.11...
 napisałem NAGLE...:
   "To ile chcecie? Haiti( 7 st.200 tys.do piachu...) razy 100? 1000 ?!!!"
  Każdy stopień więcej = ok.33 razy mocniej...
 33 x 33=...???
  Japonia(blog podpisuję: YEN bo TO jak i JA= kraiNY...wsch.sun...)
 ma flagę ...naszo podobną:
KRWAWE SUN...na białym tle ...
  Skąd takie coś...???
 ANO...
             12.7...roku(? opisano w 4 wymiarze albo NŚ...)...
czyli zGOODnie...z moim się ur.(44 dnia po 29.V.53 r...)...
 CO ZAPISANO W KSIĘGACH CESARSKICH...
   w samo PŁDNIE...SUN...pokryło się KRWISTĄ CZErWIEni<OO>"M"...
???????????????????????????????????????????????????????????????
  Jak wy chcecie..."oba:MA laĆ..."???
    Czy ma lać...czy śnieg padać?
 Austria ok.0,5 m...śniegu a u nas? BAJKA...
   NA RA...ZIEmia...od:POczyWA?LIsie...de"M" x 7 !
Ps.
     W TV POsłyszałem,że...NAGLE gosp.siadła NASZA...OOCZYwiście...
0 5.2 %...a będzie gorzej...
   KOD biblii o 2012:
        CIEMNOŚCI I PONURO...
 Ale... Justyna 1894 r:
   macie na str www.wylatowo.pl ks.gości, rok 2005: 25-57.12...
  
KOD: YKV7zm...???
   NOSSS:
       Rok wielkiego 7 nr.obrócony...
      Pojawi się w czasie igrzysk hekatomby
     Blisko końca wielkiego tys.lecia
     Kiedy zmarli będą wstawać z grobu...
 Wam nadal...NIĆ...Ć..>Ć..>??? 1...2...3 !
 
 
  
 
  

Portret użytkownika ja

Piękny Cyrk w pseudo

Piękny Cyrk w pseudo demokratycznym kraju, tam od dawna rządzi korporacjonizm wystarczy trochę przyglądnąć się jak jedne firmy wchłaniały inne i jak niewiele ich zostało na tamtejszym rynku, pozatym widzimy kto sponsoraował i sponsoruje tych tzw. kandydatów. Pseudo wybór który niczego nie zmieni a daje poczucie głupim amerykanom że maja na coś wpływ Smile

Portret użytkownika Ihsen777

U Nas jak wszedzie jest

U Nas jak wszedzie jest podobnie ... już od dłuuugiego czasu rządy (i tu uwaga nie są przekupne ... pozucją rpzekupnośc by ukryć coś innego i wzbudzić niemoc...coraz większą) sprawowana są gdzie inedziej ... niby jesteśmy  w Unii i Rosja się tego obawiała ... pfff akurat. Taka pseudo ściema ... Tutaj sobie do gardeł skaczą a na salonkach usmiechy wymieniają. Od taki sposób jak i wszędzie. Wg mnie same chociażby wybory to ściema ... o co że niby serwery zliczjące głosy i ich obsługa była ponoć w Rosji? No tak naprawdę to nic ... conajwyżej pokazuje, że ok Rosjanie mają wpływ kto zostanie u nas prezydentem, premierem itp a ten nowy premier tarcze anyrakietową godzi się postawić i jest pozowanie że się nie lubimy a rządzący nie ma absolutnie nic wspólnego z Rosjanami. A tutaj taki Pan Tusk ponoć ma nordyckie korzenie? No to jeśli tak a wybory niby były noby i tak w łapkach rosjan to oznacza nie dość że rządzący rządzą bo mają przyzwolenie na to Rosjan ale i to że na północy są te same elity a należą do Unii.
Może gdzieś tam zostały jakieś resztki krajów nie przejętych rpzez Nich ale tutaj służą kraje niosące pomoc humanitarną aka ONZ no i oczywiście niosące sławetny ogień nadziei zwany demokracją USA. Pfff proszęęęę. Normalnie jak tak sobe przeczytamy streszczenie historii ostatnich lat i zbierzemy do kupy wszystkie najważniejsze wydarzenia i zaczniemy logicznie myśleć to od razu widać co to za szopka.
 
Bazując na podziale szerząc nierówność każdego rodzaju i piorąc nam mózgi od najmłodszych lat utrzymywana jest ta kontrola. A jakbyśmy się tak wszyscy razem jak jeden głos zebrali i odrzucili na całym świecie tych rządzących ? A tutaj jest tyle failsafe'ów , że głowa mała. Więc ... no sam nie wiem.

Portret użytkownika Izzo

Ta strona to jest ciekawa.

Ta strona to jest ciekawa. Najpierw mówią o Illuminatach i zaplanowanym przez USA NWO a później bredzą że jest jakiś wybór i jakiś prezydent jest bardziej lub mniej za. Później nas oświecą że wszyscy dążą do NWO co nie zaszkodzi im jutro potępić "socjalistów" a pobłogosławić Romneja.
Po jutrze i tak będzie artykuł że wszyscy są na pasku Illuminata a w niedzielę o tym że USA uzywa HAARP. Odnoszę wrażenie że chcą nam przekazać iż Romnej nie będzie używał HAARP Wink
I skończcie z tym Korwinem Mikke bo przez to i szkodzicie sobie i jemu.
Jego wyborcy i tak już są postrzegani jako nawiedzeni przez Reptilian i niezdolni do spotkania się w realu np, pod pręgierzem we Wrocławiu.
Reptiliańskie no life internetowe.
Problemem Korwina są jego wyborcy nie reprezentujący sobą nic, bo nie znani, nawiedzeni, nie potrafiący się dogadać między sobą, nie potrafiący działać lokalnie, niby inteligentni a wykluczający swoje poglady innymi poglądami. Jedni powiedzą że to wolnomyślicielstwo a ja mówię że to nielogiczne myślicielstwo.
Jak już nie lubicie socjalistów to przynajmniej bierzcie z nich przykład, bo w organizacji dotyczącej wyrażania swoich poglądów są mistrzami.
Dużo łatwiej odrywają się od komputera i idą w teren lub zakładają lokalne stowarzyszenia. Korwiny chcą przejąć władzę od zostania najpierw prezydentem a później zakładać miejskie stowarzyszenia kandydujące Smile
Czy wy widzicie co robicie? Robicie coś od d* strony. Ale ja wiem że nie potraficie, wy to nazywacie indywidualnością a ja to nazywam brakiem chęci porozumienia miedzyludzkiego ludzi o tych samych pogladach.
 

Strony

Skomentuj