Wolność słowa w Polsce zagrożona przez działania tak zwanych "antyfaszystów"

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Powszechnie uważa się, że w obecnej Polsce, w przeciwieństwie do PRL zniesiono cenzurę i panuje już od tego czasu wolność słowa. Rzeczywiście początkowo tak było, ale potem lewica powoli przystosowywała nasze prawo do tego, aby można było ścigać ludzi za poglądy wyrażane publicznie. Wykorzystują to zwalczające wolność słowa lewackie organizacje pozarządowe, które urządziły sobie ostatnio istne polowanie na tych, którzy myślą inaczej niż zakładają ideologowie lewactwa.

Doczekaliśmy się czasów gdy wolność słowa, o którą tak rzekomo walczono w okresie komunizmu i którą rzekomo odzyskaliśmy gdy komuna upadła na cztery łapy, stała się fikcją. Obecnie pod tym względem jest nawet gorzej niż w PRL, gdy istniała oficjalna cenzura. Teraz kanon dozwolonych i niedozwolonych poglądów ustalają ludzie podszywający się pod tak zwanych "antyfaszystów".

Doszliśmy do momentu, w którym kibice piłkarscy, uważani przez lewicę za "neonazistów", robią na meczu antynazistowską oprawę, a rzekomi "antyfaszyści" są tym oburzeni. Lewacy doszli do ściany. Okazuje się, że ostatnio nawet nazywanie Niemców Niemcami jest tak zwaną "mową nienawiści". Z drugiej strony ordynarne kłamstwo o "polskich obozach śmierci", kolportowane przez Niemców, spotyka się z dużym zrozumieniem ze strony polskojęzycznej lewicy, ale już prawda o niemieckich zbrodniach to według nich nienawiść.

 

Tak się składa, że wśród organizacji szczególnie zapalczywie zwalczających wolność słowa w Polsce, znajdują się przeważnie te, które są w części finansowane przez fundacje znanego spekulanta i miłośnika wielokulturowości w Europie, Georga Sorosa. W Polsce szczególnie zasłużone na tym polu są Stowarzyszenie Nigdy Więcej i tak zwany Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

 

Obie te organizacje zajmują się wyłącznie nękaniem ludzi i innych organizacji. Wszystko to działa według utartego klucza, a przepis na te działania dał podobno sam wielki lewicowiec Józef Stalin, który według jednej z legend, radził

"Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, należy ich nazwać faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej.

Bez względu na to czy cytat ten jest prawdziwy czy nie, trzeba przyznać, że ci rzekomi "antyfaszyści" stosują dokładnie tą zasadę domyślnie stygmatyzując kogo się tylko da na podstawie własnych skojarzeń i antypatii, co wyraża się przeważnie obdzielaniem znienawidzonych prawicowców dokładnie takimi epitetami jak: faszyści, naziści, antysemici ewentualnie rasiści. 

Na przykład Stowarzyszenie Nigdy Więcej specjalizuje się na przykład w zgłaszaniu opraw meczów piłki nożnej i transparentów. Ochoczo zgłaszają wszystko do UEFA i znani są z tego, że często różne rzeczy wypisywane tam kojarzą im się z faszyzmem. Niestety UEFA często bezrefleksyjnie reaguje na te zgłoszenia co spowodowało znaczne uszczuplenie budżetów wielu polskich klubów.

To samo Stowarzyszenie Nigdy Więcej, wsławiło się promocją niejakiego Simona Moleke Njie vel Simon Mol, którego w 2003 roku uhonorowano nagrodą "Antyfaszysty Roku". Ten czarnoskóry Afrykańczyk stał się gwiazdą i wykorzystując ten status zaraził z premedytacją wirusem HIV kilkanaście łatwowiernych polskich kobiet. Podając się za dysydenta wyłudził w polsce status uchodźcy i świetnie się u nas urządził pobierając kolejne świadczenia, niedostępne dla zwykłych Polaków. Teraz ludzie, którzy go wypromowali udają, że nie był przestępcą tylko budują konsekwentnie wizerunek czarnego "antyfaszysty" jako kogoś wartego upamiętniania, a nie oszusta, który skazał na śmierć kilkanaście głupiutkich kobiet otumanionych ideologią lewicową. I tacy ludzie śmią twierdzić, że mają moralne prawo do jakiegokolwiek oceniania tego co na temat kolejnych hord jemu podobnych uchodźców myślą dzisiaj Polacy. 

