Włoska prokuratura dostała zawiadomienie w sprawie nielegalnej działalności Grupy Bilderberg

Kategorie: 

źródło: oroasor.wordpress.com

Włoski adwokat, Alfonso Luigi Marra zwrócił się do rzymskiej prokuratury z wnioskiem, aby zbadać, czym właściwie jest tak zwana Grupa Bilderberg. Włoski prawnik w swoim zgłoszeniu zwrócił uwagę, że ta nieformalna organizacja międzynarodowa, w której spotkaniach regularnie uczestniczy włoski premier Mario Monti.

 

Słynny z walki z mafią prokurator Ferdinando Imposimato stwierdził przed kilkunastoma dniami, że to ustalenia Grupy Bilderberg zrealizowane potem za pomocą CIA są przyczyną masakr politycznych aktywistów w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

Włosi stanowią w sumie 5% uczestników tych nieformalnych spotkań. Wśród znanych włoskich nazwisk oprócz Montiego warto wspomnieć też jego poprzednika Romano Prodiego. Włosi, którzy są wyczuleni na takie mafijne układy mają zatem powody przynajmniej do zadawania pytań o to co tam się odbywa.

 

Wspomniany Alfonso Luigi Marra powołuje się na ustalenia Imposimato zwracając uwagę, że jeśli zarzuty o destabilizowanie demokracji na które ma dokumenty, się potwierdzą to nie będzie dużą przesadą stwierdzenie, że Klub Bilderberg to sekretny Rząd Światowy. Luigi Marra zwrócił uwagę na potrzebę przestudiowania kilka aspektów funkcjonowania Klubu Bilderberg, w tym związków z okultyzmem a także bezprawnego charakteru "konferencji" i członków tej organizacji.

 

Spotkania tej nieformalnej grupy trwają od 1954 roku, kiedy odbyło się pierwsze spotkanie najbardziej wpływowych ludzi świata. Doszło do tego podobno z inicjatywy bardzo tajemniczej osoby, polskiego polityka Józefa Retingera, który był doradcą Generała Sikorskiego. Od 1959 roku w obradach uczestniczy inny światowy gracz kojarzony z Polską, Zbigniew Brzeziński. Przez lata polskim uczestnikiem tajnych narad był założyciel Platformy Obywatelskiej, Andrzej Olechowski.

 

Cele i metody działań organizacji pozostają tajemnicą przez ponad 50 lat, a zgodnie z art 18 włoskiej konstytucji, działalność tajnych stowarzyszeń, które zmierzają do "bezpośredniej ingerencji w funkcje konstytucyjnych organów, administracji publicznej i niezależnych instytucji publicznych ..." jest zakazana. 

 

W zeszłym roku spotkanie odbyło się w Chantilly w stanie Virginia a nasz kraj reprezentował nasz fotoradarowy oprawca, Jacek Vincent Rostowski. Mimo, że w obradach tej tajemniczej organizacji uczestniczą zaproszeni przedstawiciele mediów nigdy oficjalnie się o niej nie mówi w myśl zasady, że to, o czym nie mówi się w telewizji po prostu nie istnieje.

 

Ponieważ w konferencjach Grupy Bilderberg uczestniczy duża liczba osób zajmujących ważne stanowiska w sferze publicznej, agencjach rządowych, organizacjach międzynarodowych, a także przedstawiciele największych światowych korporacji i banków, praca takiego stowarzyszenia powinna być przejrzyste dla społeczeństwa. Dlatego według adwokata istnieje pilna potrzeba zbadania zgodności z prawem tej organizacji.

W spotkaniach w przeszłości uczestniczyła na przykład Hillary Clinton, czy żona Billa Gatesa, Melinda Gates. Fakt, że nie wiadomo, co jest ustalane na dorocznych spotkaniach powoduje, że kwitną teorie spiskowe. Oczywiście można wierzyć w to, że spotkania są tajne i bez raportów mediów, ponieważ wtedy jest lepsza atmosfera dyskusji, ale równie prawdopodobne jest to, że podczas zjazdów ustalane są kierunki rozwoju światowych zmian. Wtedy organizacja ta faktycznie byłaby rodzajem rządu światowego.

 

Nie ma, co liczyć, że włoski wymiar sprawiedliwości zdoła ustalić powody tych spotkań oraz ich ewentualną implikacje polityczną i gospodarczą, ale sam fakt, że dochodzi do takich zawiadomień świadczy o tym, że przynajmniej we Włoszech coś się zmienia w tym zakresie i to, co było uznawane za szaloną teorię spiskową będzie musiało być rozpoznane przez uprawnioną do tego prokuraturę.

