Wujka Kim Dżong Una nie zjadły psy. Okazało się, że został "tylko" rozstrzelany

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube
Kilka dni temu światowe media informowały o zamordowaniu Jang Song-thaeka, wuja północnokoreańskiego przywódcy, który miał zostać dosłownie pożarty przez 120 wygłodzonych psów. Wiadomość sama w sobie wydawała się nieprawdopodobną i tak też się okazało - rozpuszczona informacja okazała się jedynie zwykłym żartem.

 

Jak donosi Guardian, ta szokująca wiadomość została opublikowana 12 grudnia przez hongkońską gazetę Wen Wei Po, która według dziennika nastawiona jest na doszukiwaniu się sensacji. Źródłem tych rewelacji okazał się być mikroblog Tencent Weibo, należący do chińskiego satyryka o pseudonimie Choi Seongho, o czym gazeta nie powiadomiła czytelników. Informacja została jednak podchwycona przez światowe media.

 

Na mikroblogu pojawił się rysunek przedstawiający Kim Dżong Una wraz z jego armią oraz Jang Song-thaeka i jego pięciu współpracowników, którzy byli całkiem rozebrani i wrzuceni do gigantycznej klatki wraz z wygłodzonymi psami. Co więcej, według rysunku satyryka, północnokoreański przywódca wraz z grupą 300 urzędników urządził sobie w ten sposób "spektakl".

 

Na szczęście informacja ta nie jest prawdziwa a analitycy uważają, że wuj Kim Dżong Una został jednak rozstrzelany. W poniedziałek w stolicy Korei Północnej pojawił się amerykański sportowiec Dennis Rodman, który stwierdził, że ludzie mówią mnóstwo negatywnych rzeczy o tym kraju a jego zdaniem wcale nie jest aż tak źle.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika janczar

Stan zdrowia byłego premiera

Stan zdrowia byłego premiera Izraela Ariela Szarona pogarsza się - poinformowało w poniedziałek kierownictwo szpitala pod Tel-Awiwem, gdzie od 8 lat przebywa Szaron. Były premier jest w śpiączce po doznanym udarze mózgu.

Portret użytkownika Zenek

Takimi "wiadomościami",

Takimi "wiadomościami", wykorzystując masowe odmużdzenie lemingów i ich bezkrytyczną wiarę w słowo "pisane" (medialne), streczy się te lemingi przeciwko znienawidziałym przez żydów politykom. W ramach podobnych zartów mamy "polskie obozy zagłady", "zupy z ludzkich płodów w Chinach" czy "Asada zjadającego niemowlaki na śniadanie". Wszystko to klasyczna tendencyjna nazistowska propaganda by w lemingach wyrabiać własciwy prożydowski punkt widzenia i ich identyfikowanie się z satanizmem/judaizmem.

" Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty -
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. "
Ap 2:9
 

Skomentuj