 

Z kolei Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych jest już zupełnym kuriozum. Prowadzi go skazany nieprawomocnym wyrokiem sądu Rafał G. , którego działalność sędzia podczas ogłaszania wyroku nazwał wyjątkowo perfidną. Według prokuratury ten samozwańczy "antyfaszysta" fałszował dokumenty, w tym weksle na duże sumy. Szef Prokuratury Rejonowej Białystok-Północ podkreślał, że jednym z poszkodowanych jest powiązana z Georgem Sorosem Fundacja Batorego, z której podobno Rafał G. miał wyłudzić ponad 100 tysięcy złotych na działalność antydyskryminacyjną. Według prokuratora, zamierzał wyłudzić kolejne sto tysięcy.

Założyciel Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, Rafał G. 

Jednak szefowa Fundacji Batorego zdementowała te doniesienia sugerując, że otrzymał środki w ramach konkursu w programie Obywatele dla Demokracji. Deklaracja ta przynajmniej potwierdza w jednoznaczny sposób czyje pieniądze stoją za działalnością tych jawnych przeciwników wolności słowa i wskazują na to, że ich działania są doceniane jako pożądane przez Fundację Batorego.

Sam Rafał G. uważa, że jego sprawa karna to zemsta prokuratora, którego on usiłował odwołać swoimi donosami za to, że tamten śmiał przyznać, iż namalowana na murze swastyka to przede wszystkim starożytny azjatycki symbol szczęścia,  a nie wyłącznie symbol ukradziony przez niemieckich faszystów. Z przebiegu spraw prowadzonych przez ten "Ośrodek" widać, że ich działania charakteryzują się dużą zapalczywością i poczuciem dziwacznej misji w zwalczaniu poglądów innych niż te, które wtłoczyli im do głów macherzy od lewackiej poprawności politycznej. Szczególnie nienawidzą oni prawicowych treści w internecie i bardzo aktywnie je zwalczają.

 

Ich agresywność wzmogła się szczególnie w ostatnim czasie. W lutym tego roku do siedziby Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych weszła policja. Podczas czynności służbowych zajęto komputery, na których pracowali "cenzorzy" polskiego internetu i mediów. Nie poddali się i uznali, że są zastraszani. Teraz prawdopodobnie musieli zostać dofinansowani, bo pseudo-antyfaszyści działają ze zdwojoną siłą.

Ostatnio praktycznie wszystko kojarzy im się z faszyzmem, albo rasizmem. Hurtowo zgłaszają do prokuratury każde treści, które ich zdaniem wypełniają znamiona sprzyjającemu walce z wolnością słowa haniebnemu artykułowi 257 Kodeksu Karnego. Zawodowi "antyfaszyści" zasypują prokuratury wydumanymi doniesieniami i zgłaszają hurtowo nielubiane przez nich prawicowe strony na Facebooku. Pod koniec lipca ci "cenzorzy Sorosa" triumfalnie ogłosili zablokowanie ponad 300 dużych stron, do którego doszło po ich donosach.

 

Następnego dnia Facebook przyznał, że do blokad doszło w wyniku awarii. Jednak jak donosi portal Wolnosc24.pl , ta rzekoma "awaria" polegała na tym, że zgłoszenia do Facebooka, do których przyznał się "Ośrodek" były wykonywane w sposób zautomatyzowany, z wykorzystaniem fałszywych kont użytkowników. Zaskakujące jest to, że facebookowa strona Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych nadal działa i nie została za to zablokowana, mimo, że tego typu działania są przez tą platformę społecznościową surowo zabronione.

