Władze Niemiec będą pod przymusem zabierać nieruchomości, aby przeznaczyć je dla napływających uchodźców

Kategorie: 

Źródło: twitter

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce władze Niemiec rzeczywiście będą wywłaszczać własnych obywateli z ich domów celem osadzenia w nich nielegalnych imigrantów. Totalitarne pomysły są tłumaczone przepełnieniem w ośrodkach dla uchodźców oraz nadchodzącą zimą.

 

Gdyby jeszcze pół roku temu ktoś przewidywał, że na początku października Europę będzie zalewać islamska nawała, a Niemcom będą konfiskowane domy i budynki gospodarcze, aby ich tam umieszczać, nikt by nie uwierzył. Jednak właśnie taki scenariusz zarysował się u naszych zachodnich sąsiadów.

 

Każdego dnia na teren Niemiec przybywa kolejne 10 tysięcy uchodźców zwabionych wcześniej przez nierozsądne wypowiedzi Angeli Merkel. Zanim jednak Niemcy zorientowali się co się z nimi dzieje było już za późno. Teraz nie są w stanie nawet rozlokować tych wszystkich młodzieńców wykrzykujących żwawo w dowolnej sekwencji - Money, Money, Germany, Angela Merkel, Germany good i inne hasła. W związku z tym i zaordynowaną odgórnie miłością do tych młodych islamskich mężczyzn, teraz niemieckie władze pogwałcą prawo własności, aby ofiarować im obiecane darmowe mieszkania lub w ogóle darmowy dach nad głową.

 

Dotychczas takie potraktowanie prawa do dysponowania swoją własnością znane były jedynie z ustrojów komunistycznych i totalitarnych. Trzeba przyznać, że w świecie zachodu wywłaszczanie celowe jest czymś nowym. Mimo to nie widać specjalnych protestów. Wręcz przeciwnie padają stwierdzenia, że nowe złodziejskie przepisy dotykają mitycznych bogaczy.

 

Niemcy muszą jednak pamiętać, że święte prawo własności to podwalina wolności i jeśli jakiś rząd rozporządza już ich pieniędzmi z podatków, teraz wyciąga ręce po ich nieruchomościami, to następny etap jest taki, że władza będzie się radykalizowała i zacznie tępić wszystkich myślących inaczej. Widzieliśmy już w XX wieku takie dziwne ideologiczne zaślepienia, które niestety za każdym razem kończyły się hekatombą wojenną.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika oko-lica

Merkel jest pod presja partii

Merkel jest pod presja partii Zielonych, ktorzy maja wsparcie srodowisk muzulmanskich. . Napuscili na nia jakas muzulmanska dziewczynke, ktora sie rozplakala, gdy Merkel powiedziala, ze wiekszosc z nich bedzie musiala wrocic tam skad przyszla. Chcac wyciszyc ich ujadanie o prawa mniejszosci chlapnela "pomozemy wszystkim potrzebujacym" i po ptakach. Do granic rzucili sie wszyscy.
A w Polsce rozgrywajace partie tak nie robia?  Urobili ta babe na amen. Jedyna nadzieja w Bawarii, ktora jest bogata i chytra, a teraz to na nich spadla najwieksza ilosc emigrantow. Jeszcze troche i pogonia im kota.

Portret użytkownika zaduma

Pogłoski o sprawności i

Pogłoski o sprawności i potędze niemieckich firm budowlanych okazały się przesadzone, dlatego Niemcy zamieszkają w kontenerach a przybyszom oddadzą własne łóżka. Gościnnym trza być konsekwentnie a nie ino w gębie mocnym.

Portret użytkownika Wojox

Moje przemyślenia ostatnio

Moje przemyślenia ostatnio mnie zaskoczyły. Myślę że potok emigrantów ma jeden tylko cel. Trzeba patrzeć ich tokiem rozumowania. Mieli i mają plany rozwalenia bliskiego wschodu. Ale akceptacji na brutalne potraktowanie Iranu, Syrii czy Palestyny, to nie mają. Więc synagoga szatana posyła do Europy "kwiat młodzieży islamu", aby ci dali próbkę kultury swoich regionów. Jak już młodzież ta da popis, ludzie w Europie znienawidzą cały islam, wtedy nastąpi " oczyszczanie". I wszyscy będą klaskać w dłonie na eksterminację wrogów Izraela.

