Wściekły delfin atakuje ludzi w Japonii

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Dwóch kolejnych pływaków zostało ugryzionych przez tego samego delfina, którego uważa się za odpowiedzialnego za zaatakowanie co najmniej sześciu turystów w japońskim kurorcie.

 

Japońskie media podały, że co najmniej jedna osoba została zabrana do szpitala w czwartek po ugryzieniu na plaży Koshino w pobliżu Fukui. Jedna osoba została ugryziona w obie ręce i grzbiet dłoni w czwartek rano. Po południu miał miejsce kolejny atak, w wyniku którego drugi mężczyzna doznał obrażeń obu palców lewej ręki.

 

W ostatnich dniach w japońskich mediach pojawił się materiał filmowy pokazujący ataki na kąpiących się w okolicy plaży Koshino. Jedna z nich przedstawia mężczyznę walczącego z delfinem, którego płetwa wystaje z wody, gdy staje się wrogi. Próbuje uciec, ale delfin goni go, a następnie gryzie.

 

Były również ataki na inne plaże w Fukui, a inny film pokazuje ludzi gromadzących się na plaży, aby oglądać pływające delfiny na plaży Takanosu, gdy mężczyzna ściga je i jest zmuszony do ucieczki. Tymczasem, według japońskich urzędników, uważa się, że co najmniej sześć poprzednich ataków na plażę Koshino zostało spowodowanych przez tego samego delfina.

 

W innym ataku pogryzieni zostali kąpiący się, którzy próbowali zrobić sobie zdjęcia ze zwierzęciem. Delfin zaatakował jedną dziewczynę, która krwawiła po tym, jak ugryzł ją w lewą kostkę.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika chazarska logika

ten delfin jest

ten delfin jest prawdopodobnie wyszkolony do podstawiania min przez usrael i ma pewnie obraczke US , a wiec co za problem podszkolic go do atakowania zamiast okretow i ludzi

 

Portret użytkownika Jakub

Najgorsze jest to, że

Najgorsze jest to, że większość z Polaków i pewnie Was również żre mięso codziennie, jako cała cywilizacja ograniczamy wszystkim zwierzętom ich życie, mordujemy zwierzęta i przerabiamy je na kapitał tonami dziennie, to samo z lasami, górami, bagnami, wykorzystujemy wszystko do własnych celów. W końcu to wszystko powie nam dość, jesteśmy praktycznie jedynym niezsynchronizowanym prawidłowo gatunkiem z przyrodą, z Ziemią, niszczymy ją i zabijamy, to w końcu nam się odpłaci tak samo jak ten wkurwiony delfin, który teraz w swoim kodzie genetycznym zapisze to jako zagrożenie i przekaże swojemu potomstwu, bo przecież tak niby to działa. 

 

Strony

Skomentuj