 

Niestety wygląda na to, że potencjał niszczenia wolności słowa w Polsce rośnie i możemy się spodziewać jeszcze większego dofinansowania walki "cenzorów Sorosa" z poglądami prawicowymi. Ludzie ci nie odpuszczą i zrobią wszystko, aby na froncie propagandowym, poprzez stygmatyzację i trolling prawny, uprzykrzać życie innym i kształtować według własnego zdania, co wolno myśleć i mówić Polakom, a co jest surowo zabronione.

 

Źródła:
http://www.wykop.pl/ramka/1643601/nigdy-wiecej-znienawidzeni-lowcy-rasizmu/
http://wolnosc24.pl/2017/07/30/skandal-to-jego-organizacja-stoi-za-masowym-blokowaniem-pra...
http://www.nigdywiecej.org
http://natemat.pl/201131,mocne-zarzuty-dla-szefa-osrodka-monitorowania-zachowan-rasistowsk...
http://www.newsweek.pl/polska/polityka/policja-w-siedzibie-osrodka-monitorowania-zachowan-...
https://dorzeczy.pl/kraj/37047/Gajewska-przeprasza-za-blad-Makowski-To-nie-byl-blad-tylko-...
http://www.dzienniknarodowy.pl/1589/cztery-lata-wiezienia-dla-antyfaszysty-z-bialegost/
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/facebook-blokada-prawicowych-stron-to-awaria-systemu-...
http://wolnosc24.pl/2017/07/31/osrodek-monitorowania-zachowan-rasistowskich-i-ksenofobiczn...
https://pl.wikipedia.org/wiki/Simon_Mol

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Renii

Czegoś tu nie rozumiem,

Czegoś tu nie rozumiem, prawicowy PiS przez cztery lata sprawował władzę absolutną... po ciuchu w nocy robił co i jak chciał. Lewica tylko pyszczy w związku z wybijającym co raz szambem bez konkretnych działań.  Prawica dalej jest u władzy. A tu czytam że to przez Lewicę ... cos tu chyba za daleko poszło i WINA TUSKA jest wyjaśnieniem porażek na placu zabaw obecnej grupy rządzącej

,,Najpierw cię ignorują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz." (Mahatma Gandhi)

,,Si vis pacem, para bellum." („Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.”)

Portret użytkownika U_P_Adlina

Nie wiem trollu od tymy,

Nie wiem trollu od tymy, czemu ty tak uwielbiasz robić z siebie idiotę. Fundacja „Otwarty Dialog” została założona przez ukrainkę mieszkającą w Polsce, Lyudmylę Kozlovską, która nie ukrywa swoich pro-banderowskich sympatii, a kierowana jest przez jej męża Bartosza Kramka, który opublikował i promuje na jej stronach antypaństwowy apel —„Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!”.  Z danych tej Fundacji wynika, że jest powiązana z finansistą Georgem Sorosem. Zresztą można w internecie zobaczyć zdjęcia, na których widać z nim Ludmiłę Kozłowską jak i innych członków tej Fundacji.

Ośmieszasz sie trollu od tymy. Ta "fundacja" to część V nazi-upaińskiej kolumny w Polsce. Dowodów na to jest aż nadto.

PS: I nie bredź trollu o tym, że ZNZ nie poruszało tematu tej banderowskiej "fundacji". A to to niby co jest trollino od tymy?

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/powiazana-z-sorosem-fundacja-otwartego-dialogu-wzywajaca-do-zamachu-stanu-w-polsce

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Cień

Sponsorzy fundacji "Otwarty

Sponsorzy fundacji "Otwarty Dialog" sponsorowanej przez Rosje.

Dla stoczni nad morzem białym, kontrakty realizuje firma z Petersburga(Rosja), jej szef Andrei Brovchenko jest sponsorem fundacji "Otwarty Dialog"

Andrei Brovchenko na fundację "Otwart Dialog" wpłacił prawie 180 tys. zł. a jego firma nazywa się tak samo jak przedsiębiorstwo z Sewastopola na okupowanym przez Rosjan Krymie, którego szefem rady nadzorczej jest Petro Kozlovskyy, osoba o tym samym nazwisku co szefowa fundacji "Otwarty Dialog" - Lyudmyla Kozlovska. Petro Kozlovskyy na fundację wpłacił ponad 1,5 mln. zł., wśród chojnych sponsorów, jest zresztą więcej ciekawych nazwisk, Arkady Agarkow wpłacił prawie 400 tys. zł., podobną kwotę Viktor Miroshnikov.

