Współodkrywca wirusa HIV i laureat Nobla: to szczepionki na COVID-19 tworzą nowe warianty koronawirusa

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Im mniej eksponowani są ci, którzy mówią, że szczepienia na COVID-19, to wielki błąd, tym większe jest prawdopodobieństwo, że ci, którzy mówią odwrotnie, są tylko klakierami bioterroryzmu, opłacanymi przez projektantów „Resetu”.

Do nagród Nobla można mieć stosunek ambiwalentny. Nie są to bowiem wyróżnienia w 100% przyznawane obiektywnie. Jednak zachowując odpowiednią proporcję między krytycyzmem, a obiektywnym docenieniem tych, którzy na tę nagrodę jednak zasłużyli, powinniśmy o wiele uważniej przysłuchiwać się ludziom, którzy dostąpili zaszczytu bycia jej laureatami.

W Polsce od ponad roku o pandemii COVID-19 mówią ludzie, którym zdecydowanie bardzo daleko do Nobla. Ilość ich wystąpień w telewizji, wymusza jednak pewnie u niektórych wrażenie, że mądrzejszych i bardziej kompetentnych „znawców” koronawirusa SARS-CoV-2 oraz szczepionek, na naszej planecie chyba już nie ma.

Gdy ci „mędrcy” skacząc od telewizji do telewizji, zmieniają narrację tak często, jak poglądy na politykę zmienia Koalicja Obywatelska, to ludzie z o wiele większymi dokonaniami naukowymi, po prostu miażdżą tę natrętną machinę propagandy, której celem jest zniewolenie społeczeństw.

Luc Montagnier, to współodkrywca wirusa HIV, który za to osiągnięcie, otrzymał wspomnianego Nobla. Cóż ten szanowany uczony mówi na temat szczepionek?

prof. Luc Montagnier

 

Mówi na przykład, że globalna akcja szczepień na COVID-19, to ogromny błąd naukowy oraz medyczny. Według niego:

Nowe warianty (wirusa) są produktem i wynikiem szczepień. Widzisz to w każdym kraju, że jest tak samo: w każdym kraju zgony następują po szczepieniach. […] Co robi wirus? Czy umiera, czy tez znajduje inne rozwiązanie? […] Jest oczywiste, że nowe warianty są tworzone przez  selekcję za  pośrednictwem przeciwciał w wyniku szczepienia.

Montagnier od dłuższego czasu ostrzega, iż zmodyfikowany genetycznie koronawirus został zaprojektowany tak, aby zawierać DNA wirusa HIV. Miał nad tym pracować naczelny „covidowy guru” z USA  - Anthony Fauci.

Zatem według francuskiego noblisty, masowe szczepienia podczas pandemii są „nie do pomyślenia”, a jednak dzieją się.

Znów więc musimy sobie zadać pytanie: jak to możliwe, że w sprawie tak fundamentalnej dla ludzkości, tak wielu „znawców”, w ogóle się ze sobą nie zgadza?

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Gregi

Tak dziś sobie rozmyślałem

Tak dziś sobie rozmyślałem nad tym całym syfie co się teraz dzieje na świecie. I wykminiłem nową teorię spiskową opartą na już dobrze znanych. A mianowicie każdy słyszał o projekcie Blue Beam , kiedyś o tym czytałem ( nadal są o tym artykuły w sieci) tylko wtedy nie bardzo wierzyłem że można coś zobrazować na niebie i żeby każdy człowiek w tym samym momencie słyszał głos w głowie jak głosi ta teoria. Jak wiadomo jedną z dyrektyw New Age jest wykreowanie jednej Religi na całym świecie. Lecz dziś uzmysłowiłem sobie że gdyby okazało się prawdą że szczepionki zawierają nano chipy to za pomocą właśnie wdrażanej technologii 5G mogło by to zadziałać. W jakiś sposób nano chip komunikował by się z mózgiem i był w stanie stworzyć dowolną projekcję i zasymulować usłyszenie dowolnego tekstu. I może o to teraz chodzi z tymi szczepieniami , żeby ten plan się powiódł muszą mieć jak najwięcej odbiorców (zaszczepionych).

Dopóki krzywda, dopóty walka! Przez krew i śmierć, przez ruiny i mogiły, z nadzieją czy przeciw nadziei, walka z piekłem ziemi w imię nieba, które na ziemię zstąpi...

Portret użytkownika prorocznia

Wywiad z Luckiem Montagnierem

Wywiad z Luckiem Montagnierem mam dodany do zakładek, podobnie jak wywiad z Kary Mulllisem- -twórcą testów PCR. Oglądam średnio raz na tydzień żeby utwierdzić się w przekonaniu że mimo licznych "SPECJALISTÓW MEDIALNYCH", nie zwariowałem.

Przy okazji polecam dokument, w którym Luc Montagnier, w wyniku ciekawego eksperymentu , udowadnia istnienie "pamięci wody" a tym samym potwierdza zjawisko homeopatii!

W wyszukiwarce hasło "Water Memory" (2014 Documentary about Nobel Prize laureate Luc Montagnier) linka nie daję bo nie mam dostępu do Youtubów

Strony

Skomentuj