Wolność słowa w Niemczech została złamana - naloty policji na mieszkania krytykujących imigrantów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak wynika z niemieckiej prasy w zeszłą środę wieczorem odbyła się wielka policyjna akcja wymierzona w osoby krytykujące imigrantów na portalach społecznościowych. Jak pisze Berliner Morgenpost, policja w Berlinie przeprowadziła brutalne naloty na kilkanaście mieszkań w których znajdowały się osoby zidentyfikowane jako "szerzące nienawiść do migrantów".

 

 

Oczywiście przy okazji starano się aby skutki interwencji były maksymalnie dolegliwe dla wytypowanych do zniszczenia przez władze. Policjanci przeprowadzi przeszukania w mieszkaniach oskarżonych o pisanie komentarzy nieprzychylnych islamistom i jak twierdzą, znaleziono narkotyki, telefony komórkowe i broń. Taki przekaz ma utwierdzić społeczeństwo, że ukarano słusznie przestępców.

 

W sumie zatrzymano w tę środową noc dziewięciu podejrzanych ze środowisk, jak powiedziano - "skrajnie prawicowych" - którzy wsławiali się wcześniej antysemickimi komentarzami, co obecnie jest w każdym europejskim kraju surowo zabronione, a szczególnie w Niemczech.

Co ciekawe berlińska policja potwierdza, że celem nalotów na mieszkania krytykujących imigrantów mają za zadanie wzbudzenie w społeczeństwie strachu przed wyrażaniem takich opinii. Policjanci dali do zrozumienia, że to nie koniec i ktokolwiek będzie "szerzyć nienawiść" do imigrantów może się znaleźć na liście przyszłej akcji przeciwko myślącym niezgodnie z wolą rządu. Zabawne, że dzieje się to w kraju, którego politycy najgłośniej gardłują na temat stanu praworządności w Polsce.

 

Trzeba przyznać, że cała ta akcja z Berlina, bardzo przypomina podobne przedsięwzięcia, które miały miejsce w Niemczech gdy w latach trzydziestych ubiegłego wieku inna obłąkana ideologia opanowała umysły naszych zachodnich sąsiadów. Różnica polega tylko na tym, że obecna ideologia multu-kulti jest zupełnym odwróceniem ideologii nazistowskiej.

 

Wtedy Niemcy zabijali Żydów, teraz ich kochają, wtedy chcieli czystości rasowej, teraz chcą unicestwić swoją rasę poprzez mieszanie genów. Różnica polega tylko na tym, że wtedy Niemcy chodzili w mundurach, a teraz chodzą w garniturach i zamiast kraje zdobywać militarnie robią to na poziomie gospodarczym i ekonomicznym. Pytanie tylko czy ślepe poparcie dla obecnej ideologii nie skończy się kiedyś podobną hekatombą jaką byłą II wojna światowa.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika BigStan

Może się komuś nie podobać co

Może się komuś nie podobać co napiszę, przyjdzie niedługo czas gdy zacznie się kocioł w Europie i zdesperowani ludzie będą swołocz muzułmańską wieszać na latarniach i mazać w świńskiej krwi jako przestroga dla ich kamratów co w imię swojej porytej religii innych niż siebie traktują jako niewiernych.

Jednak nim to się stanie, narody prowadzone przez politycznych dywersantów jeszcze dostaną kilka niespodzianek, które to doprowadzą do ich otrzeźwienia.

