WSJ i Bellingcat informuje, że Abramowicz i negocjatorzy z Ukrainy mogli zostać otruci

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Według The Wall Street Journal, Roman Abramowicz i co najmniej dwóch członków ukraińskiego zespołu negocjacyjnego doświadczyli objawów zatrucia po spotkaniu w Kijowie. Bellingcat potwierdził te informacje.

 

 

Według The Wall Street Journal, rosyjski oligarcha Roman Abramowicz, który bierze udział w rozmowach między Rosją a Ukrainą oraz członkowie delegacji ukraińskiej podczas rozmów doznali możliwego zatrucia. Na początku marca u Abramowicza pojawiły się objawy zatrucia po spotkaniu w Kijowie, pisze w poniedziałek 28 marca br. gazeta, powołując się na źródła.

 

Według niego, podobne objawy, tj. zaczerwienienie oczu, ciągłe i bolesne łzawienie, łuszczenie się skóry na twarzy i dłoniach, odnotowano u co najmniej dwóch wysokich rangą członków ukraińskiego zespołu. Ich stan się poprawił, nic nie zagraża ich życiu, ale nie jest jasne, co spowodowało te objawy, pisze gazeta, powołując się na źródło bliskie Abramowiczowi.

 

Tymczasem Bellingcat potwierdził, że trzech uczestników rozmów między Ukrainą a Rosją doświadczyło w nocy marcowej objawów zatrucia bronią chemiczną. Jedną z ofiar był Roman Abramowicz, podała organizacja śledcza. Według niej negocjacje delegacji ukraińskiej i rosyjskiej w sprawie zakończenia rozpętanej przez Rosję wojny odbyły się 3 marca br. na Ukrainie i trwały do około godziny 22:00. Oprócz Abramowicza brał w nich udział inny rosyjski przedsiębiorca, którego nazwiska Bellingcat nie wymienił.

 

Objawy, w tym zapalenie oczu i skóry oraz silny ból oczu, odczuło trzech członków zespołu negocjacyjnego, którzy w nocy wyjechali do mieszkania w Kijowie. Objawy nie ustąpiły do rana. Następnego dnia grupa negocjatorów wyjechała do Lwowa w drodze do Polski, a następnie do Stambułu, aby kontynuować nieformalne negocjacje ze stroną rosyjską, jak podawano na Twitterze organizacji.

 

Badanie przeprowadzone przez Bellingcat wykazało, że objawy te były najprawdopodobniej wynikiem zatrucia niezidentyfikowaną bronią chemiczną.

 

„Alternatywną, mniej prawdopodobną hipotezą jest zastosowanie promieniowania mikrofalowego” – czytamy dalej.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Teraz już całkiem serio to

Teraz już całkiem serio to powiem, że podobno w Rosji szczególnie w kołach wojskowych,politycznych i decyzyjnych, te negocjacje wywołują powszechne oburzenie  w imię haseł "żadnych pertraktacji Wojna aż do zwycięstwa" Czy Putin wie co robi bo te pertraktacje mogą go drogo kosztować. 

Portret użytkownika Kwazar

Ja, po zdjęciu folii z mózga

Ja, po zdjęciu folii z mózga twierdzę,bo takie fale do mnie docierają,że oni doznali zbiorowgo gewałtu histerii jaźni. To jest dość powszechne obecnie zjawisko.Tymczasem.... No to papa. Szybko znowu w folię wskakuję, żeby się IZOLOWAĆ ! IZOLACJA nacja itd ? Dzięki temu przetrwam najgorsze ! 

Portret użytkownika Kwazar

Kimkolwiek jest belncat i

Kimkolwiek jest belncat i wsio i jot, to ja się pytam, po co mieli by oni być otruci ? Nie łatwiej powiedzieć, że takich negocjatorów się nie toleruje ? I spr... i już Lol Jeśli zaś, tak bardzo bym się ich chciał, pozbyć się ich raz na zawsze, to bym se Banderasa i Stallone wynajął jako zawodowych strzelaczy i już,bo przecież nie ruskich spapraczy, co nawet porządnie otruć nikogo nie potrafią.

Portret użytkownika Ar

Widocznie ktos planuje ich

Widocznie ktos planuje ich otruc i do przodu przygotowuje opinie publiczna na to (u nich tez toczy sie walka o wladze) ... Nawet Podoljak byl oburzony i zdementowal te plotke. Drugi delegat rowniez ale nie pamietam nazwiska chyba na U

Portret użytkownika Taki

Polacy zbliza sie okno

Polacy zbliza sie okno opatrznosci dla Polskich kopalni niemcy kwicza 

zeby tylko Polscy? Politycy wiedzieli ze z Naszego wegla mozna zrobic (nowe Technologie) Wodor nie wydobywajac nic na powierzchnie podziemne zgazowanie  bylo proby Ale zawsze znajdzie sie jakis huj ktory psuje wszystko albo chce zostawic To dla innych ??????np eskimosow Gornicy trzymajcie Nasze kopalnie nie Ma zgody na zamykanie Niemcy Patrza tylko co mozna kupic nie dajcie sie wyruchac !!!!!!

Portret użytkownika spokoluz

Otruci w Kijowie - kto jest

Otruci w Kijowie - kto jest jeszcze w Kijowie - ludzie usa , w.bryt. , izraela , kanady i wielu innych krajów ale na 100% zrobili to ruscy.

Przecież komuś zależy aby konflikt trwał bardzo długo bo buisness is buisness . W przypadku szybkiego zakończenia operacji i zajęcia ukrainy sytuacja się stabilizuje i biznes machiny wojennej zamiera - wszystkim normalnym ludziom byłoby to na rekę ale nie dla porąbańców kręcących wielkie zyski z konfliktu.

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Strony

Skomentuj