Wybory do europarlamentu nadzieją polityków na wielką dożywotnią kasę ?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wybory do europarlamentu w Polsce odbędą się już w niedzielę, 26 maja 2019 roku. Zostało niewiele czasu dla wszystkich polityków, którzy chcieli by dożywotnio pobierać profity z tej dziwnej instytucji nadzoru nad państwami. Przypomnijmy, w Unii Europejskiej mamy do czynienia z sytuacją, w której co chwilę polską demokrację oraz praworządność ocenia niedemokratycznie wybierane ciało, skupiające w ręku jednocześnie elementy władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej; ciało kierowane przez człowieka nadużywającego alkoholu oraz tego samego człowieka, jak sam oficjalnie o tym opowiada, będącego w kontakcie z "kosmitami" (ufonautami)!

 

Zapewne tymi samymi, o którym wspominają i inni filantropii, a o których opowiadał na swoich wykładach doktor Krajski. W ostatnich dniach jesteśmy świadkami wielkiej paniki części "elit po okrągłostołowych", które obawiają się rozpadu "dziwnej organizacji nadzoru", dlatego w przerażeniu wystosowali apel, by PiS zgodził się na prawne bałamuctwo i taką zmianę Konstytucji, by Polacy nigdy nie mogli mieć swojego w pełni demokratycznego zdania, byśmy do końca czasów byli podlegli nie demokratyczniej dziwnej organizacji nadzoru nad państwami !

Oddania Polski pod ciągły i ostateczny nadzór chcą politycy udający rolników, ci sami którzy uczestniczyli w rządach podczas wykonania mordu smoleńskiego oraz ci sami którzy w magiczny sposób wygrali pewne wybory specjalnym liczeniem "zle oddanych" głosów ! Również ci sami, którzy razem z PO zaprowadzili w UE ACTA ! Do obalenia ACTA zabrakło zaledwie kilku głosów, których udzieliła koalicja antypolska będąca na usłuchach filantopów ! W ostatnich godzinach ci "ludzie" wystosowali apel: "Powiemy wam „sprawdzam”. Rządzący mówią, że ich wiarygodność to najlepsza marka. To sprawdzimy waszą prawdomówność.

Czy naprawdę chcecie trwałego dobrobytu dla Polski i bezpieczeństwa dla polskich rodzin? Zgłosimy projekt w najbliższym tygodniu i będziemy zbierać pod nim podpisy. To będzie dla was test waszej wiarygodności, prawdomówności i waszych intencji. Złożymy poprawkę o zmianę w Konstytucji i wpisanie członkostwa w UE do polskiej Konstytucji. Ci, którzy nie poprą tej poprawki, nie podpiszą się pod nią, będą chcieli wyprowadzenia Polski z UE tuż po wyborach 26 maja".

Niestety Konfederacja Mikke-Braun-Liroj-Jakubiak jest całkowicie pomijana we wszystkich dużych stacjach telewizyjnych, dlatego możemy się spodziewać marnego rezultatu Polaków. Jak zwykle brakuje prawdziwej telewizji, która by prezentowała wszystkie możliwe ugrupowania, tak by Naród Polski mógł sobie wyrobić zdanie co do rzeczywistej sytuacji polskiej polityki, a nie tej sztucznie nam narzucanej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (4 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister


Komentarze

Portret użytkownika Prawda boli

Autor już na początku

Autor już na początku popisuje się swoją niewiedzą.

Parlament Europejski nie tylko nie łączy w sobie trzech władz, on nie ma żadnej władzy. Całość władzy mają Komisje Europejskie a Parlament Europejski ma funkcję doradczą. Jest to wyraźnie zapisane w traktacie powołującym do życia to teatralne ciało.

Portret użytkownika Max 1983

A wpadłeś na to że chodzi o

A wpadłeś na to że chodzi o co innego??Zwyczajnie PIS daje każdemu kto ma siłę protestować...no poza kalekami, oni nic nie wyrwali.Jest klimat różnych plusów i każdy chce coś wyrwać, do tego rok podwójnych wyborów.Ja się jeszcze dziwię że emeryci nie wylegli na ulicę!!Jest ich kilka milionów ,nie musza barykad ustawiać, wystarczy żeby wyszli z krzesełkami i zaczeli ulice blokować.W tym kraju emeryt to ma umrzec jak najszybciej.Żałosna służba zdrowia ,wielu przypadkach głodowe emerytury.Rzucają im teraz jakiś smieszny ochłap jednorazowy 900 złoty, a nie jeden dobrze zarabiający i mający np trójke dzieci w trzy lata dostał 36 tysięcy!!!! A teraz po zmieniach i 500 na pierwsze dziecko dostanie rocznie 18 tysięcy!!!!!

Na dziś nie prostestują i nie chcą większych zarobków tylko debile.PIS same staje się ofiarą rozdawnictwa które zaproponowało.

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Portret użytkownika Gerome

Najlepiej głosować na

Najlepiej głosować na Konfederacje,bo oni mogą opóźnic powstanie TotalnegoPaństwa.Niemcy mają 45mld nadwyżki w handlu z W. Brytanią.Do tego superpaństwo jest suche,bo Deutchebank jest w zasadzie bankrutem a dług można szacować na 3x pkb Unii-48bil.Tworzą komórke praworządności,armie bo wiedzą że w pewnym momencie kiedy system finansowy upadnie,będzie chaos i wtedy wprowadzą czipy podskurne pod pretekstem wymiany modelu finansowego(apokalipsa 13).Po to szybka cenzura internetu i wprowadzanie 5G oraz rozbudowa blockchain.Co do sprzedajnych polityków to wszystko ma swoją cene.Wchodząc do kultu sowy sprzedają sie Luckowi-a teraz jeszcze będą musieli potwierdzić to znamieniem.

Portret użytkownika Samanta

a nie wydaje ci się, że tacy

a nie wydaje ci się, że tacy ludzie - jak Winnicki, Braun itd. są bardziej potrzebni w kraju? Żeby zmienić Europe proponowałabym zacząć od Polski, a nie odwrotnie. Pojadą do Brukseli i co nam z tego przeyjdzie? Bez sensu.

Portret użytkownika Mojeimię44

Nie zapominajmy, że na

Nie zapominajmy, że na Ukrainie dziś wybory. Wybory w których czołowymi liderami rankingów są 3 osoby z których jedna siedziała za korupcję, druga sfałszowała wybory a trzecia jest pachołkiem żyda. Cyrk podobny do tego jaki mamy zawsze przed wyborami w Polsce tylko zwierzchnictwo nad tymi wyborami w pełni objęły Stany Zjednoczone i ich służby. Wiadomo już niemal oficjalnie że Usrael tam przepcha swojego człowieka bo każdy z kandydatów jest ich człowiekiem tylko migranci są m.in. naszym problemem. Zresztą USA to drugi Izrael i rządzą w nim Żydzi o czym świadczy nawet gwiazda Dawida stworzona z gwiazdek na godle państwowym. Widzicie te gwiazdki na niebieskim tle? To przyjrzyjcie się jaki tworzą wzór- gwiazda Dawida. Więc niech nikt mi nie mówi, że USA nie jest wielką kolonią Izraela.

https://youtu.be/ktg0Ck2hc7c

 

Strony

Skomentuj