 

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika inzynier magister

Jeżeli ktoś twierdzi, że

Jeżeli ktoś twierdzi, że przybywający do nas imigranci się zintegrują, to lekceważy półtora tysiąca lat historycznych wzajemnych doświadczeń między naszą cywilizacją a cywilizacją islamu. Lekceważy też fatalne doświadczenia ostatnich dekad w Europie Zachodniej – mówi ks. prof. Waldemar Cisło, dyrektor polskiej sekcji Stowarzyszenia Papieskiego „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”, w rozmowie z „Gazetą Polską” Sposób załatwienia tej sprawy przez najbogatsze kraje Unii Europejskiej jest bulwersujący, podobnie jak zgoda polskiego rządu na ten dyktat. Postanowienia unijnego szczytu w sprawie uchodźców, któremu towarzyszyło grożenie karami finansowymi, straszenie siłą oraz opowieści o rzekomej polskiej ksenofobii i niewdzięczności, trudno zaakceptować. Co gorsza, zgodziliśmy się na niemieckie warunki, zachowując się nielojalnie wobec państw z Grupy Wyszehradzkiej. A wszystko w imię „solidarności europejskiej”, której najdoskonalszym symbolem stał się ostatnio zaplanowany przez Berlin i Moskwę gazociąg Nord Stream 2, umożliwiający w przyszłości dostarczanie gazu ziemnego z Rosji do Niemiec z pominięciem Polski i Ukrainy.
http://niezalezna.pl/71508-rzad-szykuje-nam-islamska-inwazje-rozmowa-z-ks-prof-waldemarem-cislo

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika wer

A ja się cieszę nie potrafimy

A ja się cieszę nie potrafimy zadbać o samych siebie to araby zrobią to za nas , przynajmniej nie bedzie parad homoseksualistów , europejskie kobiety wkońcu zaczną zachować sie porządnie a nie jak kur... Feministki dostaną ostrą lekcję ... JESTEM CAŁKOWICIE ZA ARABAMI ONI SWOIM PRAWEM SZARIATU ZROBIĄ PORZĄDEK NA TYM UPADŁYM MORALNIE KONTYNENCIE!!!
 

Portret użytkownika achiles

DŁUGO SIĘ ZASTANAWIAŁEM, CZY

DŁUGO SIĘ ZASTANAWIAŁEM, CZY PODAĆ TEN TEN LINK PONIŻSZY I SIĘ PRZED TYM WZBRANIAŁEM, ALE TWÓJ WPIS POWYŻSZY JEDNAK PRZEWAŻYŁ, NA TAK. Zanim jednak go zamieszczę, nadmienię jeszcze, że cały czas, jestem za pomocą ZWYKŁYM LUDZIOM, uciekającym, przed koszmarem WOJNY W TYCH KRAJACH, PRZEZ ZACHÓD I TYCH DZIKUSÓW, CO ODCINAJĄ GŁOWY LUDZIOM WYWOŁANEJ I NADAL TOCZONEJ. Uważam, że należy im udzielić wystarczającej pomocy, do przeżycia i poczucia wewnętrznego spokoju, czyli w OBOZACH PRZEJŚCIOWYCH, bez ich lokowania, na STAŁE, NA TERYTORIUM EUROPY. Pomoc w zaprowadzeniu porządku w ich KRAJACH, co obecnie podjęła Rosja i przeznaczenie ŚRODKÓW FINANSOWYCH, na odbudowę ich KRAJÓW, jako pomoc bezzwrotna, to i tak będzie kosztowało mniej, jak pozostawienie tych LUDZI W EUROPIE. Ale  wszystkich " wojowników islamu ", którzy pod osłona prawdziwych UCHODŹCÓW, też tu przybywają, należy jeszcze tu natychmiast wyłapać i ZLIKWIDOWAĆ BEZWZGLĘDNIE, nawet, bez sądzenia, bezczeszcząc  potem ich ŚMIERDZĄCE CIAŁA, tak by potem już nigdy, nikt nie chciał iść w ich ślady. Bo jak można pozwalać żyć nadal takim ZWIERZAKOM, KTÓRZY TO COŚ TAKIEGO ROBIĄ NA CO DZIEŃ W PODBIJANYCH, PRZEZ SIEBIE TERENACH, tylko dlatego, że ktoś wierzy w coś innego, jak oni.
OSTRZEGAM PRZED ZDJĘCIAMI W PONIŻSZYM LINKU I PYTAM SIĘ AUTORA WPISU POWYŻSZEGO, CZY O TAKIE PORZĄDKI, NA NASZYCH ULICACH CI CHODZI???:
ARTYKUŁ PRZEZNACZONY TYLKO DLA LUDZI DOROSŁYCH (+18 LAT) I O MOCNYCH NERWACH. PROSIMY O PRZEMYŚLENIE CZY CHCĄ PAŃSTWO OGLĄDAĆ TAK DRASTYCZNE SCENY!!!
Szokujące:
http://tajemnice.robertbrzoza.pl/zbrodnie/isis-morderstwa-chrzescijan-tylko-dla-doroslych/

Strony

Skomentuj