Włosi przedstawili DonaldaTrumpa jako "boga - cesarza ludzkości"

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

W przededniu pierwszej wizyty Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii jako głowy państwa, lokalni żartownisie z bardzo słabym „angielskim humorem" stworzyli nadmuchiwaną lalkę, podobną do prezydenta Stanów Zjednoczonych. Potem paradowali z tym balonem po ulicach Londynu, wykrzykując antyamerykańskie i antyprezydenckie hasła. Nawet w Wielkiej Brytanii wielu uznało ten żart za wyjątkowo obraźliwy i można sobie tylko wyobrazić, co by było, gdyby lokalny błazen nadmuchał podobną lalkę Xi Jinpinga przy okazji jego wizyty na Wyspach. Ponadto warto dodać, że cały pokaz został zorganizowany za zgodą brytyjskich władz.

 

A teraz, według internetowej społeczności fanów Warhammera 40 000, Włosi przygotowali swoją odpowiedź dla brytyjskich żartownisiów. Ogromna, ruchoma postać Trumpa została oprowadzona w włoskim Viareggio w ramach trwającego karnawału. Jak widać, Włosi przedstawili Trumpa jako kluczową postać w świecie gier Warhammera 40 000, czyli Boga - imperatora ludzkości. Zgodnie z legendą o uniwersum Warhammera, postać ta żyła przez długi czas w sekrecie wśród ludzi, nie ujawniając się, po czym, w czasie tak zwanej Epoki niezgody, ogłosiła się Mesjaszem, demonstrując fenomenalne możliwości swoim zwolennikom i wyprawiając rozmaite cuda.

 

Potem Bóg - imperator konsekwentnie rozbijał wszystkie stany istniejące na planecie, przynosząc ludzkości zgodę i dając jej nową religię. Następnie nowy przywódca świata stworzył oddziały kosmiczne i wysłał je na kampanię w Galaktyce, gdzie kolejno przeganiał uzurpatorów z planet. W świetle tych wydarzeń fantastycznych, to może wydawać się bardzo dziwne, że Włosi wyobrażają sobie Donalda Trumpa w ten sposób i, co ciekawe, Trump jest pierwszą głową państwa na świecie, która ustanowiła siły kosmiczne. I nie chodzi tylko o same satelity. Trump stworzył Kosmiczną Piechotę, która w cyklu Warhammera 40 000 została zaangażowana przez cesarza, aby ustalić przestrzeń dla buntowników.

 

Oczywiście jest to tylko włoski dowcip. Jednak, jak wiadomo, w każdym żarcie kryje się trochę prawdy. W tym samym czasie mistycy Izraela obiecują, że do 9 kwietnia na świecie pojawi się Mesjasz. Warto więc śledzić rozwój wydarzeń, bo wszystko może się wydarzyć na naszych oczach jeszcze za naszego życia. Teraz nie powinniśmy być zaskoczeni, jeśli Trump, wraz ze swoimi kosmicznymi spadochroniarzami, cudem teleportuje się do Wenezueli i sam zabije wszystkich strażników pana Maduro, a potem osobiście zabierze go do kazamat imperialnej inkwizycji.

Ocena: 

Średnio: 4 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Soros na celowniku. Fox News

Soros na celowniku. Fox News ujawniło szokujące informacje na temat miliardera, jednak patrząc w dokumenty widać, że jest to wierzchołek góry lodowej. Sprawa nabiera tempa. Wśród 226 eurodeputowanych odnajdujemy 6 osób ze świata polskiej polityki, osób ktore są ulubieńcami Sorosa:

– Lidia Geringer de Oedenberg – dostała się z listy SLD

– Andrzej Grzyb z PSL – przy jego nazwisku odnotowano, że można go przekonać, by wypowiadał się na określone tematy i że jest “użytecznym przekaźnikiem” w swojej frakcji politycznej

– Danuta Jazłowiecka z PO

– Agnieszka Kozłowska-Rajewicz z PO, była pełnomocnik rządu ds. równego traktowania

– Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej

– Róża Thun z PO

Wśród pozostałych “zaufanych” Sorosa można odnaleźć Martina Schulza i Guya Verhofstadta.

Portret użytkownika Kangur.

" Jednak, jak wiadomo, w

" Jednak, jak wiadomo, w każdym żarcie kryje się trochę prawdy. " ... a prawda jest taka, że jak każdy "imperator" budujący imperium na krzywdzie, niesprawiedliwości i kłamstwach, upadnie...upadnie on i jego imperium zła... i nigdy już się nie podniosą.

Podobny obraz

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Strony

Skomentuj