https://www.wykop.pl/link/3853369/pierwotni-zalozyciele-fundacji-otwarty-dialog-wyludzenia-zlecenie-zabojstwa/

 

We wrześniu 2014 r. fundacja zwróciła się do MSWiA o koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym. Zgodę w tej sprawie wydała Teresa Piotrowska, ówczesna szefowa resortu. Opinię w sprawie pisma wydał Piotr Pytel, któremu prokuratura postawiła zarzut nielegalnej kooperacji z FSB. ,,Otwarty Dialog” otrzymał koncesję w grudniu 2014 r.

https://medianarodowe.com/fundacja-otwarty-dialog-koncesja-handel-bronia/

,,Najpierw cię ignorują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz." (Mahatma Gandhi)

,,Si vis pacem, para bellum." („Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.”)

Portret użytkownika U_P_Adlina

I nie bredź o tym "okupowanym

I nie bredź o tym "okupowanym" Krymie. Ludność Krymu tak bardzo was zachodnie nazi-chachły "kocha", że całe wojsko krymskie przeszło na stronę rosyjską podczas przejmowania półwyspu. Tak tam "kochają" nazi-banderowców. Ośmieszasz się tylko takimi tekstami trollu od tymy.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika U_P_Adlina

Rozśmieszasz mnie trollino?

Rozśmieszasz mnie trollino? Andrei Brovchenko. Kto to jest? Rosjanin? Nawet mi się nie chce sprawdzać, bo nawet gdyby był Rosjaninem i wspierał "fundacje" sorosa, to co z tego? Jest wielu Rosjan, jak np. nawalny, którzy wspierają anty-rosyjskie organizacje, więc co to za argument z twojej strony? To po prostu żenada trollino. Jest to fundacja ukraińska, założona w roku 2009, a zarejestrowana w 2010. Jedną z jej założycielek była Ludmiła Kozłowska, obywatelka ukrainy, która jak wynika z informacji, które podaje o sobie, brała udział w pomarańczowej rewolucji 2004 roku. I oprócz niej również środowiska związane z dawną Unią Demokratyczną, potem Unią Wolności. Z Fundacją Otwarty Dialog jest ściśle związana Natalia Panczenko – liderka Euromajdanu Warszawa, która zasłynęła z otwartego manifestowania swoich banderowskich poglądów, w tym uwielbienia dla UPA, oraz żądania, by Polska zwróciła Gdańsk Niemcom a Przemyśl Ukrainie. Pani Panczenko była stałym gościem seansów nienawiści organizowanych przez Kluby „Gazety Polskiej” pod ambasadą Rosji w dniach 17 września i 10 kwietnia. Wygłaszała tam nienawistne przemówienia, wzywając wprost do wojny polsko-rosyjskiej. Po jednym z takich wystąpień padła w objęcia obecnej posłanki PiS Anity Czerwińskiej, a wówczas przewodniczącej warszawskiego Klubu „Gazety Polskiej”. Działalność Euromajdanu Warszawa i Fundacji Otwarty Dialog była wspierana przez PiS-owska tubę medialną – „Gazetę Polską” – oraz skrajnie proukraińską posłankę PiS Małgorzatę Gosiewską. Liczne zdjęcia członków kierownictwa Fundacji Otwarty Dialog można bez trudu znaleźć w internecie. W jej radzie zasiadają m.in. były polityk Unii Demokratycznej (Wolności) Andrzej Wielowieyski i polityk PO Jacek Szymanderski. Aktywnego wsparcia działaniom Fundacji Otwarty Dialog udzielali i udzielają m.in. polityk PO (a wcześniej sekretarz KC PZPR) Marcin Święcicki oraz skrajnie proukraiński działacz UD (UW) Henryk Wujec. Fundacja Otwarty Dialog najbardziej zasłynęła z organizowania zbiórek na zakup hełmów i kamizelek kuloodpornych dla banderowskich formacji paramilitarnych w Donbasie i nielegalnej wysyłki tych komponentów uzbrojenia na Ukrainę. Prokuratura wszczęła w 2014 roku śledztwo przeciw Fundacji Otwarty Dialog pod zarzutem nielegalnego przemytu broni, ale sądy – które jak wiadomo pod rządami PO były niezawisłe – umorzyły postępowanie. Ponadto Fundacja Otwarty Dialog zajmuje się szkoleniem „działaczy demokratycznych”, czyli przygotowywaniem przewrotów typu „kolorowych rewolucji” na obszarze poradzieckim. Przedmiotem jej zainteresowania oprócz Ukrainy były i są Białoruś, Mołdawia, Rosja, Gruzja, Kazachstan i inne kraje powstałe po rozpadzie ZSRR. Fundacja Otwarty Dialog miała organizować „kolorowe rewolucje” na Wschodzie, a przyszło jej wspierać „kolorową rewolucję” w Polsce. Nie jest tajemnicą, że wśród już podobno dwumilionowej imigracji ukraińskiej przeniknęło do Polski wielu nacjonalistów ukraińskich, w tym członków banderowskich formacji paramilitarnych walczących w Donbasie. Tajemnicą poliszynela jest, że razem z nimi przenikają do Polski nielegalnie duże ilości broni. W kwietniu br. na przejściu granicznym w Dorohusku zatrzymano dwie Ukrainki, które przemycały czterolufowe działo kaliber 30mm, o szybkostrzelności 4000 pocisków na minutę.
Po co i komu jest potrzebna taka broń w Polsce? Przestań więc już banderowska trollino od tymy się ośmieszać, bo wy już osiągnęliscie taki poziom fiksacji rusofobicznej, że agentów Kremla widzicie wszędzie. Nawet banderowiec poroszenko-waltzman podejrzewany jest o współpracę z Putinem. Absurd do jakiego doszliście tylko was ośmiesza. Nie widzisz tego?

