Władze Szwecji twierdzą, że ramadan jest szwedzką tradycją

Kategorie: 

Źródło: sxc.hu
Szwecja jest jednym z najbardziej zislamizowanych krajów Europy, gdzie uchodźcy mają większe prawa niż rodowici Szwedzi. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że tamtejsze władze opisały ramadan, święty dla muzułmanów miesiąc postu, jako tradycję Szwedów.

 

Raid Amin ze Stowarzyszenia Studentów Muzułmańskich "Alhambra" powiedział z wielkim przekonaniem podczas wywiadu z gazetą Sydsvenskan, że ramadan jest szwedzką tradycją. Wiele osób może nie zgodzić się z tym stwierdzeniem, dlatego dziennikarze portalu Nyheter24 postanowili zapytać o to rząd. Ku wielkiemu zaskoczeniu, Amin rzeczywiście miał rację: ramadan to szwedzka tradycja.

 

Większość szwedzkich parlamentarzystów potwierdziło to a argumenty przemawiające za tym po prostu powalają na kolana. Stwierdzono, że skoro duża grupa Szwedów od wielu lat praktykuje ramadan, to znaczy że jest to ich tradycja. Należy w tym momencie zwrócić uwagę na to, że władze opisują każdego mieszkańca tego kraju, w tym również muzułmanów, jako Szwedów.

 

Stwierdzenie to jest wręcz kuriozalne. Idąc tą drogą można również stwierdzić, że ramadan jest także niemiecką, francuską, brytyjską a być może nawet polską tradycją, ponieważ niektórzy mieszkańcy wymienionych krajów obchodzą święto, które przecież należy do muzułmanów. Ciekawe co odpowiedziałby na to polski rząd?

 

 

Źródło: http://speisa.com/modules/articles/index.php/item.723/swedish-politicians-agree-of-course-ramadan-is-a-swedish-tradition.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Woj Wit

Szwecja - jakby nie patrzeć

Szwecja - jakby nie patrzeć kawałek ciekawej i europejskiej historii, kultury, ale i siły (vide potop szwedzki itp). Wydawać by się mogło silny etnicznie kraj, a na przełomie kilkunastu (czy więcej?) lat (tylko LAT!) skundlony na szczytach władzy, a kto wie w jakim stopniu na poziomie społeczeństwa - tak nieświadomie, wśród autochtonów. 
I jak, wychodzi na to, że będą łykać muzułmańską spermę i jeszcze przy tym mlaskać z zadowoleniem na ustach?
 
Niemcy też w rozkładzie. Procesu gnilnego nie zatrzymały chyba sam Adi. 
 
Francja, Anglia i rzeszę pozostałych krajów czeka to samo! 
 
Co z Polską?! Naszą słowiańską krainą nad Wisłą?! Co z kulturą, tradycją, patriotyzmem, dumą, honorem, zaciętością, zrywem który w perz potrafił obrócić wroga? Co z pamięcią o  przodkach, oddaniem, bohaterstwem i naszą pracowitością? Niszczy się to na potęgę! Wygania poza granice, zniekształcania historię, wymazuje triumfy, zwycięstwa, osiągnięcia na każdym polu.
Gloryfikuje się natomiast wynaturzenia, zboczenia, multi-kulti, skrzywia już od najmłodszych lat. To nie przypadek!
 
Zobaczymy, ile Polskiego Ducha zostało w narodzie. Dość tolerancji dla ciemiężców i jak Polska była tolerancyjną, tam powinna stać się NARODOWĄ! Silną duchem, tradycją, dumą. Wiary specjalnie tu nie wtrącam, bo dysonans między Rodzimowiercami a katolikami ma rozdźwięk, jednak na tę chwilę WSZYSCY POWINNIŚMY IŚĆ RAZEM RAMIĘ W RAMIĘ! Jak Sobieski na Wiedeń, tak my do zachodnich granic naszej słowiańskiej ziemi. Tak - odebrać Niemcom, co zagrabili! I mieć wywalone na zachód, a spojrzeć łaskawszym okiem na słowiańszczyznę. 

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Jak to - "a co na to polski

Jak to - "a co na to polski rząd"? Polski rząd na to: Alleach akbar", "Szalelim po olejku'm"!! Już za parę dekad, już za parę lat i zaleje Polskiem Szwedzki Kalifat!! Zrywaj się Lechu, nie gnuśniej we w grzechu - ćwicz nowe bon moty, skakanie przez płoty!!

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Jak to - "a co na to polski

Jak to - "a co na to polski rząd"? Polski rząd na to: AlleŁach akbar", "Szalelim po olejku'm"!! Już za parę dekad, już za parę lat i zaleje Polskiem Szwedzki Kalifat!! Zrywaj się Lechu, nie gnuśniej we w grzechu - ćwicz nowe bon moty, skakanie przez płoty!!

Portret użytkownika  Refleks z odbiornika

Post jest potrzebny, a żeby

Post jest potrzebny, a żeby wąż boa nie przyszedł i cię nie zjadł.  Przeważnie był stosowany automatycznie w biedniejszych miesiącach zimy. Ale dziś kiedy każdy żre ile chce... ktoś mądry go wymyślił. Ciało jest świątynią boga trza je czasem oczyścić.
Ale gdy jesteś tylko czyjąś zakutą w kajdna funkcją, to oczywistym jest ZApier****nie. I w z bronienie - takich właśnie dobrych elementów.
https://www.facebook.com/odbiornik

Strony

Skomentuj