Władze Szwecji oświadczyły, że jeśli imigranci nie załatwią sobie mieszkań to mają wracać do Niemiec

Kategorie: 

Źródło: sxc.hu
Jeszcze niedawno słyszeliśmy, że kraje UE powinny być solidarne i przyjmować imigrantów, jednak obecnie nikt nie chce brać na siebie tak wielkiego problemu. Nawet Szwecja, która jest coraz bliższa upadku, zaczyna mieć dość uchodźców.

 

Należy przede wszystkim zrozumieć, że nawet pomoc dla imigrantów ma swoje granice. Jeśli będziemy przyjmować po kilka tysięcy ludzi dziennie, za jakiś czas liczba ta wzrośnie do kilkunastu tysięcy. Tej fali imigrantów nie da się powstrzymać w taki sposób i ostrzegano przed tym już lata temu. 

 

Szwecja jest drugim państwem w Europie, które przyjmuje uchodźców bez żadnych ograniczeń. Efektem tego jest powstanie wielokulturowego społeczeństwa, które nie wyjdzie temu państwu na dobre. Muzułmańscy imigranci palą szwedzkie flagi, nie asymilują się i stawiają jedynie żądania. W kraju powstają getta, do których wjechać boi się nawet policja. Przyjeżdżają oczywiście po świadczenia socjalne, lecz teraz pojawia się problem z ich utrzymaniem. Władze rozważają podwyższenie podatków.

Aż chciałoby się powiedzieć, że Anders Breivik ostrzegał przed tym jeszcze w 2011 roku. Jak sam wtedy przyznał, chciał dokonać wstrząsu aby wszyscy zwrócili uwagę na postępujący w Europie multikulturalizm. Postanowił więc dokonać aktu terroru, zabijając 77 osób.

 

Można powiedzieć że Szwecja jest najbardziej "solidarna" z Niemcami ale nawet w tym kraju po prostu kończą się możliwości pomocy dla imigrantów. Władze nie są już w stanie zapewnić kolejnych mieszkań. Przyjezdni zmuszani są "mieszkać" w namiotach.

 

Minister sprawiedliwości i migracji Morgan Johansson oświadczył, że uchodźcy muszą zacząć szukać mieszkań na własną rękę ponieważ nie ma gwarancji iż wszyscy otrzymają zakwaterowanie. Ewentualnie kraj może zacząć brać przykład od Niemiec i konfiskować mieszkania. W zeszłym roku pracownik społeczny Anders Wilhelmsson dał taką propozycję i wskazał na zapis w konstytucji, według którego odebranie czyjegoś mienia jest jak najbardziej możliwe, gdy przyczyni się to dla wspólnego dobra.

 

Jednak obecnie szwedzkie władze proponują aby imigranci, którzy nie chcą szukać sobie mieszkań, powrócili i pozostali już w Niemczech lub w Danii. Na dzień dzisiejszy ograniczenie napływu imigrantów nie wchodzi w grę - mimo iż Szwecji grozi upadek, Szwedzi mogą stać się mniejszością we własnym kraju a za kilkanaście lat będą żyć w kraju trzeciego świata.

 

 

Źródła:

http://www.thelocal.de/20151105/sweden-tells-refugees-to-stay-in-north-germany

http://www.bloomberg.com/news/articles/2015-11-06/sweden-tells-refugees-stay-in-germany-as-ikea-runs-out-of-beds

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika cesio 47

FOL zaskoczyłeś mnie,

FOL zaskoczyłeś mnie, ubawiłem sie jak norka czytajac twój tekst. Mam podobna opinie o ludziach ale co to da. Jestem w tym przypadku fatalistą. Ludzie są głupi do nieskończoności. Jednym  z elementów jest zaufanie do "ekspertów" w tym lekarzy. Nikomu nie wytłumaczysz, że to co go złego spotyka spotyka go na własne zyczenie. Zawsze winni sa oni.Mam  dobrego , b. dobrego przyjaciela rodowitego Szweda, inteligentny wykształcony własna działalność , mieszka w Malmoe obok słynnego  Rosengortu, dzieli ich tylko autostrada i park jakieś 250m, pod  autostrad ą jest tunel. Mój przyjaciel został ostatnio okradzieny 2 razy. Stale twierdzi , że to jakaś banda Rumuńska . O Rosengordzie ani słowa. Zeby zapobiec dalszym kradzieżom wycina żywopłot zasłaniajacy dom zamiast założyć system alarmowy podłączony do centrali. Bycie Szwedem to jest specjalny stan umysłu a nie narodowość.

