Wokalista grupy rockowej Rammstein w ciężkim stanie na skutek zakażenia koronawirusem

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Infekcja koronawirusa spotyka coraz więcej celebrytów. Tym razem SARS-CoV-2 zakaził się frontman grupy Rammstein, Till Lindemann. Poinformowano, że 57 letni muzyk został hospitalizowany w berlińskim szpitalu gdzie trafił w stanie krytycznym. 

Lindemann został zdiagnozowany na chorobę Covid-19 przed kilkoma dniami. Jego stan zaczął się gwałtownie pogarszać i ze względu na poważne kłopoty oddechowe wokalista Rammstein został odwieziony na odział intensywnej terapii w Berlinie. 

 

Rzecznik prasowy zespołu twierdzi, że Lindemann zaraził się krótko po powrocie z Moskwy 15 marca gdzie realizował solowy projekt. Nie wiadomo jednak czy zaraził się w Rosji czy w czasie podróży. 

 

Wokalista zespołu Rammstein miał typowe objawy choroby Covid-19 wywoływanej przez koronawirusa SARS-CoV-2. Zaczęło się od bardzo wysokiej gorączki, potem doszło do tego zapalenie płuc. Według niemieckiego dziennika Bild, Till Lindemann został intubowany i czuje się już lepiej. Lekarze mają nadzieję, że jest na dobrej drodze do wyleczenia.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Barany

Nie ma żadnego korono wirusa,

Nie ma żadnego korono wirusa, gratuluje idiotom w co wieżą w takie brednie o których pier***ą manipulanckie media.  Łykacie te cyferki ekranowe niczym blondi sprzedająca się pod latarnią. Każdy kto używa chociaż odrobine mózgu, będzie wiedział jakie polityczne korzyści płyną dla państw z tego całego teatru. Będziecie zaraz błagać o waszą ukochaną szczepionke na kolanach a poźniej wykitujecie kilka dni przed emeryturką. Przez 500+ i zasilki w innych krajach, dzieci  i idioici się pieprzą non-stop, robiąc po kilkoro dzieciakow na raz - za 60 lat będzie za dużo starych ludzi by ich opłacać. więc trzeba wyeliminować słabsze organizmy - jest wiele innych powodów dla którego jest ten obecny teatr Smile Ludzie już pokazali jakimi idiotami są wykupując w dużej ilości produkty żywnościowe. Nie coronavirus zaraża a ludzka głupota. Pozdrawiam mordeczki, minusik jest tam na dole ;* Napiszcie co tam mądrego tvn wam powiedział Wink

Portret użytkownika inzynier magister

Wicepremier Piotr Gliński

Wicepremier Piotr Gliński zapowiedział rychłe wprowadzenie przez rząd pod sztandarem walki z koronawirusem kolejnych społecznych restrykcji. Chociaż – jak mówią dane, które przytoczył – 90 procent społeczeństwa podporządkowało się dotychczasowemu reżimowi, z powodu pozostałej części w najbliższym czasie wdrożone zostaną nowe ograniczenia.

Zapowiedź nowego „przykręcenia śruby” znalazła się w niedzielnej rozmowie z wicepremierem na antenie telewizji Polsat News.

Ten wirus się rozprzestrzenia mimo wprowadzonych restrykcji. Myślę, że te restrykcje będą musiały być jeszcze poważniejsze. Sytuacja jest poważna, czeka nas trudny czas, nie wiadomo kiedy on się skończy. Musimy być wszyscy odpowiedzialni – stwierdził Piotr Gliński.

Izolacja musi być zachowywana w sklepach, w miejscach pracy, w środkach komunikacji publicznej. (…) Musimy pamiętać, że to jest wyjątkowy czas – dodał minister kultury. Zwrócił on uwagę na „dość duże zbiorowiska osób w różnych miejscach publicznych”.

– Będziemy musieli najprawdopodobniej wprowadzić jeszcze bardziej rygorystyczne, administracyjne przepisy. (…) Musimy wprowadzić obostrzenia administracyjne w miejscach pracy, w sklepach. Nie możemy łamać tych zasad, o których mówimy. Musi być ten dystans 1,5 metra odległości – stwierdził wicepremier.

Piotr Gliński przyznał, że według danych posiadanych przez władze, „ponad 90 procent [z nas] zachowuje się odpowiedzialnie”.

– Czy obostrzenia pojawią się w przyszłym tygodniu? – spytała reporterka stacji.

– One będą szybciej – brzmiała odpowiedź.

Testują nas, jesteśmy świadkami niespotykanego w historii testu - psyop na masową, międzynarodowa skale. ..... wszędzie realizowany jest ten sam scenariusz - w każdym zakątku niemal świata. To jest test, już nas testowano podczas zamachów, gdzie ludzie musieli tłumami iść z rękami podniesionymi do góry. Ale to były tylko przymiarki, żarty jakie psychopaci sobie z nas robili. Teraz to test generalny przed wejściem NWO. Przeraża mnie postawa ludzi, to posłuszeństwo, ale nie zaskakuje.... PiS wypowiada wojnę Polakom i Polsce bo gospodarka za wolno upada i starsi i mądrzejsi się niecierpliwią bo chcieliby wykupić Polskę za grosze.

Globalizmu wirus w pandemicznym rozwoju! +++ "Pod Twoją obronę uciekamy się święta Boża Rodzicielko -Matko i Królowo nasza-..."

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kam

Generalnie to ludzie boją się

Generalnie to ludzie boją się śmierci, ale jak tak dalej pójdzie cierpieć będą katusze

Korona z głowy spadła, o bruk się odbiła, ksiądz kichnął, pomocy przyzywa

Diabłu wiernie służyć, to nie może się stać, Bogu Ojcu wiarę dać

Portret użytkownika Mojeimię44

Nie tylko nas testują ale co

Nie tylko nas testują ale co najważniejsze Polski kapitał trafi w ręce kooperacji przepraszam korporacji. Przecież jak tak dalej pójdzie to z 20% firm zbankrutuje a ich majątek zostanie przejęty za grosze przez tych, którzy ten plan obmyślili i kooperacyjnie go wdrażają w życie. Ile jest warta firma licytowana przez komornika, której nikt nie licytuje oprócz tego co ma licytować? He. Darmocha!! A kto ma teraz pieniądze? Ci co grali na giełdzie i z dnia na dzień sprzedali swoje akcje. Teraz już nie będą akcjonariuszami a nowymi prezesami. Kaczyński cyt.  "Polsce potrzebne są nowe elity." Szkoda że te nowe elity nie będą Polskie.  Wypowiedź z 30 września 2019r. można powiedzieć tuż przed kryzysem

https://wyborcza.pl/7,155290,25253810,nowe-elity-kaczynskiego-czy-juz-musimy-sie-bac.html

Plan "tarcza antykryzysowa" to wydmuszka i wszyscy to wiedzą. 

Portret użytkownika biszu

Tak serio... myślicie że

Tak serio... myślicie że wasza "Bozia" was wyleczy i uchroni przed koronawirusem? W jakim wy świecie żyjecie... Co ma Bóg do tego? Skoro tak... to po co korzystacie z pomocy lekarzy... skoro was "Bóg" może uratować i w efekcie gdy lekarz wam uratuje życie to mówicie "Dzięki Ci Boże"? czy co tam mówicie? Ciemnogród... Każdy rozumny człowiek wie do czego służy religia... 

Portret użytkownika Al_Diente

Admin sprawdzaj przed

Admin sprawdzaj przed wrzuceniem newsa:

"Rammstein zdementował doniesienia mediów. Za pośrednictwem oficjalnego profilu na Facebooku grupa poinformowała, że wyniki testów były negatywne, a Lindemann nie ma koronawirusa"

Pomijając to, w szpitalu w Lublinie (zakładam ze w innych również) osoby zmarłe prawdopodobnie na koronawirusa nie są badane pod tym kątem po śmierci tzn ze nie wliczają się do statystyk. Gdy szpital informuje zakład pogrzebowy uprzedza tylko ze było podejrzenie śmierci na koronawirusa i każe przyjechać im w strojach ochronnych. 
Jest to kolejny przykład na tuszowanie skali epidemii, idąc ścieżka rozumowania znacznej większości tu komentujących twierdzących ze epidemii nie ma, takie zabiegi stosowane przez szpitale (odgórnie przez rząd) nie miałyby wogole sensu, wręcz przeciwnie robiliby odwrotnie żeby zwiększyć skale i napędzić panikę tzn więcej testów oraz więcej trupów. To się nie dodaje.

 

Portret użytkownika Groot

Jeśli masz niezbite dowody

Jeśli masz niezbite dowody "na tuszowanie skali epidemii" w szpitalu w Lublinie to zawiadom o tym Prokuraturę. W co wątpię, bo nawet tu niczego nie przedstawiłeś. W innym przypadku to są zwykłe pomówienia za które możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Strony

Skomentuj