Portret użytkownika syriues

Eu bedzie pierwsza scena

Eu bedzie pierwsza scena nowej religii.Bedzie poniewaz,madrzy zydzi ,ktorzy wymyslili sobie ta cala zabawe z emigrantami i stworzyli dzieki Obamie wiosne ludow sprowadzili na EU zaglade religijna.Chca bysmy sie dzielili,chca bysmy wzniecali bunty i wojne najlepiej.Chca przejac caly swiat,bo im malo
Wladza jest jak narkotyk
Musimy zdac sobie sprawe,ze zyjemy pod zaborami,w tym samym zaborze zginal Jezus pokazujac nam wolnosc.
Bo tylko Ci ktorzy chodz raz poczuli na sobie krolestwo i ci ktorzy sa jak wiatr wiedza,ze Ci ludzie przemina i niewiele po nich zostanie.
Wazne jest jednak ,to by wierzyc w prawde ktora jest w kazdym czystym sercu

Portret użytkownika Slovakia massage about uneducated monkeys

Solution for islam is nuke

Solution for islam is nuke mekka. ik the chance is low cuz u special wnat fight this monkeys with us and making mess in eu. in this way with haos better rule the ppl, that nuke can save the world. becasue i saw what this uneducated scumbags can do in my country, i became a rasist and i proud of it. fuck this life loosers who are slave of stiupid cheater mohamed who killed about 700 ppl. and was a goat rapper also pedophile.  in 8 century live mohomed he start makin what jesus made he want to follow him ppl, he start talkin about god to this monkeys and they not follow him why? because ppl already have god-jesus christ who teach ppl love another ppl. so what do our mohamed did when she saw ppl not follow him???mohamed wasnt stiupid like others and he confirm the rule. he start with new god called him allah "detonator" akbar and start to teach hate and kill another in the name of god. and they follow him.this is short story of these unhounor stiupid monkeys who belive islam is good. ask u a question now why noone from europe go to their land, and they came here and figt(when thay came they cheat to make posores that they are not fanatics but when they have more group always start shariate law - always) with us? ofc it is unhonour what thay do, but also we dont want to their land cuz they are 3rd world. they invite nth they are trash ppl. these idiots like isalm said we dont like and dont respect democracy this fact show they dont have honiour cuz this eu is our home. not them. like i said only strong person (maybe putin) with his power can purge world of cancer by nuke mekka with high radiation bomd.
Ps i take a shit about these morans,  i dont want tell them how to live but i dont want them either in my country Slovakia. Get the fuck out lazy bitches from my country, and when u gotta back to your desert pls dont detonate yourself bitches cuz even now when i drive by bus i wonder about i can explode wtf.
 

Portret użytkownika wielebny

No to czekać aż do nas wloty

No to czekać aż do nas wloty zaczną... ci z Administarcji PISu
Ja to pewnie już na celowniku jestem. Pozdrawiam CBA i CBŚ tyle że mój hotelowy Play na kartę zaraz zamilknie a jak wrócę do siebie to Putin ich za uja nie wpuści by mnie ganiali więc jadę ile wlazło póki mogę Smile
No ale - jak im się uda wyniuchać mój hotel to błagam chłopaki, zróbta to jak ludzie i przyjdźta we trzech w cywilkach, zapukajta, ja otworzę ...  kawę zrobię, manele po ludzku spakuję i pojedziem na SĄD a nie nalot komandosów helikopterami będzieta robić na zwykłego zjadacza chleba z pasztetem.
 
A tak serio...
to władze były by "kul" i nawet lajkował bym POLIZEI łapką w górę na fejsie gdyby tak samo sprawnie ZATRZYMYWALI terrorystów przed odpaleniem bomby jak internautę za słowa prawdy.
 
 

Dzięki GOOGLE Polacy myślą...

Portret użytkownika N1KT

jak wywalisz tego playa to

jak wywalisz tego playa to telefon też, bo po imei dojdą że to ty z nowym numerem playa czy innego operatora.
Po porstu numer imei jest takim pierdolnikiem ze jaka karte bys nie wlozyl do telefonu to i tak i tak wszystko będzie zanotowane kiedy i jakie byly karty z jakimi numerami zalogowywane do tego telefonu.
(oni wszystko mogą nawet książkę z numerami z telefonu przeglądać - nowy telefon nie powinien mieć identycznej listy kontaktow.)

Strony

Skomentuj