Władze Cypru odkryły, że wśród uchodźców są terroryści z ISIS

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

Tyle mówiło się o niebezpieczeństwach, wynikających z bezmyślnego przyjmowania imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Już w 2015 roku ostrzegano wyraźnie, że wśród nich najprawdopodobniej są bojownicy „Państwa Islamskiego”, którzy w przebraniu uchodźców będą próbowali dotrzeć do Europy, aby organizować zamachy. Władze Cypru dopiero teraz z zaniepokojeniem zaczęły wypowiadać się o islamistach, ukrywających się wśród imigrantów.

 

Służby przeprowadziły rutynową kontrolę w obozie dla uchodźców we wsi Kokinotrimitia. Sprawdzano telefony komórkowe części imigrantów, którzy niedawno nielegalnie dostali się na terytorium Cypru. Na ich urządzeniach odnaleziono zdjęcia, na których imigranci pozują z bronią w ręku. Wywiad odnalazł również fotografie, przedstawiające „uchodźców” w charakterystycznych czarnych strojach, które noszą bojownicy ISIS.

Źródło: http://politis.com.cy

Terroryści z Iraku i Syrii nie mają większych problemów z przedostaniem się do Europy. W przebraniu uchodźców mogą uciec do Turcji, a następnie ewakuować się z pomocą łodzi. Tak się składa, że Cypr znajduje się bardzo blisko Turcji.

 

Władze wyraziły zaniepokojenie zdjęciami, które odnaleziono wśród imigrantów. Podejrzane osoby znalazły się pod cichą obserwacją służb, ale nie wiadomo jak wielu potencjalnych terrorystów przebywa na terenie kraju. Co więcej, imigranci stale docierają na Cypr, ale mimo to, rząd nawet nie planuje zamykać granic, ani deportować obcokrajowców.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Pamiętacie ile warunków

Pamiętacie ile warunków musieliśmy spełnić żeby Unia Europejska otworzyła nam granice? Praktycznie rozebrano i zniszczono naszą gospodarkę. Migranci z krajów islamskich nie muszą mieć nawet dowodu osobistego przy sobie żeby się do Unii dostać. Czy to nie jest conajmiej dziwne? Nie będę pisał o socjalu i innych dodatkach które otrzymują. O co w tym ku.wa chodzi? 

Portret użytkownika Hunter

O co w tym chodzi? Juz tu o

O co w tym chodzi? Juz tu o tym pisano. Oni sa sprowadzani w celu zamiany ras przez wymordowanie bialych. Wedlug doniesien urzedow imigracyjnych Szwecji i Niemiec, okolo 80 % imigrantow to sa samotni mlodzi mezczyzni. To widac na licznych zdjeciach lodzi przywozacych imigrantow do Europy. Pracownicy niemieckich lotnisk cywilnych doniesli, ze mlodzi Arabowie i Murzyni sa takze przywozeni do Niemiec po polnocy samolotami i odwozeni autobusami z zaciemnionymi oknami w niewiadomym kierunku.
Najpierw zbudowano podziemne bazy kolo wiekszych miast niemieckich. Ich budowa odbywala sie rownoczesnie z budowa galezi kolei podziemnej lub remontem lub budowa duzych obiektow z podziemnymi pietrami po to by pozyskac wytlumaczenie odglosow budowy dochodzacych spod ziemi. Osoby ktore widzialy czesci tych podziemnych koszar opisaly podziemne hale do cwiczen walki w terenie i w miescie, lazarety i arsenaly. Kazda podziemna baza jest wyposazona w duzy meczet. Widziano grupy ciemnoskorych mezczyzn odzianych w mundury, ktore biegaly po dlugich korytarzach. Te piekielne legiony juz sa i czekaja na rozkaz do ataku. Doniosl o tym znany internetowy komentator Zerberster (odnosnik jest ponizej). To wyjasnia powod rekrutacji i sprowadzania do Europy Arabow i Murzynow  w wieku poborowym. Dziesiatki tysiecy znikaja i nic o nich publicznie nie wiadomo. Powstaje das Deutsche Fremdenlegion. Mozna sie spodziewac, ze arabsko-afrykanskie oddzialy w niemieckich mundurach wkrocza do Polski by krwawo stlumic bunt Polakow przeciwko wzrastajacej nedzy i uciskowi. POPiSowi pozwala na to ustawa 1066, ktorej zniesienie nie udaje sie poslom opozycji. Projekt ich ustawy od wielu miesiecy jest sabotowany przez POPiS i nie jest poddawany sejmowemu glosowaniu w odroznieniu od poddanczej ustawy modyfikujacej ustawe o IPN na zadanie Izraela: ta ustawa przeszla ekspresowo w kilkanascie dni. Wiecej ciekawych materialow jest po niemiecku tu:

https://www.youtube.com/watch?v=sdrvbn16KTs

Nawiazuje do tego polski komentator "Ator":

www.youtube.com/watch?v=5QtZdXXSEEE

Portret użytkownika Mojeimię44

Wydaje mi się, że dla Polski

Wydaje mi się, że dla Polski rozpisywany jest inny scenariusz. Judeo-Polonia. Polin. Skąd to wiem? Żydzi już zdecydowali o 3 milionach swoich rodaków na naszych terenach. Obejrzyj sobie ten film jak decydują co zmienić w Polsce. Nowi mędrcy Syjonu? Wiem, że napisy są hukowe ale jak znasz angielski polecam. 

https://youtu.be/hLTywCbxMrU

Bardzo was proszę udostępniajcie ten film. 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Adrem

To znaczy, że władcy Europy 

To znaczy, że władcy Europy  CHCĄ aby właśnie terroryści bez przeszkód wjechali do Europy.

Ci są najcenniejsi.

Zaplanowali dla nas terror i pilnują, aby ten terror był.

Mamy się bać wyjść z domu, mamy się bać iść na basen i do parku.

Mamy się bać w samolocie, na dworcu, w autobusie, w metrze i w sklepie.

Po to są te hordy nożowników i gwałcicieli sproszone do Europy.

Właśnie po to.

 

Za długo w Europie był pokój dostatek i bezpieczeństwo.

Staliśmy się leniwymi, tłustymi kotami.

Zdaje się, że pora na pobudkę...

Skomentuj