Władze Yellowstone zaprzeczyły plotkom o ewakuacji parku

Kategorie: 

dreamstime.com

Urzędnicy Parku Narodowego Yellowstone oficjalnie zaprzeczyli, jakoby władze zarządziły ewakuację parku. "Park nie został ewakuowany. Jest to dość łatwe do sprawdzenia. Jeżeli kamera ustawiona na Old Faithful pokazuje ludzi lub jeżeli pojawił się artykuł o dronie filmującym obszar parku, który uległ zniszczeniu i wpadł do Hot Spring to oznacza, że Yellowstone jet otwarte dla biznesu" - tak brzmi treść oświadczenia władz Yellowstone z dnia 8 sierpnia 2014 r.

 

W całej sprawie chodzi o artykuł opublikowany na portalu civictribune.com, w którym to podano informację, że naukowcy spodziewają się erupcji superwulkanu Yellowstone w ciągu najbliższych kilku tygodni i w park ma zostać ewakuowany. Informacja ta została podchwycona przez inne portale związane z teoriami spiskowymi. Do władz Yellowstone zaczęły dzwonić telefony oraz wysyłano emaile od ludzi z całych Stanów Zjednoczonych oraz od mediów z zapytaniem czy są to prawdziwe informacje.

 

Dopiero po kilku dniach od ukazania się fałszywego jak się okazało artykułu, władze parku zdecydowały się wydać oficjalnie oświadczenie na ten temat. Al Nash, rzecznik parku Yellowstone stwierdził, że strona ta wygląda na profesjonalnie zarządzaną, jednak nie udało im się dowiedzieć kto jest źródłem tej informacji. Rzecznik parku dodał, że artykuł o ewakuacji Yellowstone został także opublikowany na facebookowym profilu portalu civictribune.com.

 

Po kilku dniach artykuł z facebooka zniknął a wejście na stronę tegoż portalu jest obecnie niemożliwe.

 

Na podstawie:

http://volcanoes.usgs.gov/observatories/yvo/index.html

http://www.nbcmontana.com/news/yellowstone-officials-dispel-evacuation-rumors/27415338

http://civictribune.com/yellowstone-evacuated-experts-claim-super-volcano-erupt-within-weeks/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: staryzenek20
Portret użytkownika staryzenek20

Komentarze

Portret użytkownika MS

Konsekwencje takiej

Konsekwencje takiej informacji niezaleznie od tego czy jest prawdziwa czy nie,  bylyby ogromne. Znajac mechanizmy zachowan ludzkich sama taka informacja bylaby "erupcja superwulkanu" o absolutnych, niszczycielskich skutkach!
Jesli informacja jest prawdziwa to panika, ucieczka itp. nie maja sensu poniewaz ogarnie to predzej czy pozniej w swoich skutkach caly Swiat.
Jesli informacja jest klamstwem to jak najbardziej nalezalo zapobiec paniki tzw, "owiec ludzkich" ktore swoim zachowaniem doprowadzilyby do katastrofy innego, nieobliczalnego wymiaru.
Zawsze musimy pamietac o tym ze informacje naleza sie calej ludzkosci jednak konsekwencje danych informacji nalezy zawsze przeanalizowac. W takich sytuacjach nalezy wiedziec co przyniesie mniejsze zlo albo zapobiegnie jeszcze wiekszemu zlu.
W przypadku wybuchu takiego wulkanu kazda informacja mija sie z celem. Zarowno ta uspakajajaca , jak i ta kladzaca na lopatki. Wszyscy wiemy ze taka erupcja jest koncem naszego dotychczasowego zycia takim jakie znamy i w 90% koniec wiekszosci zycia na ziemi niezaleznie od tego czy tego chcemy czy nie.
 
Super wulkan juz od lat specjalnie torpedowany jest falami aby osiagnac wlasnie taki rezultat i ci ktorzy juz dano pobudowali schrony i miasta podziemne na ogromna skale i za ogromne pieniadze maja to wlasnie wyjscie tzw, -pozbycia sie ludzkosci w rekawie na ostatnia chwile jesli plany ktore mieli sie nie powioda.
Zachecam do szukania informacji w internecie na temat podziemnych miast wybudowanych przez elity naszych panstw w ktorych moga zyc bez ludzkosci cale dziesiatki lat jak nie dluzej. Ich mozliwosci sa tak ogromne. Taka katastrofa jest niczym  dla nich a koncem dla ludzkosci.
Ale! poziomow jest wiele i hologramow rowniez nieskonczenie wiele i to co wydarzyc sie moze na jednym hologramie nie musi nastapic na innyym. To zalezy jakie doswiadczenia sa robione i na jakim hologramie. Tym samym kazdy indywidualnie wybiera hologram na ktorym sie doswiadcza i kazdy wie ze sa w srod nas takie Istoty ktore uwielbiaja takie ekstremalne sytuacje tylko po to by sie wykazac i przezyc cos naprawde innego niz chodzenie codziennie do pracy.
Niby wieszosc ludzkosci chce spokoju. Nic bardziej mylnego. Ludzkosc uwielbia zmiany, lubi sie doswiadczac i sprawdzac w sytuacja niby bez wyjscia. To jest normalne w procesie rozwijania sie Istoty, ze chce zasmakowac wszystkiego. Od rozwalonego kolana do skoku ze spadochronem.
 
 

Strony

Skomentuj