Władze Malty wydaliły 20 obywateli KRLD, nie przedłużając im wiz i pozwoleń na pracę

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Rząd Malty wydalił 20 obywateli Korei Północnej i nie przedłużył im okresu ważności wiz. Jest to pierwszy w Unii Europejskiej przypadek pozbycia się Koreańczyków. Władze tłumaczą, że zarabiane przez nich pieniądze przeznaczane są na wspieranie prób jądrowych i rakietowych, organizowanych przez reżim komunistyczny.

 

 

Obywatele KRLD pracowali na budowach i w fabrykach. Na Malcie, która utrzymuje, najbliższe spośród krajów UE, stosunki z Phenianem, pracownicy robią nadgodziny, a jedna trzecia ich dochodów trafia na konta władz Korei Północnej.

 

Kampania izolacji Korei Północnej rozpoczęła się 06 stycznia br. po przeprowadzeniu kolejnego testu nuklearnego i zainicjowaniu prób z pociskami balistycznymi z naruszeniem rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj