Woda w jeziorze w pobliżu Morza Martwego zmieniła kolor na krwisty

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Jeziorko z wodą położone w pobliżu Morza Martwego w biblijnym regionie Moabu – dzisiejszej Jordanii – w tajemniczy sposób zabarwiło się na czerwono. 

Zwykle czysta woda spływa z gór do Gór Al-Haditha i wypełnia kratery, które tworzą się na brzegach wysychającego Morza Martwego. Nigdy jednak nie przybierała tak dziwnego koloru.

To czerwone jeziorko jest odizolowane od morza i nie wpływa do niego. Obecnie woda jest badana przez pracowników jordańskiego Ministerstwa Wody i Irygacji w celu ustalenia przyczyny niepokojącego zjawiska.

Wśród możliwych wyjaśnień tego fenomenu jest obecność bakterii, czerwonych alg, albo rozpuszczenie minerałów.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Michal20

Znaki końca czasów.

Znaki końca czasów.

Nie ma znaczenia czy to jakieś glony, sinice czy inne coś... ci co mają wiedzieć odczytają taki znak prawidłowo inni co mają nie wiedzieć do końca śmieszkują o jakiś podpaskach.

Portret użytkownika Max 1983

Kropla w morzu i tak osiągną

Kropla w morzu i tak osiągną swoje cele.Krok po kroku ,czasem się zatrzymają zrobią krok w tył żeby po jakimś czasie zrobić dwa kroki do przodu.Ja już w nic nie wierzę.Po ty co nam zafundowano zwłaszcza w służbie zdrowia(nie mam na myśli nawet pandemii a skutki podjętych działań by z nią walczyć)jak tysiące ludzi zawałami ,nowotworami ,umierało w cierpieniu bez pomocy...i nic.Partia rządzaca ,dominuje w sondażach po tym jak zabiła ile 100 tysięcy ludzi??Coś ci napiszę.Byłem chory ostatnio 40 stopni gorączki ,zapalenie gardła ostry kaszel ,taki dławiący wręcz.W sobote już się czułem mega źle a przychodnia zamknięta.To dzwonie do pomocy doraźnej ,gdzieś potem mnie pokierowali przez kolejne połaczenia aż dotarłem do lekarza(swoją drogą ,tyle razy mnie przekierowywali że mało nie umarłem czekając na rozmowę z lekarzem)

 Chciałem tylko antybiotyk!!Nic więcej!!Ku..a płace podatki i chce od jeb..o konowała tylko antybiotyk!!!Od początku jednak tylko interesował go mój kaszel.Jak mu w końcu powiedziałem że kaszel to drobiazg, to gorączka i stan zapalny gardła  jest problemem to mi powiedział że nie dostanę żadnych lekarstw bez zgody na test na koronawirusa, bo skoro mam kaszel to musi być korona bo kaszel ....nie występuje przy grypach i przeziebieniach .Rozłaczyłem się ,zaryzykowałem ,gardło wyleczyłem miodem i sokiem z jężyn ,jak wyleczyłem gardło to i gorączka spadła i jest ok(co ciekawe kaszel pozostał choć mniejszy).

 Ile osób zostało przez ostatnie dwa lata tak potaktowanych??Ile umiera pod przychodniami??Ile ma takie problemy jak ja z ewindentnie chorymi psychicznie starcami których nie chcą leczyć??Dziś moja babcia groźiła zabiciem 6-letniej córki brata.Dziecko w szoku trzęsie się ,zatyka uszy ,płacze .Wariatka wali głową o drzwi przyjeźdza karetka opatrzyli ją, mówie zabierajcie ją do wariatkowa bo zaraz kogoś zabije albo ktoś ją zabije a oni wiesz co na to??To nie nasz problem !!!!

 Czekają aż zdechniemy ,na choroby z biedy ze stresu i tak się dzieje ludzie zdychają....po cichu bez protestu ,a ci którzy póki co mają szczeście i najgorsze ich omija albo udają że nic nie widzą albo są tak ograniczeni umysłowo że faktycznie nie widzą.Ludzie okazali się tępą pier...ą kupą tchórzliwego gówna.Jeśli jakiś Bóg nas stworzył na swoje podobieństwo to sam jest kupą łajna.Nic się panie baca nie wydarzy, poza tym że wielu zabiją a reszta będzie zapier...ć za miskę ryżu.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika Max 1983

Umiesz czytać ze zrozumieniem

Umiesz czytać ze zrozumieniem debilu??Jak mu miałem dać w ryj przez telefon?To nawet nie był mój lekarz rodzinny ...ch.j wie kto to był.Dzwonisz do pomocy doraźnej ,łaczą cię przez 15 punktów i na koncu jakiś konował odbiera.Po to robią tak żebyś nie miał jak nawet dojść do gościa.Wiesz jaka jest róznica między nami cipo??Ja mimo 40 stopni gorączki i potwornego bólu gardła ,powiedziałem wal się i odłożyłem słuchawkę ,choć mogłem zrobić ten test bo mi to wisi, a na dodatek chcieli wysłać ekipę więc bym się nawet z łóżka nie musiał ruszać.Nie zrobiłem tego bo nie lubię być do czegoś zmuszany.Zaryzykowalem ,mogło to się skonczyć wszystkim ,może nawet śmiercią.A ty mądry w gębie wojowniku internetu zapewne byś ten test zrobił byle ten zasrany antybiotyk dostać.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj