Władze gminy Kungsbacka w Szwecji oczekują, że mieszkańcy zaczną przyjmować imigrantów do swoich domów!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W Szwecji od kilku lat nieustannie trwa „kryzys” migracyjny, który zresztą został wywołany przez rząd. Patologiczne rozwiązania dla tej sytuacji za każdym razem uderzają w zwykłych mieszkańców tego kraju – władze zapowiadały już między innymi podwyższanie podatków i wieku emerytalnego, aby wydobyć od Szwedów jak najwięcej pieniędzy celem przekazania ich na pomoc imigrantom. Jednak teraz, rządzący posunęli się o jeden krok za daleko.<--break->

 

Władze szwedzkiej gminy Kungsbacka, położonej w regionie Halland w południowej Szwecji twierdzą, że mają bardzo poważny problem z imigrantami z Afryki i Bliskiego Wschodu. Konkretniej chodzi o to, że w gminie zabrakło miejsc dla 400 obcokrajowców, którzy w tym roku przyjechali do Szwecji.

 

Ze względu na niedobór wolnych mieszkań, w okresie letnim, władze Kungsbacka tymczasowo przestały przyjmować imigrantów. Teraz okazało się, że muszą „nadrobić zaległości”. W związku z tym, gmina pilnie szuka wolnych miejsc i jedyne co znalazła, to akademiki. Władza twierdzi jednak, że to jest skandal, aby imigranci musieli żyć w takich warunkach.

Postanowiono więc zajrzeć do cudzych domów. Gmina Kungsbacka wezwała mieszkańców, aby ci zsolidaryzowali się z imigrantami i zabrali ich do siebie w ramach „integracji”. Władze zasłaniają się prawem, które wymaga, aby obcokrajowcy osiedlili się na terenie gminy, a Szwedzkiej Agencji Migracyjnej nie przeszkadza to, że nie ma wolnych mieszkań.

 

Cały ten „kryzys” migracyjny jak zwykle uderza w zwykłych mieszkańców, a biorąc pod uwagę to, co dzieje się dziś w Szwecji, zachęcanie do przyjmowania imigrantów do swoich własnych domów jest skandaliczne. Szczęście w nieszczęściu, że władze nie będą nikogo do tego zmuszać, choć ostatecznie za pomaganie imigrantom i tak płacą mieszkańcy w formie podatków. A może by tak politycy daii przykład i „przygarnęliby uchodźców”?

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Taki

Nastepnym Krokiem ...

Nastepnym Krokiem ....Politykow......bedzie ich Sciganie i Eliminowanie,,,,bez wzgledu na Partie....JESZCZE poczujecie Co to jest gniew Narodu.!!!!!!!

nie pomoze wam ani usra Wojsko, ani Mossfet z Palestyny??????!!!!

Portret użytkownika Mojeimię44

To właśnie początek ucisku i

To właśnie początek ucisku i prowadzenie nas w kierunku neokomunizmu gdzie syjonistyczne korporacje będą rządziły życiem osobistym każdego obywatela. Wszyscy oprócz narodu wybranego będą zniewoleni. Nie wiadomo jak długo może potrwać ten okres ale zapewne nie krótko. Polacy odrabiają straty do zachodu i ściągamy najwięcej imigrantów z całej UE zatem podobne sytuacje będą za kilka lat w Polsce tym bardziej, że żydzi roszczą prawa o nieswoje mnienie w Polsce. Kurcze jakby ktoś mi powiedział kilka lat temu, że tak będzie wyglądać Europa (* w 2018 to bym go wyśmiał. Jak by mi ktoś powiedział, że w Polsce w 2018r będzie prawie 3 mln Ukraińców to bym nie uwierzył. Prawda w oczy kole. 

Strony

Skomentuj