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Akamai

Podwójna moralność

Subiektywne postrzeganie przepisów prawa przez założyciela i szefa Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Oto fragment wywiadu Oskara Maya z Rafałem Gawłem - czołowym donosicielem III RP, udzielonego w lutym bieżącego roku.

Gawłowi prokuratura zarzuca też podrobienie kilkudziesięciu dokumentów, jak również sfałszowanie weksla zabezpieczającego wierzytelność na ponad 100 tys. zł w ramach działalności firmowanej nazwiskiem jego matki, oraz puszczenia go w obieg. 

„Moja mama była w tym czasie w szpitalu na oddziale onkologicznym po operacji amputacji piersi. Rzeczywiście podpisałem w jej imieniu kilka dokumentów. Ale proszę powiedzieć: czy naprawdę nikomu się nie zdarzyło pokwitować listu w imieniu babci albo skorzystać z karty bankomatowej narzeczonej? To są naprawdę"zarzuty zastępcze”.

HA..HA…HA...! Zarzuty zastępcze ?

Kodeks karny bardzo surowo ocenia takie czyny. Weksel traktowany jest tak jak pieniądz, a jego podrobienie traktowane jest tak jak fałszowanie pieniędzy.  

Za coś takiego grozi od 5 do 25 lat więzienia !

Życzymy Rafałowi Gawłowi szybkiego uprawomocnienia się wyroku 4-ch lat pozbawienia wolności, kierując jednocześnie pytanie do białostockiego Sądu:

Dlaczego tylko tyle ?

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Ciekawe ilu ludzi już

Ciekawe ilu ludzi już zrozumiało że jedynie istniejące na tej planecie 3 religie są odżydowskie ? Buddyzm to system filozoficzny, szamanizm to kult przodków. Nie ma innych religii poza tymi wymyślonymi przez tych ... diabłów Talmudystów. Podział religijny łatwo przenieść na podziały ideologiczne narodowe społeczne ... cała cywilizacja oparta na 3 odżydowskich religiach dzieli ludzi zamiast ich łączyć.

Strony

Skomentuj