Wszystkie żywioły przeciwko Francji - islamiści, socjaliści i ekstremalna pogoda

Kategorie: 

Źródło: Internet

Dzisiaj rozpoczyna się jedna z największych imprez sportowych na świecie, Mistrzostwa Europy w piłce nożnej - Euro 2016. Odbędą się one we Francji, w kraju, który ma poważne problemy wewnętrzne spowodowane uporczywymi strajkami i ryzykiem ataków terrorystycznych. Na dodatek Mistrzostwa podczas Ramadanu to jeszcze większe ryzyko dla kibiców

Złożyło się tak, że w okresie trwania Euro 2016 będzie też trwał islamski post - Ramadan. Wielu komentatorów podkreśla, że to dodatkowy czynnik niebezpieczeństwa, ponieważ islamiści mogą się zachowywać bardzo agresywnie w stosunku do osób jawnie ignorujacych ich święty miesiąc.

 

Jak wiadomo impreza taka jak Euro 2016 przyciąga tłumy podchmielonych kibiców, którzy mają gdzieś oczekiwania islamistów. Oznacza to, że będzie to stałe pole do konfliktu z miejscowymi napływowymi muzułmanami. W Nicei już wczoraj pobito barmankę, która podawała alkohol.

 

Miejmy nadzieję, że grupy kibiców   nie staną się celem ataku terrorystycznego, bo jak wiadomo ISIS ma tam aż nadto żołnierzy. Francuskie służby specjalne wielokrotnie ostatnio pokazywały swoją niemoc, a ostatnie krwawe zamachy w Paryżu nastrajają raczej pesymistycznie.

 

Kolejne rajdy z AK47 prowadzące do masowego wystrzeliwania nieuzbrojonych obywateli UE, są tylko kwestią czasu. Zresztą zatrzymanie na polsko-ukraińskiej granicy, arsenału karabinów, rakiet i materiałów wybuchowych, przewożonych przez arabskiego "Francuza", tylko to potwierdza.

 

Jakby tego było mało, na kibiców poza szalonymi islamistami gotowymi do wysadzenia się w tłumie, czeka inna nie wiadomo czy nie gorsza zaraza, socjaliści. Konkretnie związkowcy, którzy mogą jeszcze bardziej sparaliżować Francję generalnym, bezterminowym strajkiem. To oznacza chaos komunikacyjny, tłumy na peronach dworców i stacji metra, innymi słowy raj dla terrorystów i zdolność zabicia większej ilości ofiar.

 

Do tych plag swoją dokłada natura. Francja od kilkunastu dni zmaga się z ulewami, które powodują przepełnienie rzek i w konsekwencji powodzie. Sekwana zalała kilka dni temu w Paryżu cześć stacji metra i szybkiej koleji miejskiej. To dodatkowo wpłynie na komunikacyjny chaos w stolicy Francji. Miejmy nadzieję, że uda się przeprowadzić mistrzostwa Euro 2016 bez ofiar, w duchu sportu, a nie fanatyzmu religijnego.


 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

Cała cywilizacja zboczeńska

Cała cywilizacja chrześcijańska padła ofiarą cywilizacji zboczeńskiej masonów UE i USA padła ofiarą politycznej poprawności lewackiej ! "Kilka dni temu niemieckie media informowały o zajściu w heskim Kassel, gdzie 26-letnia studentka została zaatakowana przez grupę młodych imigrantów. Mężczyźni otoczyli ją wieczorem w parku i zaczęli obmacywać. Kobiecie udało się uciec, napastników policja jednak nie złapała.Po nagłośnieniu tej sprawy okazało się, że podobnych przypadków było w Kassel znacznie więcej. Do mediów zaczęły zgłaszać się uczennice w wieku od 16 do 18 lat, twierdzące, że same padały ofiarą napaści seksualnych. Młodzi imigranci obrzucali dziewczęta obelżywymi słowy i obmacywali je.Jedna z ofiar powiedziała w rozmowie z dziennikiem „Hessische Niedersächsische Allgemeine”, że ona i jej koleżanki nie zgłaszały przypadków napaści z powodu… poprawności politycznej. – Nie chciałyśmy, by uchodźcy byli dyskryminowani. Nie chciałyśmy z góry obwiniać żadnych ludzi, a na pewno już psuć krwi  - mówiła dosłownie.Chodziło tymczasem o bardzo wulgarne zajścia. Imigranci otaczali kobiety, obrażali je i lubieżnie obłapiali. Niektóre dziewczęta w obawie przed napastnikami z krajów afrykańskich lub arabskich przestały używać transportu publicznego, gdzie łatwo mogły paść ofiarą molestowania. Według policyjnych statystyk imigranci dopuścili się w ubiegłym roku w Niemczech prawie 70 tysięcy przestępstw. Napaści seksualne stanowią wśród nich niespełna dwa procent; dominują kradzieże i pobicia. Media konserwatywne wskazują jednak, że wielu aktów molestowania w ogóle się nie zgłasza, http://www.pch24.pl/-niemcy--za-zaslona-poprawnosci-politycznej-szerzy-sie-plaga-napasci-seksualnych,43857,i.html#ixzz4BGDkLdSk

Należy wzmocnić obronę przeciw czarom masońskim z UE i USA ! Do tego służą modlity jak różaniec Maryi i koronka do Bożego Miłosierdzia Jezusa Chrystusa Króla Polski !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika ciemnogród

Admin czy Ty jesteś ekonomem,

Admin czy Ty jesteś ekonomem, czy posiadaczem fortun (y). Bo jak inaczej tłumaczyć krytykę ludzi pracy

"...czeka inna nie wiadomo czy nie gorsza zaraza, socjaliści. Konkretnie związkowcy, którzy mogą jeszcze bardziej sparaliżować Francję generalnym, bezterminowym strajkiem. ..."

Portret użytkownika Akamai

Posypią się minusy.

Posypią się minusy.

Informacja "z góry" dla miłośników zamachów terrorystycznych. Nic takiego się nie wydarzy na ME we Francji, ani też podczas ŚDM w Krakowie. Sorry. W Brzegach koło Wieliczki. Może będą jakieś drobne incydenty, ale nic poważnego się nie wydarzy. Mimo najbardziej kretyńskiej lokalizacji, na którą uparł się niejaki Dziwisz.

Zawiedzionych serdecznie pozdrawiam Smile

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika XaX

Z tym strajkiem we Francji to

Z tym strajkiem we Francji to jest grubymi nicmi szyte bo trwa blokada medialna i zakazane jest o tym pisać w mediach. Mi się widzi, że to jest coś o wiele bardziej poważnego niż nam się to oficjalnie wmawia bo na chwilę obecną to bardziej wygląda na wojnę domową na pełną skalę, znając lewaków rząd się nie ugnie przed własnym narodem więc pozostanie im siłowe obalenie go dla tego reszcie swiata mydli się oczy protestami przeciwko ustawie o pracy, to nie jest taka sprawa by sparaliżować cały kraj.

Strony

Skomentuj