Portret użytkownika andro

konfiskata mieszkania, no

konfiskata mieszkania, no ludzie paranoja. ludzie pół zycia jak nie całe płaca kredyt czy dostaną w spadku a oni mogą konfiskowac bo to dla dobra publicznego !! dla cholernych brudasów(określenie to jest nie zewzględuz kolor i pochodzenie ale ze względuna to ze kilka tygodni temu zasmiecili cmentarz siadali na grobach a popatrzec na filmiki to sterta smieci wokol namiotow i wokól nich samych czy nie potrafia nawet smieci wyrzucac na jedna kupke w wyznaczone miejsce taknie wiele a pomogło by,ale po co przecież oni biedaki sa i moga smiecic i zachowywac sie jak "bydło")Przecież to wojna będzie z tego wykończa europe powoli od środka.

Portret użytkownika Zenek :)

"Władze Szwecji oświadczyły,

"Władze Szwecji oświadczyły, że jeśli imigranci nie załatwią sobie mieszkań to mają wracać do Niemiec"

- jakie jest 2 DNO tego "zalecenia" ?

UZBROJONE BANDY ŻYDOMURZYŃSKICH CZY ŻYDOARABSKICH TERRORYSTÓW ZACZNĄ NAPADAĆ NA SZWEDÓW I ICH MORDOWAĆ BY ZAJMOWAĆ ICH DOMY .... by nie stracić zasiłków i nie zostać wywalonym.....

I tak po latach spełni się "wizja" znana jako "MECHANICZNA POMARAŃCZA". Nie trzeba dodawać iż te mordy będą BEZKARNE bo podpięte pod UBOGACANIE SZWEDZKIEJ KULTURY..... i nie trzeba być jasnowidzem iż ostatecznym właścicielem tych lokali po zabitych Szwedach zostanie pustynna, nazistowska mafia judejska bo przecież nawet adwokat wyciągnie koszerne łapy po CHODLIWY METRAŻ.....

Tak będzie wprowadzane nazistowskie, noachickie prawo z synagog..... wszystko w ręku żydów a reszcie narodów...... kaźn dla ich rozrywki i zabawy.....

Portret użytkownika gib

Jest lepszy motyw - twemu

Jest lepszy motyw - twemu dziecku aplikuja przymusowo szczepionke ktora moze nawet zabic , a ty procz zlosci nie mozesz nic? wysokie kary pieniezne (brak artukulu prawnego) studza twoj zapal do obrony swego potomka bo PANSTWO RZAD MA RACJE !!!! bo 460 a tak glosuja !! ma racje bo tak i koniec. mimo dowodow ze szczepionka zabija! panstwo ma racje!
 
Wiec zadne emigranty zadne religie zadne wojny  pier.... nie  - skoro nie potrafimy obronic dzieci nie ma nadziei.

Portret użytkownika student

Wszystko byłoby OK, gdyby 90%

Wszystko byłoby OK, gdyby 90% z tych ludzi faktycznie było uciekinierami z pogrążonej w chaosie Syrii. Tak jednak nie jest. 90% z nich to nie kobiety i dzieci, a chłopy w sile wieku. Choć to też ostatecznie dałoby się rozwiązać - każdego zatrudnić do tego, co potrafi. Wyłowić inżynierów, naukowców itp., a reszta do innych prac, do których się nada. Sęk w tym, że połowa z tych ludzi nie umie nawet czytać i pisać, a 90% nie zna żadnego obcego języka! Mało tego - te silne jak tur chłopy to śmierdzące lenie, które chcą całe życie jechać na zasiłku dla bezrobotnych! Dalej - nawet 10% tych "uchodźców" mogą stanowić bojówkarze ISIS przemycani cichaczem do Europy, którzy tylko czekają na sygnał do ataku. LGBT i feminazistki witają ich z otwartymi ramionami. Ludzie, litości! W dowód wdzięczności, gdy tylko przyjdzie pora, "uchodźcy" skrócą w/w o ich puste łby. Moja prognoza jest następująca: UE rozleci się w przeciągu najbliższych 5 lat. Katalonia odłączy się od Hiszpanii, a Szkocja od UK. Angole mają i będą mieć ból głowy z muslimami, ale powinni przetrwać z uwagi na silne przywiązanie do własnej tradycji narodowej. Za <=10 lat Bawaria odłączy się od Niemiec (i przetrwa, co z resztą Niemiec to ch** wie), Szwecja upadnie i pogrąży się jak Libia. Grupa Wyszehradzka+Bułgaria, Rumunia, wybrane kraje byłej Jugosławii* oraz ewentualnie Białoruś powinny stworzyć Unię v 2.0 jako stowarzyszenie gospodarcze WOLNYCH NARODÓW, a nie jakieś lewackie, unitarne pseudopaństwo.
*problem może stanowić BiH, bo niestety dużo tam muslimów oraz konflikt chorwacko-serbski, ale o tym można kolejny elaborat napisać.

Portret użytkownika nel35

W tym wypadku nie ma mowy o

W tym wypadku nie ma mowy o żadnym wspólnym dobru. Islamska masa (w większości) pasożytuje na tubylcach. Szwedzi nie mają żadnych korzyści i dziwne byłoby, gdyby przystali na zwiększenie podatków, zeby utrzmywać beszczelnych darmozjadów.

Strony

Skomentuj