 

 

Źródła:

http://www.abruzzo24ore.tv/news/Marra-denuncia-Mario-Monti-e-il-Bilderberg-a-Roma/110781.htm

http://www.theglobalistreport.com/bilderberg-group-cia-massacres-in-italy/

 

                

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Radek

Dobre posunięcie ze strony

Dobre posunięcie ze strony włocha. Więcej ludzi uszłyszy o Bildenbergu a to sprawi, że zainteresują się tą tematyką. Nad Syrią to fakt coś cicho ostatnio. Izrael miał tam coś atakować. Teraz nie prędko uszłyszmy o Syrii trwa watykańska szopka na całego.

Portret użytkownika Grze

Na YT można znaleść dość

Na YT można znaleść dość długi dokument na ten temat. Co więcej, wedle niego prawo USA ZABRANIA czynnym politykom nierejestrowanych, tajnych spotkań z politykami/osobistościami innych krajów, ze względu na ryzyko korupcji lub zdrady stanu. A mimo to rozmaici sekretarze stanu itp. w nich uczestniczą. I nie ponosza konsekwencji.

Stara chińska maksyma mówi bowiem, ze prawo jest jak płot. Tygrys przeskoczy, wąż się prześliźnie, a bydło stoi i czeka...

Portret użytkownika kw

Grze napisał:Na YT można

Grze wrote:
Na YT można znaleść dość długi dokument na ten temat. Co więcej, wedle niego prawo USA ZABRANIA czynnym politykom nierejestrowanych, tajnych spotkań z politykami/osobistościami innych krajów, ze względu na ryzyko korupcji lub zdrady stanu. A mimo to rozmaici sekretarze stanu itp. w nich uczestniczą. I nie ponosza konsekwencji. Stara chińska maksyma mówi bowiem, ze prawo jest jak płot. Tygrys przeskoczy, wąż się prześliźnie, a bydło stoi i czeka...

 
POD WARUNKIEM ,ŻE TA ORGANIZACJA NIE JEST CZYNNIKIEM NADŻĘDNYM............????

Portret użytkownika fakir

wyjaśnienie tego paradoksu

wyjaśnienie tego paradoksu jest proste - ci którzy tworzą to prawo są jednocześnie ponad nim... prawo to pokrętne narzędzie ucisku mas, a nie żadna sprawiedliwość i ład społeczny...

ci wszyscy sekretarze i wysocy urzędnicy, znakomita większość prokuratorów, sędziów, generałów wojskowych, policji, specsłużb, komorników... oni przecież wszyscy wykonują na baczność polecenia tych, którzy im dali te stołki...

nauczmy się widzieć świat nie takim jakim go nam malują w mediach i wciskają do głowy od przedszkola tylko takim jakim jest... od kształtu granic i wpływów polityczno-gospodarczych poprzez prawdziwe oblicza różnych religii aż do rzeczywistych zamiarów tych, którzy znaleźli się u szczytu władzy...

Portret użytkownika fakir

panowie obstawiajmy: 1.

panowie obstawiajmy:

1. nagły zawał serca

2. wypadek samochodowy

3. samobójcza seria w plecy

4. powieszenie w łazience

5. śmierć łóżeczkowa Smile

6. skok pod pociąg

względnie:

7. jest jednym z nich i coś knują

Portret użytkownika Czesław Gromada

Gdyby to była Polska-dodałbym

Gdyby to była Polska-dodałbym białoruską wywrotkę ze żwirem.
Albo katastrofę lotniczą.
Zawsze może wychodząc z prokuratury nieszczęśliwie upaść i nadziać się 17 razy na przypadkowo leżący na ulicy nóż.
Pkt. 7 jest absolutnie niewykluczony. Nikt o zdrowych zmysłach nie podniósłby reki na Tych którzy ciągną za sznurki.

Portret użytkownika hopsiup

Punkt 7. Wreszcie ktoś

Punkt 7.
Wreszcie ktoś uwzględnił ten aspekt bo nie jest on niemożliwy. Alice Bailey w "Uzewnętrznieniu Hierarchii" postuluje(?), że w pewnym momencie musi się konspiracja ujawnić. Być może to jeden z etapów ujawniania, prowadzący do akceptacji.
 

Strony

Skomentuj